شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
آشنائی با سگهای شکاری - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: آشنائی با سگهای شکاری (/showthread.php?tid=817)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

RE: آشنائی با سگهای شکاری - BARZOV - 2014-10-05 02:07 AM

ژرمن شفرد

[تصویر: german-shepherd2.jpg]

سیبرین هاسکی

[تصویر: white-siberian-husky-wolf-mix-siberian-h...photos.jpg]

دوبرمن

[تصویر: Doberman-Pinschers.jpg]

بلژین مالینویز

[تصویر: 0505.jpg]

باکسر

[تصویر: akc_boxer_bloom_xl.jpg]

راتوایلر

[تصویر: balouvsilberblick_jpg.jpg]

پیت بول Khansariha (266)

[تصویر: 69431988114057229402.jpg]

RE: آشنائی با سگهای شکاری - peymanbabapour - 2014-11-12 08:46 PM

(2014-10-05 01:28 AM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من حدود 5 سال پیش بخاطر پیش امدی مجبور شدم یه توله گرگ نررو باخودم بیارم وحدود 3-4 کیلومترو توی بغلم اوردم ودادم به پسر عموم وبزرگش کرد و بزرگ شدنشو دیدم وبه این مثل هم رسیدم که عاقبت گرگ زاده گرگ می شود رو دیدم موقع غذا خوردن فوق العاده تهاجمی می شد حتی به صاحبش اضافی غذارو توی سوراخهای زمین چال می کرد .و به هیچ مرغ وخروس وبوقلمونی که از کنارش رد می شد رحم نمی کرد و همون طور که گفتم چالشون می کرد بعد 3 سال داد همه در اومد و ما هم بردیم از همون جا که اورده بودم ولش کردیم .
دوست عزیز برخی از سگها هم همین طور هستن یعنی مرغ میگیرن چال میکنند این بیشتر در سگسانان غریزی هستش یا در هنگام غذا خوردن عصبی میشن این جور حیونا که عصبی هستن یا به صاحبش حمله میکنه البته حمله نیست یه نوع شوخی هستش یکم نمکش زیاده بیشتر برمیگرده به روح روانش چون حیوان بسته هستش یا به هر طریقی اجازه جفت گیری داده
نمیشه و حیوان بیچاره تخلیه نمیشه میزنه بیچاره رو عصبی میکنه اینارو من تجربه کردم اگه گرگ دوستتون هم بگیر بود و بردین ولش کردین حیف شده ولی اگه بگیر نبوده بهتر که ولش کردین

RE: آشنائی با سگهای شکاری - cordoba - 2014-12-19 10:38 PM

سلام خدمت دوستان عزیزKhansariha (8)

بهترین نژاد برای شکار گراز چیه ؟
و اینکه چطور میشه سگ رو جوری تربیت کرد تا دنبال گراز بره و باهاش درگیر بشه؟

RE: آشنائی با سگهای شکاری - Farhads - 2014-12-19 11:15 PM

(2014-12-19 10:38 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیزKhansariha (8)

بهترین نژاد برای شکار گراز چیه ؟
و اینکه چطور میشه سگ رو جوری تربیت کرد تا دنبال گراز بره و باهاش درگیر بشه؟

اتفاقا یکی از دوستان که از اعضای انجمن خودمون هست (آقا من اسم نگفتم که ناراحت نشی خخخخخخ) یک سگ ژرمن شفرد داره که یک بار با ماشین همراه خودش آورد اهواز . آقا بعد از ظهر باخودمون بردیمش خارج شهر بعد از 45 دقیقه که مارو دنبال خودش کشوند ، دیدیم مثل یک مجسمه نشسته و خیره شده به روبه رو . آقا من که خدایی فکر میکردم یه خرگوش پیدا کرده خواستم از ماشین پیاده بشم که دوست ما گفت پیاده نشو این سگ آموزش دیده و حتما گراز پیدا کرده.همون لحظه سگ رو آوردیم پشت پاترول و یکم جلو رفتیم که دیدیم یک گراز باچند تا توله توی نهر آب نشسته بودند.
نکته جالب اینه که آموزش سگ به نحوی بود که زمان بویایی و تجسس اصلا پارس نمیکرد تا شکار متوجه حضور اون نشه .
برای من هم جالبه چجوری سگ رو آموزش دادند.البته این سگها با گراز درگیر نمی شوند فقط پیدا می کنند.بقول جناب RAK پلنگ هم نمیتونه گراز رو..... .

RE: آشنائی با سگهای شکاری - Cayalouss.The.Removal - 2014-12-19 11:35 PM

دوست عزیز پروسه آموزش سگ ی بحث مفصله و طولانی، اینجا که نمیشه با ی پست و دو پست و 100 پست آموزشش رو توضیح داد خیلی طولانیه و شاید حدود 1 سال و نیم طول بکشه آموزش ی سگ.

RE: آشنائی با سگهای شکاری - cordoba - 2014-12-20 12:59 AM

ممنون از همه دوستان Khansariha (8)

بنظر دوستان کدوم نژاد برای این کار مناسب تره ؟ Khansariha (8)

RE: آشنائی با سگهای شکاری - Cayalouss.The.Removal - 2014-12-20 10:45 PM

منطقه اگه دارای آبراهه های زیاد و رودخونه و جویبار باشه + مزارع + کوه و تپه دونژاد لابرادور و ژرمن کانادایی مناسب هستند ولی در کل پوینتر بهترین نژاد برای مورد استفاده شماس....ی سگ همه کاره!

RE: آشنائی با سگهای شکاری - gorjimahalle - 2015-01-28 09:29 PM

سلام دوستان.اینم از توله من که 4 ماه پیش گرفته بودم.و چند روزی داشتم یکی از دوستان نزدیکم عاشقش شد و منم هدیه کردم بهش.امروز رفتم دیدم و از کارم پشیمون شدم خخخخخخخخخ.خیلی زیباست.خوشرنگ و اصیل[تصویر: DSC_2498.jpg]

RE: آشنائی با سگهای شکاری - cordoba - 2015-02-16 08:03 PM

سلام خدمت دوستان Khansariha (8)

میشه بفرمایید این سگ از چه نژادی میتونه باشه ؟

[تصویر: z7rinu5hvzceb55hdeb7.jpg]

RE: آشنائی با سگهای شکاری - RAK - 2015-02-16 08:09 PM

با سلام
از همین حالا میشه فهمید هیچ گرازی از دستش در نمیره خون و ضایعات ببند به نافش ببین چی در میاد براش وقت بزار