شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alireza - 2013-01-01 01:40 PM

هر که میگه لول پایین.پایین میزنه مشکل در تیراندازی شخص است.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-01 08:05 PM

سلام دوستان بنده چن روز پیش یه شاهین اکار خریدم با این مشخصات دوطرف کپ نخجیر نوشته زیر کپ اکار وامامهمترین نکته ایکه اکاراصل رو از شاهین متمایز میکنه اینه که رولول شاهین هیچی نوشته یاحک نشده
ضمنا وزن لول هردو اسلحه یعنی اکار اصل و شاهین بدون بچه قنداق با هم فرقی نداره حدود 50 - +1450 گرم (شخصا هردو رو وزن کردم)نتیجه گیری باشما Khansariha (367)

سلام جناب نمسیس اسلحه ای که چن روز پیش خریدم عین سلاح شماست شاهین اکار میشه بفرمایید چقدر ازش کار کشیدید وکیفیت لول سلاح چجوریه ممنون از جوابتون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2013-01-01 09:38 PM

درود بر شما دوست عزیز
مبارکتون باشه جناب آسمان....
من بر خلاف اون چیزی که قبلا فکر میکردم متوجه شدم که این اسلحه هیچ فرقی با آکار اصل نداره و تنها فرقش اینه که احتمالا لولش تو ایران منتاژ شده (طبق شنیدها)
من که تا حالا برام مشکلی نداشته و الان یک سالی میشه که باهاش تیراندازی میکنم
چارپاره هم باهاش شلیک کردم و اتفاقا خوب هم جواب میده(مخصوصا 12 تایی با چوک 3,4)
در کل نسبت به قیمتش خوبه و بازم ممبارکتون باشه
شما چند خریدین ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - arsallann - 2013-01-02 08:40 AM

قیمت تفنگ چنده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-02 04:26 PM

سلام به همگی این سلاحو 4900خریدم به قیمت ازاد .اکار اصل رو در حد صفر7000000میفروختن نظر بنده حقیر درمورد لول این سلاح نه به این خاطر که نتونستم پول بیشتری بدم واکار اصل رو بگیرم نه چند تا اکار اصل دیدم تنها تفاوت لول این دو سلاح جوش ونحوه اتصال دوتا لول به رابطشون هست که فقط از نوک لول مشخصه که صد البته نکته مهم وحساس تفنگ همین جاست که در اکار اصل نحوه جوش با ظرافت بیشتری انجام شده به عقیذه من لول این سلاح ایرانی نیست اما عملیات اتصال دولول به هم شاید داخل کشور انجام بشه ولی امید وارم که دارندگان این سلاح تو ذوقشون نخوره وسلاح خوب از اب دربیاد واز قسمت اتصال جدانشه حداقل تا سه سال دیگه که بتونیم بفروشیم انشا الله هر چند نا گفته نمونه که جناب نمسیس ازسلاح رضایت دارند در چند صفحه قبل یکی از بچه ها گفته بود که 800شلیک داشتم حتی ست100 تایی این عالیه .خلاصه یه چیزی هست که شاهین نرخ دولتیش 400تومن ارزونتره راستی جناب نمسیس تعداد شلیک شما چند تایی بوده / /اونایی که سلاح ندارن اگه بول دارید اکار اصل بخرید / پرحرفی بنده رو ببخشید/یا حق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-03 11:34 AM

سلام به همگی دوستان اون سلاحی که یکی از بچه ها عکسشو گذاشته تو صفحه اول که سلاح سه تکه شده وروی یه پارچه سفید گذاشتن اون شاهینه /که ماشه ومحافض ماشه مشکی رنگه /نه شاهین اکار ازاون سلاحو بنده از نزدیک دیدم زیر کپ این سلاح ارم اکار وجود نداره / یاحق/

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - NEMESIS - 2013-01-03 06:10 PM

درود
دوست عزیز من زیاد ازش کار نکشیدم...فکر نکنم بیشتر از 400 یا 500 تا شلیک باهش کرده باشم
بازم میگم که نسبت به پولی که من دادم واقعا سلاح خوبی هست
تنها مشکلش زاج اونه که من بعد یه مدتی خودم زاجشو پاک کردم و دوباره زاج کاری کردم که الان این زاج از زاج خودش خیلی بهتره
اگه امکانش هست شما هم یه پترن از این سلاح بگیرین و ما رو هم در جریان نتیجه کار بزارین
با سپاس.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-04 05:26 PM

سلام دوسنان امروز تفنگمو از تو کاورش بیرون اوردم ویه کم نوازش کردم ومتاسفانه به یه موضوعی برخوردم که خیلی ذهنمو به خودش مشغول کرده واونم این هست که اتفاقی واز روی کنجکاوی یه تیکه کاغذ یرداشتم وبین تسمه ای که دوتا لول رو به اون چسبوندن فشار دادم کاغذ از بعضی جاها بین تسمه و لول فرو رفت به تعبیر دیگه اینکه بعضی جاهاش چسب یا اتصال نداره ازشما دوستان گرامی یه خواهشی دارم شما هم این کارو انجام بدید وجوابمو بدید تا بدونم تفنگ شمام اینجوریه یا نه ممنون از الطافتون /یاحق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - younes - 2013-01-06 03:36 PM

سلام توي اين دوسه روز اخير توي شهرما يسري تفنگ به اسم اكارنخجير توزيع شده اونم با متقاضي بسيار زياد وسلاح در حد انگشت شمار من دوتاشونو كه ديدم لولشون بالول تفنگ من كه به اسم شاهين خريدمش هيچ تفاوتي نداشت .مجددا متذكر مشوم ازنظر لول هيچ تفاوتي نداشتن.ازنظر كپم دقيقا يكي بودن ولي كيفيت قنداق وبچه قنداق اين جديدا بهتر بود.قيمتم حدود3700000تومان يعني نسبت به ارديبهشت امسال كه من خريد كردم1700000تومان گرانتر.البته زماني من خريد كردم توي مغازه تفنگو گذاشته بودن من رفتم ديدم دوروز بعدش رفتم خريد كردم.ولي جديدابا اين قيمت بالهم اصلا گير كسي نيومد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - asman - 2013-01-07 12:32 PM

یونس جان سلام درمورد سلاحی که گفتید جمله اکار سلاح صنایع رو لولشون حک شده بود یا نه در ضمن به اسم نخجیراکار میفروش یا شاهین مثل تفنگی که خودمون داریم راستی درمورد نوشته قبلی بنده درباره تسمه بین دوتا لول میشه یه نگاه دقیقی به تفنگتون بندازید منتظر جوابتون هستم از همکاریتون نهایت تشکر رو دارم /یاحق/