شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-10-06 02:58 PM

درود ،خودتون رو درگیرش نکنید - شاهین ها همه خوب هستن هیچ کدوم از نظر کیفی مشکل خاصی ندارن...ذهن تون رو درگیرش نکنید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - benyaminshaho - 2022-10-12 06:06 PM

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
یک تفنگ شاهین سری های اول دارم
در حد اکبند حدود 50شلیک داشته تمیز و بدون خط

در بازار چقدر فی میخوره.
با تشکر.
یک مسیله ای رو هم در مورد تفنگ شاهین عرض کنم تفنگ های شاهین سری قدیم تمام ساخت ترکیه هستن کوپ و لول ها و اتصال لول ها فقط فنر و سوز نها و قنداق و محافظ ماشه ساخت ایرانه وکل تفنگ داخل ایران مونتاژ شده یعنی به دلایلی تفنگ به صورت قطعات وارد ایران شده و داخل ایران مونتاژ شده فقط زاجکاری لول داخل ایران انجام شده و تفاوتی با تفنگ اکار اصلی ندارن.
ولی تفنگهای شاهین جدید که تو این دو سه سال توزیع شده تمام ساخت ایران یوده ورنگ کوپ و چفت شدن قطعات و حتی لیزر کوبی اتصال لول و خزانه هم کامل مشخص هست که با سری های قبل تفاوت داره.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mrred - 2022-10-18 07:54 PM

سلام به همه دوستان و استادان عزیز من شاهین خریدم سال گذشته همون موقع زنگ زدم کارخانه و سریال اصلحه را دادم تا تاریخ ساخت مشخص بشه ولی همکاری نکردن فقط گفتن از سال 94 به این ور تمام شاهین ها تولید داخل هستند تمام قطعات هیچی ترک نیست .بعد چند ماه این هفته دوباره زنگ زدم شماره اصلحه را دادم و برسی کردن گفتن این اصلحه تولید ما نیست ما تولیدش نکردیم . رو کوپ اصلحه من نوشته نخجیر و ماشه و محافظ ماشه و ضامن تمام کروم هستش استیل الان من ماندم این آکاره یا مونتاژ داخله ولی یقین دارم شاهین نیست لطفا نظری اگه برادران دارن اعلام کنند ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-10-19 04:02 PM

علی جان...باید اکار باشه ( اینم بگم ، اکار های اصلی هم روی گپ شون لوگو نخجیر وجود داره.)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alimoradiali - 2022-10-28 11:29 PM

(2022-10-18 07:54 PM)mrred نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان و استادان عزیز من شاهین خریدم سال گذشته همون موقع زنگ زدم کارخانه و سریال اصلحه را دادم تا تاریخ ساخت مشخص بشه ولی همکاری نکردن فقط گفتن از سال 94 به این ور تمام شاهین ها تولید داخل هستند تمام قطعات هیچی ترک نیست .بعد چند ماه این هفته دوباره زنگ زدم شماره اصلحه را دادم و برسی کردن گفتن این اصلحه تولید ما نیست ما تولیدش نکردیم . رو کوپ اصلحه من نوشته نخجیر و ماشه و محافظ ماشه و ضامن تمام کروم هستش استیل الان من ماندم این آکاره یا مونتاژ داخله ولی یقین دارم شاهین نیست لطفا نظری اگه برادران دارن اعلام کنند ممنون

دقیقا مال منم همینطوریه دو سال پیش خریدمش معلوم نیست چه اسلحه ای هست فقط به عنوان شاهین خریدمح

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - yahyarav - 2023-11-10 09:09 PM

سلام دوستان گل

ببخشید قیمت شاهین چنده الان؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - alisalimi - 2023-11-11 12:32 AM

(2023-11-10 09:09 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل

سلام
وقت بخیر
هفته گذشته بین ۶۵ تا ۷۰ معمولی و ۷۵ تا ۸۰ ویژه قیمت گرفتم
استعلام از مشهد و تهران
Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Hamer - 2023-11-14 12:26 PM

(2023-11-11 12:32 AM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2023-11-10 09:09 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل

سلام
وقت بخیر
هفته گذشته بین ۶۵ تا ۷۰ معمولی و ۷۵ تا ۸۰ ویژه قیمت گرفتم
استعلام از مشهد و تهران
Khansariha (8)

درود - تفاوت شاهین معمولی و ویژه در چه قسمتهایی است ؟ قبلا دو نوع شاهین در بازار تفاوت قیمت داشتند مدلهایی که به شاهین آکار معروفند که گرانتر هستند و شماره سریال با 83 شروع میگردد و کیفیت بهتری دارند و قطعات در ترکیه تهیه و در ایران مونتاژ شده و دیگری شاهین که با اعداد دیگر شروع میشوند و تولید قطعات و مونتاژ در ایران انجام میگردد البته طبق اظهار فروشندگان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - mabahmadi - 2023-11-15 01:31 PM

سلام عرض ادب شاهین اکار سال 2013 وارد شد با شماره صلاح 082-83 که با اکار هیچ فرقی نداره من از سال 2014 تا 2023 دارم 9 دون میندازم عالیه برای پترن بهتر ساچمه 4.5.6 بندازید ومطمعن باشبید همون اکاره حالشو ببرید به عنوان کسی که 7سال باش کار کردم راستی برای چارپاره چوک 3 به بالا ترجیحا چوک 4-5-6 حالشو ببرید 30 سال کار میکنه
(2023-11-15 11:51 AM)mabahmadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
yahyarav datel

ine='1657183548' نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گلم
حالتون خوبه دوستان
نیازمند راهنمایی دوستان هستم
بنده ۳سال قبل نخجیر۲را فروختم امروز رفتم که آکار بخرم
فروشنده گفت آکار صفر پیدا نمیشه مگر در حد صفر، ۱۲سال قبل وارد میشده،الان شاهین جدید هست که کیفیتش به نسبت آکار خیلی بهتره!اگه میخوای برات میارم
میخواستم نظر دوستان را بدونم خواهشمندم راهنمایی بفرمایید
چون کلا ۳سال از شکار و تیراندازی دور بودم ممنوون

سلام عرض ادب شما که دارید تحقیق میکنید شدید مثل سال 2014 من دوستان شاهین اگار که از سال 2014 گرفتم تا الاان 2023 بهتون بگم هیچ فرقی نداره شاهین با اکار البته این شاهین ساخت 2013 که شماره سلاح 082 شروع میشه چارپاره دست ساز هم خرابش نکرده تا الان هیچ مشکلی نداشته فقط این جدیده بین لول بازه نداشتم نظری ندارم اون

خواستم بگم شاهین قدیمی خوبه با اکار فرقی نداره مطمئن باشید شاهین 082 بخرید ...و پول اضافی ندید 9دون بندازید البته با چوک 3 به بالا ترجیها چوک 4یا5 ببندید برای پرنده ساچمه 5 خوب پترن میده رنگ لول بعد از رطوبت بارندگی روغن بزنید حالشو ببرید حتی زمانی که یه 5تیر هم کوله پشتچی باتونه شما میتونید بیشتر از اون نعمت خدا نصیب کنیدپشت ماشه اتصال قنداق با اهن چسب نواری ببندید خدای نکرده ترک نخوره چوبش--- باش عشق کنید زندگی کنید ورزش کنید واز امنیتی که برای خانواده تولید میکنه ارامش بگیرد تو طبیعت اگه قراره فاصله زیر بیست متر تیر کنید چک 6 خط ببندیید اگر قرار فاصله دور تیر کنید چک 2 ببندید و مطمهن باشید 30 سال کار میکنه فقط اگه پترن ساچمه خوب میخواید ساچمه شماره 5 به بالا بزنید الان اکار 110 خشک که گیر نمیاد در حد نو 90 میتونی بخری یا 80 ----شاهین 95 خشک شاهین سریع شماره 82 میگم که در حد نو میتونی 70 بخرید