شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Azin Mehr - 2012-01-10 09:40 AM

(2012-01-09 11:50 PM)cordoba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-09 11:39 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این نشون میده اینجا کسی با پنج تیر صیاد کار نکرده Khansariha (43) یا من اشتباه میکنم؟؟؟؟؟

دوستان که بهتون جواب دادن!!

شما یه سری به تصاویر شکار و تیر اندازی بزنی می بینید دوستانی هستند که با صیاد شکار زدن و خیلی هم راضی هستند!

یا همین تاپیک رو از اول بخونید به تمام سوالاتتون جواب داده شده!Khansariha (8)

دوست عزیز من از اول تا آخر تاپیک رو خوندم ولی جواب سوالاتم رو نگرفتم البته جناب Hunter جواب سوال دوومم رو دادن و از ایشون ممنونم ولی جواب سوال اولم رو نگرفتم

(2012-01-10 01:28 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-09 12:56 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-08 10:02 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-08 09:47 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشیدKhansariha (48)
من تا حالا با پنج تیر کار نکردم امروز رفتم تفنگ بخرم یه تفنگ پنج تیر دستکش صیاد 2 داشت میگفت 1670 تومان
موقعی که خواستم صلاح رو مصلح کنم بچه قنداقش خیلی لق میزد این برا همه پنج تیراست یا فقط صیاد اینطوریه؟؟؟؟؟؟
راستی من شنیدم اگه دولول بگیری و بفروشیش دیگه نمیشه دولول گرفت این حقیقت داره؟؟؟

سلام ،
خوش امدی علیرضا جان:

پنج تیر دستکش صیاد دو مشکلات کوچیکی داره ولی اصولا اسلحه ی بدی نیست!شما تاپیک را از ابتدا بخون سوالی بود در خدمتم:

دوست عزیز شما اگر سلاح دولتی بخری حالا هر مدلی باشه تا سه سال حق خرید و فروش هیچگونه سلاحی به نام خودتان را ندارید:

موفق باشید

ممنونم
ولی من هنوز جوابم رو نگرفتم
من از اول تا آخر تاپیک رو قبل از پست دادنم خوندم ولی جواب این دوتا سوالم رو نگرفتم
من نگفتم اصلحه بدیه اتفاقآ اگه خوب کار کنه و اذیت نکنه یعنی تیر توش گیر نکنه
با این قیمت اصلحه خیلی عالیه

من دیروز رفتم اصلحه فروشی برایه خرید تک لول نخجیر
ولی گفته حالا حالاها نمیارن منم دیدم فقط پنج لول داره گفتم همینو میگیرم ولی وقتی خواستم امتحانش کنم دیدم بچه قنداق (همونی که باید برایه مصلح کردن تفنگ بکشن)
خیلی لق میزنه انگار پیچاشو شل بستن (با جلو و عقب کشیدن لق نمیزنه بلکه از بغلاش لق میزنه ) حالا هرکی با این تفنگ کار کرده یه لطف کنه بگه برا همه اینجوریه یا این مدلشه؟؟؟؟؟؟؟

من اینو میدونم که ( اگر سلاح دولتی بخری حالا هر مدلی باشه تا سه سال حق خرید و فروش هیچگونه سلاحی به نام خودتان را ندارید:) ولی اگه دو لول بگیری دوباره میشه بعد سه سال باز دولول گرفت؟؟؟؟؟؟

ببخشید زیاد حرف زدمKhansariha (192)

سلام خدمت علیرضا خانKhansariha (8)

داداش قاطی کردن که نداره!!!!وقتی پست میزاری که نباید دو دقیقه بعدش جواب بهت بدن !
شما ببین اگه جواب خودتو نگرفتی میتونی پیام خصوصی هم بدیKhansariha (8)

اولا پنج لول نه و پنج تیر!!دوما پمپ اکشن سلاح صیاد دو باید کمی حالت هرزه گردی داشته باشه یعنی به اصطلاح خودمون نرم باشه!!اگه اسلحه نو است که هیچی ولی بر اثر شلیک مدام پیچ اتصال دهنده ی داخل اون شل شده که شما میتونی ببری بدی به یه تعمیرکاز تا درستش کنه واست!اصلا میتونی مشکی پلاستیکی بندازی روش تا هم زیباتر بشه و هم راحت تر باشی!
ولی اصولا نباید لق بزنهKhansariha (214)

در ثانی قانون سلاح ربطی به دولول و مولول نداره و در مورد همه ی سلاح ها صدق میکنه!شما اگه اسلحه دولتی خریدی حق فروش اونا تا سه سال نداری و بعدش هم میتونی اونو بفروشی و یکی دیگه دولتی بخری!!!دوستان از این قانون اطلاع ندارند ولی بعد سه سال شما میتونی دوباره سهمیه دولتی بخری!!سایت اسلحه مهمات برای شما تا سه سال ازاد نیست ولی بعدش میتونی دوباره هر چی دوست داشتی بخری!بنده نخجیر یک دولتی داشتم(خریده بودم سال87 به سیصد و پنجاه هزار تومن) و بعد سه سال اونو فروختم یک و دویست و بلافاصله بعدش اسلحه ی دولتی دیگری خریدم!!
در ضمن جوش هم نزن Khansariha (8)

قاطی نکردم ولی من تا فردا بیشتر وقت ندارم باید جوابم رو میگرفتم اگه تند رفتم از همه عذر خواهی میکنمKhansariha (172)Khansariha (8)

اون پنج لولم اشتباه لپی بود:
ممنونم از بابت جوابات هردو دقیقآ چیزی بود که میخواستمKhansariha (219)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezashirali - 2012-01-15 04:50 PM

سلام.یک تفنگ 5 تیر پران ترک (مارک و مدلش رو نمی دونم) بدون جواز در اهواز گیرم اومده 1300.هنوز ندیدمش.با فروشنده تلفنی صحبت کردم میگفت آک هست.عکس یه مرغابی هم روش حک شده.میگفت مگنوم هستش.حالا با این قیمت می ارزه؟؟ اگه واقعا آک باشه؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sadra9496 - 2012-01-15 05:07 PM

(2012-01-15 04:50 PM)rezashirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.یک تفنگ 5 تیر پران ترک (مارک و مدلش رو نمی دونم) بدون جواز در اهواز گیرم اومده 1300.هنوز ندیدمش.با فروشنده تلفنی صحبت کردم میگفت آک هست.عکس یه مرغابی هم روش حک شده.میگفت مگنوم هستش.حالا با این قیمت می ارزه؟؟ اگه واقعا آک باشه؟
دوست عزیز جای سوالتون اینجاست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم تهران دیدم 1400 واقعا بدرد نخور بود.بگیری دستت حس تفنگ پلاستیکی های بچگی رو تداعی میکنه.قیمت واقعیش در حدود 400 500 هست.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-15 05:36 PM

دوست عزیز
ببین شرکت سازنده کیه طول لوله چنده قنداق پلاستیکی یا چوبی ؟؟؟

البته گرون گفته Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezashirali - 2012-01-16 07:52 AM

قنداق پلاستیکی.هنوز نرفتم ببینمش.به نظر شما خودم چه قیمتی پیشنهاد بدم؟
اگه اشتباه نکنم یلدیز باید باشه.چون یلدیز روی قنداقش عکس مرغابی داره.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - esmaeil1356 - 2012-01-16 08:01 AM

دوستان
اين تاپيك مربوط به صياد 2 هست لطفا رعايت كنيد

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2012-01-21 02:13 AM

با سلام خدمت دوستان عزیز . من صیاد 2 نداشتم ولی تو مغازه دستم گرفتم خوشم نیامد لق و پق بود از همه مهمتر در محل تغذیه زبانه ای وجود نداشت ! شاید به این خاطره که فشنگ سالم از زیرش میوفته موقع مسلح سازی !! این نداشت یا هیچکدام ندارن ؟جالبتر اینکه فروشنده میگفت بالا هم میزنه حدودا 40 سانت تو 50 متری !!! اما گفته شما در مورد فشنگ گذاری در لول سپس سفت کردن مهره لوله کاملا صحیح و علمی میباشد به این عمل (تنظیم فاصله سر ) گفته میشود که در سلاحهای امریکایی معمول است .

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - ehsannikoo - 2012-01-22 09:30 AM

با سلام خدمت دوستان عزیر.
میخواستم بدونم کسی تو شهرش یا جایی سراغ داره که تفتگ دولتی داشته باشه؟من خودم حدود 1ماه پیش یه دونه صیاد2 ثبت نام کردم ولی امروز که واسه یکی از دوستانم رفتیم گفتنند که سهمیه تموم شده باید دنبال جایی بگردی که سهمیه معوقه داشته باشه یا سهمیه بهش داده باشن.من از قم هستم کلا میخواستم بدونم اگرم باشه گرفتنش راحته؟یعنی موضوع استعلام و پاسگاه محل و معرفی نامه که آدم تو شهر غریب هیچ کدومشو نداره داستانش به کجا میخوره؟
پیشاپیش از لطف و عنایت دوستان عزیز و بزرگوارم کمال تشکر را دارم.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-22 01:00 PM

دوست عزیز برای گرفتن اسلحه ی سهمیه ای باید فروشگاه های استان محل سکونت خودتون مراجعه کنید! چونکه جواز از استان خودتون به منزلتون ارسال میشه.

در مورد سهمیه هم بعد از عید سهمیه ها دوباره داده میشه و با توجه به اینکه اکثرا دوستان اسلحه ی بی جواز را جواز دار کرده اند!دوستان اسلحه فروش همگی اسلحه ی دولتی برای فروش دارند و از اون نظر خیالتون راحت باشه بعد از عید هر کسی متقاضی باشه بهش اسلحه تعلق میگیرهKhansariha (8)

یا حقKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-01-24 12:46 AM

سلام به همه دوستان واساتید محترم.منم یه سلاح دستکش نخجیر دارم دقیقا مثل همونی که عکسش بالای همین صفحه داره.بسیار تفنگ خوب و عالیه وهیچکدوم از مشکلاتی هم که دوستان گفتند رو نداره.فقط قنداقش خوشفرم نبود که با هنر یکی از دوستام اقای اسدی که تعمیرکار اسلحه در بهشهر هست به یه تفنگ خوشدست وزیبا و کارامد تبدیل شده.من که خیلی خیلی ازش راضیم.مخصوصا با فشنگ سر مقوایی.کارش عالیه