شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-23 10:49 AM

دوستان ؛ نظر من اینه اگه با اسلحه تون راحت هستید و مشکلی نداره ؛ مهم نیست ساخت کجاست ؛ مهم اینه که تو دست تیرانداز راحت باشه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Oghabkoohestan - 2022-06-23 12:35 PM

بله درست گفتن لابد الان تمام قطعات تولید داخله ولی اوایل ایران قطعات رو وارد میکرد و مونتاژ میکرد حالا خود کفا شده تولید میکنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-23 01:13 PM

(2022-06-23 12:35 PM)Oghabkoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله درست گفتن لابد الان تمام قطعات تولید داخله ولی اوایل ایران قطعات رو وارد میکرد و مونتاژ میکرد حالا خود کفا شده تولید میکنه

بله به همین صورت هستش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-23 04:27 PM

سلام خدمت تمام دوستان این بحث را آفای جاوید باز کرد که فرمودن سه نوع شاهین هست و نوع سوم اصلحه بیخودیه و ار اون موقع ما بحث را ادامه میدیم ولی آقای جاوید فعلا توضیحی ندادند ما هم میخواهیم بدونیم صلاحمان از نوع سوم نیست فقط همین اگه آقای حاوید لطف کنن بیان میدون خیلی خوب میشه ما به جوابمان میرسیم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-23 08:54 PM

ولا علی جان ؛ کیفیت تفنگ خوب باشه حالا میخواد ساخت ترقوزاباد باشه اصلا.مهم اینه که تیر انداز باهاش راحت باشه بقیه ش دیگه مهم نیست.
البته سلاح شما مونتاژی هستش.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-25 11:54 AM

سلام استاد خسته نباشین ماهم میخواهیم بدونیم کیفیت صلاحمان خوبه یا به فکر تعویض باشیم البته من چند تا شکاری که عوض کردم با مارک هوگلو و کرال گوپ فولادی .موقه تیراندازی با هگولو و کرال اصلا حال نمیکردم و همیشه هم سینه ام درد میگرفت هنگام شلیک . ولی با شاهین که تیر میزنم خیلی حال میده نرم تیرمی ندازه و گلوله گذاشتنش خیلی راحته و بخاطر پهن بودن قونداق اصلا درد سینه هم نداره .واقعا تیراندازی باهاش کیف داره اینو جدی میگم .هرکی شاهین داره خوش به حالش .منم تقریبا قانع شدم بهترین اصلحه را دارم .شاهین را دیگه اصلا عوض نمیکنم .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-25 05:02 PM

سلام علی جان.
زنده باشیدKhansariha (8)
شاهین سلاح باکیفیتی هست ؛ با خیال راحت استفاده کنید.
وقتی هم میگید سلاح راحتی هست و از کرال و هوگلو راحت تره ؛ یعنی همون حرفی که من بالا زدم.
انشاالله خیرش رو ببینید ؛ ماشه ش بچکه براتون.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-25 06:53 PM

سلام صحیح میفرمایین استاد صالح عزیز منم تشکر میکنم از راهنمایی هایتان تو صلاح شاهین امیدوارم هر چه زودتر بحث ها و اشکالاتمان را در تاپیک نخجیر 3 ادامه بدیم و منتظر دیدارتان در تاپیک نخجیر 3 هستم البته فکر کنم شما نخجیر 3 را تهیه کردین من هنوز پول کرال دستم نیومده تا اقدامی کنم سه هفته هست منتقل کردم خبری از پول نیست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-25 11:15 PM

سلام علی جان.
اختیار دارید ؛ انشاالله Khansariha (219)
نه من هنوز نخجیر ۳ نگرفتمKhansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohamadaaaa - 2022-06-26 03:56 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت همه دوستان عکسهای سلاح شاهین فقط برای مقایسه با سلاح های شاهین دیگر و رفع ابهامات ممنون