شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-26 05:00 PM

سلام آقای محمد خسته نباشین عکس ها باز نمیشن نگاه کنیم لطفا اگه میتونین ساده تر بفرستین ممنون ضمنا منظور شما از شاهین مونتازه یا تولید داخل

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohamadaaaa - 2022-06-26 07:20 PM

سلام دوست عزیز حدس میزدم که دانلود نشن هدف از گذاشتن عکسها فقط وجه تمایز بین تمام اسلحه ای شاهین بود که ظاهرا همه از یه قماش هستن دوستان هر چی دم دستشوم بوده مونتاژ کردن مثل خودرو های ایرانی شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان و اساتید عکس اسلحه شاهین جهت مقایسه با نمونه های دیگه....ممنون از همه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-26 08:34 PM

سلام آقای محمد واقعا عکس ها عالی بود من تونستم با این عکس ها فرق تولید داخل و مونتاژرا تشخیص بدم ممنون ار کمکتان . امیدوارم اصلحه تان به قول آقای استاد صالح خوب بچکونه .تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohamadaaaa - 2022-06-26 09:14 PM

خواهش میکنم....کاری نکردم انجام وظیفه بود الان واقعا بنده خودم هم گیج شدم که این اسلحه مونتاژ هست یا تولید داخل

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-27 08:46 AM

سلام صبح بخیر آقای محمد .طی برسی و تحقیق فراوانی که حقیر به همراه استاد ارجمند آقای صالح که تو تاپیک اسمشون امین هستش و از کهنه سرباز ها هستن انجام دادیم که علتش هم آقای جاوید بود . الان واضح هستش چه محافظ ماشه مشکی باشه و چه استیل باشه فرقی نداره اگه رو لوله شاهین نوشته یعنی تولید داخل هست اگه رو لوله شاهین ننوشته و هیچ کجای اصلحه لوگو کاوه حک نشده و محافظ ماشه استیل هستش منظورم رنگ کروم نه مشکی اون اصلحه را باید بوسید چون مونتاژ داخلیه و تمام قطعات را برادران ترکمان از ترکیه فرستادن .از سال 94 به این ور مونتاژ انجام نشده چون برادران فقط گپی کردن اینو خود کاوه به من گفت که تمام قطعات داخلیه . ولی برادران ارتش از مونتاژ ها تو انبارشان کم ندارن که به فرماندهان و مسعولین عقیدتی هدیه میدن . اصلح من را به یه مسعول عقیدتی پادگانی هدیه داده بودن که خدا کمک کرد نسیب من شد و تمام ترکیه وقتی نگاه میکنی بهش روحیه میده واقعا زیباست من حتی کرال کوپ فولادیم را که کوپ سفید بود قربانی کردم واسه آکار شاهینم .داخلی ها شاهین آکارن .مونتاژها آکار شاهینن یعنی اول آکار هستن بعد شاهین ولی داخلیه ها اول شاهینن شبهه آکار . ولی باتوجه به فراوانی قطعات شاهین خیالتان راحت باشه بهترین اصلحه هستش ساهین من از اصلحه های ترک بهتر میدونمش چون از اول اصلحه ترک داشتم ولی بااین خیلی حال میکنم زمان تیراندازی .من وقتی میرم باغچه همسایه ها میان میگن امروز میدان تیر داریم اونجا یه میدان تیر درست کردم فقط خودم و همسایه ها با شاهین شلیک میکنیم خیلی نازه شاهین برو باهاش 20 تا تیر بزن ببین چه عالمی داره تیراندازی با شاهین .ممنونم از کمک هایتان آقای محمد و راهنمایی های مهربانه و تخصص آقای صالح واقعا خیلی فعل هستن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohamadaaaa - 2022-06-27 09:24 AM

درود بر شما دستتون درد نکنه و همچنین دوستان دیگر که زحمت این تاپیک رو کشیدید جامع و کامل بود....انشالله که با اسلحه تون لحظه های شاد و خاطره های خوبی داشته باشید مبارکتون باشه انشالله

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-28 02:49 PM

سلام علی اقا حسابی ما رو شرمنده کردید Khansariha (8) من اینجا کوچیک شاگرد همه تون هستم.
خداروشکر که این کار بالاخره به یه جایی رسید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-28 05:16 PM

سلام استاد خواهش میکنم شما واقعا زحمات زیادی کشیدین هر جا میریم نظرات شما اونجاست امیدوارم هرچه زودتر اصلحه مورد علاقه تان را بدست بیارید و همیشه سلامت باشین

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-29 09:12 AM

ممنونم ؛ Khansariha (8) و همچنین شما.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - craftsman - 2022-07-02 08:15 AM

(2022-06-26 07:20 PM)Mohamadaaaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز حدس میزدم که دانلود نشن هدف از گذاشتن عکسها فقط وجه تمایز بین تمام اسلحه ای شاهین بود که ظاهرا همه از یه قماش هستن دوستان هر چی دم دستشوم بوده مونتاژ کردن مثل خودرو های ایرانی شده

سلام دوستان و اساتید عکس اسلحه شاهین جهت مقایسه با نمونه های دیگه....ممنون از همه
باز هم این مدل با تفنگ من فرق داره قسمت اتصال لوله به خزانه و انتهای خزانه اینا روش حکاکی داره و کنار لوله مشخصاتش نوشته شده اما مال من نداره
مال من شماره سریالش هم زیر اهرمش دو ردیف حک لیزری شده س
و یه شماره سریال هم زیر کپ کنار لوگوی آکار زده ولی تو این عکسها صاف و بدون نوشته یا علامته