شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - aghajoon - 2012-09-22 10:14 AM

(2012-09-22 09:52 AM)dabir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
کاملا درست فرمودید امسال به دلیل شعارسال که حمایت ازتولید ملی عنوان شده هیچ گونه سلاح خارجی وارد نمیشه زیاد روی حرف فروشنده های سلاح حساب بازنکنید چون مثل بنگاه دارها فقط به منافعشون فکرمی کنند
قطع به یقین بدون اگربرای شما سلاح آکارترک با قیمت دولتی آورد سلاح مشکلی داره که ازقبل رودستش مونده یا با واسطه ازجایی گرفتهKhansariha (8)

سلام دوست عزیز.
امسال به همون دلیلی که فرمودید تفنگ یلدیز و سلاح روس دولتی توزیع نمیشه ولی شاهین آکار و آکار ترکیه به تعداد محدود وجود داره.
من چند هفته پیش فردوسی بودم و فقط توی مغازه یکی از این عزیزان حدود 6 قبضه آکار ترکیه دولتی موجود بود که البته قبلا ثبت نام شده بود و منتظر بودند تا جواز موقت بگیرند.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - hellboy - 2012-09-22 11:21 AM

سلام به دوستان
همونتور که دادا مسیح گفتن من یه اکار مدل چمبر اک گیر اوردم و با کلی مکافات 4500000 تونستم بخرم اما چند سلاح دیگه هم ازاد موجود بودن که شاید قیمتشون به دردتون بخوره
یک اکار در حد اک و بسیار تمبز 4500
یک دو لول بغل اک 3 ملیون
یک نخجیر دو لول 2600
یک دو لول روی هم ترک مارکش رو یادم نیست بسیار تمیز اما پوکه کش بود و فول چک میگفت 4500
در کل با این اوضاع زیاد تفاوتی نداره قیمتهای ازاد با دولتی
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - miladx - 2012-09-22 09:01 PM

سلام دوستان
مي خواستم بدونم اگه موجود باشه اين سلاح قيمت دولتيش الان چقدره؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - masih.hunter - 2012-09-23 12:14 AM

امروز سوال کردم گفتن شاهین اکار قیمت دولتیش شده 3130000 . عجب بازاری شده !!Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - dabir - 2012-09-23 08:18 AM

با سلام
فکرکنم اگه تفنگ دولول نخجیر2 گیرتون اومد بخرین چون احتمالا سال دیگه همین هم گیرتون نمی یاد!!!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - benefactor - 2012-09-27 08:13 AM

سلام دوستان. من دیروز شاهین آکار رو دولتی خریدم 2.75
از نظر ظاهری چند تا تفاوت با آکار داشت
اولا زیر کپ آرم نخجیر نداشت.
دوما محافظ ماشه و ضامن مشکی بود. در حالی که آکار به رنگ استیل بود.
اما کیفیت جوش لوله مثل آکار بود و بر خلاف اخبار که میگن لول شاهین ساخت داخل کشور ، به نظر نمی آمد کار داخل باشه. انشا ا.. اگر تست های دیگه هم ازش بگیرم حتما بعرض شما هم می رسونم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alirahimi - 2012-09-28 06:29 AM

سلام دوستان
من چند سالی میشه این اسلحه دولول lazer ترک رو دارم پوکه پران و تک ماشه وبسیار خوش دسته پیشنهاد میکنم اگه جایی باهاش برخورد کردید نذارید از دستتون بره .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Vicxtor - 2012-09-28 02:23 PM

(2012-09-28 06:29 AM)alirahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من چند سالی میشه این اسلحه دولول lazer ترک رو دارم پوکه پران و تک ماشه وبسیار خوش دسته پیشنهاد میکنم اگه جایی باهاش برخورد کردید نذارید از دستتون بره .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این همون اسلحه ی هاتسان نیست؟؟؟ Khansariha (214)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alirahimi - 2012-09-29 07:28 PM

نه دوست عزیز این اسلحه لیزره در بخش معرفی سلاحها چندین عکس از مدلهای دیگرش گذاشتم آدرس سایتشم lazersilahsan.com

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - masoodm - 2012-09-30 04:52 PM

با سلام دوستان اگر لطف کنید چند تا مغازه اسلحه فروشی دولتی که تفنگ آکار دولتی می فروشند معرفی کنید ممنون می شم دنبال یه تفنگ آکار دولتی هستم