شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) (/showthread.php?tid=818)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-15 12:01 AM

سلام ؛ لوگو کاوه روی جان لوله ذکر شده ؛ در ابتدای لول هم کلمه شاهین نوشته شده ؛ فکر میکنم ساخت داخل باشه.
شاید نشه فقط به محافظت ماشه اکتفا کرد.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-15 09:11 AM

سلام و عرض ادب به استاد عزیز و گرامی آقای اسماعیل بنابر این تحقیق جناب عالی و حقیر مبنی بر اینکه اگه محافظ ماشه استیل باشه و لگو کاوه و کلمه شاهین هیچ جا نوشته نشده باشه اون اصلحه صدرصد مونتاز داخلی و قطعات اصل ترکیه هستش درسته
.خوشحال شدم خبر رسانی کردین من اصلحه خودم را دیگه اصلا از دست نمیدم .خیلی شانس داشتم مونتاژ نصیبم شده . بنابر این تنها استیل بودن محافظ ماشه کافی نیست نباید اسمی از شاهین و لگو کاوه باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-15 09:15 AM

علی جان من کوچیک شما صالح هستم ؛ اقا اسماعیل مدیر فنی سایت هستن.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-15 03:25 PM

سلام آقای صالح استاد عزیز و گرامی نمیدونم حواسم کجا بود آقای اسماعیل نوشتم نه اینکه همه جا اسم ایشون دیده میشه بخاطر همان بود عذر میخوام و به آقای اسماعیل مدیر گرامی هم عرض ادب دارم . الان استدلال من را قبول کردین راجب مونتاژ . ضمنا تو خصوصی یک هفته قبل پیام گذاشته بودم براتون راجب کرال . کرال را 39 فروختم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-15 07:15 PM

علی جان ؛ قربانت ؛ Khansariha (8) ؛ من الان باکس پیام های خصوصی رو چک کردم ؛ پیامی برام نیومده‌.
انشالله خیر باشه فروشش.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-16 10:26 AM

سلام استاد شاید خوندین قضیه تیراندازی با شاهین و کرال بود مثل اینکه خونده بودین . شرمنده شدم .استاد نظرتان را نگفتین در مورد شاهین مونتاژ منتظرم نتیجه را اعلام کنین اون روز من تو ارتش بودم اونا هم متعجب بودن از تحقیق شما و من . این فکر کنم همون فوت کوزه گری که ما متوجه شدیم . خود هم صلاح هم مونده بود جواب بدن اونا فقط میگن فرقی نداره همشون یکیه . به ریسس حملصلاح گفتم کاوه میگه ما از سال 94 به این ور خودمون قطعات را تولید میکنیم تعجب کرده بود .میدونی فکر کنم ارتش آکار و شاهین مونتاژ را فقط به فرماندهان و مسعولین عقیدتی هدیه میده . و به عشایر فقط تولید داخل میده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - amn - 2022-06-16 10:23 PM

سلام علی جان ؛ من این نظرات رو قبول دارم ؛ تحقیق مفیدی میتونه باشه برای سایر دوستان.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - Mohamadaaaa - 2022-06-19 09:50 AM

با سلام خدمت دوستان
دوست عزیز آقا اسماعیل اگر امکان داره چندتا
عکس از سلاح شاهین خودتون بزارید ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - merrd - 2022-06-20 10:46 AM

سلام خسته نباشین چشم من عکس نمیتونم بزارم احتمالا زحمتش را بدیم استاد صالح عزیز . سعی میکنم از تمام زوایا که به دردتان بخوره عکس بفرستم به آقای صالح تا بزارن تو تاپیک .ممنونم از پیگیرتان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ایران(شاهـــین-آکــــار) - majidkh - 2022-06-21 10:31 AM

سلام دوستانKhansariha (48)
مال من محافظ ماشه استیله
لوگوی کاوه رو هم داره Khansariha (226)
شاهین هم ابتدای لول نوشته شده
بین دو لول هم کاملا خالیه (البته بجز ابتدا و انتهای لول)

حتما تولید ملیه دیگهKhansariha (256)

من باهاش 20 تایی تیر زدم خوب میزنه برای فاصله دور(40 متر) ساچمه درشت بهتر میزنه - فاصله نزدیک (30 متر)ساچمه ریز

وزنش 3کیلو و 450 گرم در حالی که توی کاتالوگ نوشته 3/300Khansariha (367)

لگد کمی داره (فکر کنم بخاطر وزن زیادشه)
اطلاعات دیگه ای هم خواستین در خدمتم