شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Vicxtor - 2012-10-15 09:58 AM

(2012-10-15 09:27 AM)gholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
يكي از رفقا برايم يك شاهـــین-آکــــار سهميه دولتي با پارتي ميخواد ثبت نام كنه بنظرتون چطوره بگيرم تفنگ خوبيه يا نه بيخيالش بشم

فکر می کنم تو ایرانی ها بهتر از بقیه باشه... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - gholami - 2012-10-15 10:27 AM

قيمت رو حدود 2/5 گفته بنظرتون اگه بخوام بعد از 3 سال بفروشمش حدودا قيمتش چند ميشه الان كه آزاد توي بازار نيست درسته ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Vicxtor - 2012-10-15 10:36 AM

(2012-10-15 10:27 AM)gholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قيمت رو حدود 2/5 گفته بنظرتون اگه بخوام بعد از 3 سال بفروشمش حدودا قيمتش چند ميشه الان كه آزاد توي بازار نيست درسته ؟

این قیمت که خیلی عالیه دوست عزیز... شاهین کم کمش الان ۳ تومن هست... Khansariha (214)

مطمئنید که نو هست سلاح؟!!!

Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - gholami - 2012-10-15 10:46 AM

آره ثبت نامي هست الان تماس گرفت گفت مدارك رو براش آماده كنم قيمت رو حدودا 2/5 گفته آخه اين رفيقم يه رفيق ديگه داره كه اون داره كارها رو انجام ميده 4 تا سهميه داره كه سه تاش پريده فقط اين يكي مونده بود كه اين رفيقمون دادش به من .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Vicxtor - 2012-10-15 10:51 AM

(2012-10-15 10:46 AM)gholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره ثبت نامي هست الان تماس گرفت گفت مدارك رو براش آماده كنم قيمت رو حدودا 2/5 گفته آخه اين رفيقم يه رفيق ديگه داره كه اون داره كارها رو انجام ميده 4 تا سهميه داره كه سه تاش پريده فقط اين يكي مونده بود كه اين رفيقمون دادش به من .

پس از الان مبارکتون باشه آقای غلامی عزیز... براتون خیلی خوشحالم... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hosseinm - 2012-10-15 11:06 AM

(2012-10-15 10:46 AM)gholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
جهت اطلاع قیمت سهمیه دولتی شاهین 27138000 هست و حواستون باشه چون اسحه فروش های اهواز اکثراٌ گوش بر های خوبی هستند و خیلی هاشون بویی از انصاف نبردن
به شما اطمینان میدم جهت دریافت سلاح حتماٌ بهتون پیشنهاد رشوه 200 تومن به بالا میدن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - gholami - 2012-10-15 11:20 AM

اي تو روحشون

ممنون كه راهنمايي كردين

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Vicxtor - 2012-10-15 11:31 AM

(2012-10-15 11:20 AM)gholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اي تو روحشون
ممنون كه راهنمايي كردين

به نظر من تا ۳ تومن هم ارزش داره تو این حال و اوضاع... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - namattofang - 2012-10-24 10:48 AM

دوستان من دنبال یک دولول سوار نخجیر 2 هستم آیا کسی برای فروش سراغ دارد - با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - royal - 2012-10-24 01:20 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزيز اينجا بگي بهتره

منظور شما شاهين اكار هستش يا اكار كه روي كپش نوشته نخجير ؟؟؟