شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - vivarium - 2022-02-16 11:37 PM

سلام و وقتتون به خیر.
من همین چند روزه دارم یه صیاد ۲ خشک میخرم. ممنون میشم اگه یه تعمیرکار خوب بهم معرفی کنید تا قبل از استفاده مشکلاتی مثل لقی بچه قنداق، گیر کردن پوکه و... رو برطرف کنه.
بسیار ممنونم از محبتتون????????????

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2022-02-17 12:20 PM

(2022-02-16 11:37 PM)vivarium نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و وقتتون به خیر.
من همین چند روزه دارم یه صیاد ۲ خشک میخرم. ممنون میشم اگه یه تعمیرکار خوب بهم معرفی کنید تا قبل از استفاده مشکلاتی مثل لقی بچه قنداق، گیر کردن پوکه و... رو برطرف کنه.

سلام برهمگی
دوست گرامی مبارکه‌ به سلامتی و تفریح ماشش بچکه.قیمت چقدر گرفتین؟واینکه به نظر من بذار اسلحه به دستت بیاد امتحانش کن تست بگیر اگه به مشکلی برخوردی اون وقت ببر پیش تعمیرکار .Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - amn - 2022-02-17 06:47 PM

سلام دوست عزیز. مبارکه.
با اجازه اقا رضاKhansariha (8).
والا اقا رضا درست میگن فعلا رفع عیبش نکن اما.
برای تعمیر اگه تونستی ببرش پیش قاسمی توی مشهد ( شاهین شکار مشهد ) کارشون خیلی خوبه.
توی تلگرام یه کانال دارن و نمونه کارشون رو اونجا قرار میدن ؛ از نظر من کارشون عالیه.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - vivarium - 2022-02-21 02:57 PM

ممنوم از همه دوستان. صیاد 2 خشک رو 21 قیمت داده بهم.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - amn - 2022-02-21 04:54 PM

من تا ۲۶ تومن هم دیدم خشکش رو.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hamer - 2022-04-19 09:52 PM

(2022-02-16 11:37 PM)vivarium نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و وقتتون به خیر.

سلاح صیاد 2 کپی موسبرگ 500 است و من خودم 15 ساله که دارم و استفاده میکنم ، دوست نزدیک من که با هم می ریم تیراندازی موسبرگ 500 نو خرید قنداق از جنس فایبرگلاس و دو لول داره یکی چوک خور با تسمه با طول 70 سانت برای ساچمه و یک لول با طول کمتر حدود 60 سانت بدون چوک و تسمه وبا روزنه دید و مگسک ثابت برای چهار پاره و اسلاگ ، بچه قنداق موسبرگ هم لقی داره یک کم کمتر از صیاد و این مسئله به خاطر مکانیزم دست کش است خیلی ها سعی کردند لقی رو کم کنند خیلی فرق نکرده ، در خصوص گیر کردن پوکه همچین چیزی کلیت نداره ، سلاح اگر سالم باشه و ناخن فشنگ کش و پوکه پران بی ایراد باشند و مهمتر خزانه گشاد نباشه گیری وجود ندارد کلا در همه سلاحهای ساچمه زنی اگر پوکه پس از شلیک سریع خارج نشه ایجاد چسبندگی میکنه و سخت بیرون میاد ، یک علت دیگه استفاده از فشنگ با شارژ باروت زیاد است که باعث میشه پوکه بیشتر باد کنه ، فقط زمانی سلاح رو باید نزد تعمیرکار ببرید که واقعا مشکل داشته باشد ، سلامت و شاد باشید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - SOHEIL-GUNSMITH - 2022-05-10 11:54 PM

(2022-04-19 09:52 PM)Hamer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و وقتتون به خیر.

سلاح صیاد 2 کپی موسبرگ 500 است و من خودم 15 ساله که دارم و استفاده میکنم ، دوست نزدیک من که با هم می ریم تیراندازی موسبرگ 500 نو خرید قنداق از جنس فایبرگلاس و دو لول داره یکی چوک خور با تسمه با طول 70 سانت برای ساچمه و یک لول با طول کمتر حدود 60 سانت بدون چوک و تسمه وبا روزنه دید و مگسک ثابت برای چهار پاره و اسلاگ ، بچه قنداق موسبرگ هم لقی داره یک کم کمتر از صیاد و این مسئله به خاطر مکانیزم دست کش است خیلی ها سعی کردند لقی رو کم کنند خیلی فرق نکرده ، در خصوص گیر کردن پوکه همچین چیزی کلیت نداره ، سلاح اگر سالم باشه و ناخن فشنگ کش و پوکه پران بی ایراد باشند و مهمتر خزانه گشاد نباشه گیری وجود ندارد کلا در همه سلاحهای ساچمه زنی اگر پوکه پس از شلیک سریع خارج نشه ایجاد چسبندگی میکنه و سخت بیرون میاد ، یک علت دیگه استفاده از فشنگ با شارژ باروت زیاد است که باعث میشه پوکه بیشتر باد کنه ، فقط زمانی سلاح رو باید نزد تعمیرکار ببرید که واقعا مشکل داشته باشد ، سلامت و شاد باشید
دروود برشما برام جالب بود که لول مخصوص اسلاگ رو بدون تسمه زدند
الان تفنگ یوز رو هم که تولید میکنند لوله بدون تسمه هست

سلام و وقتتون به خیر.
سلام دوست عزیز امیدوارم تفنگتون بدون ایراد از کار درامده باشه
بنظرم اگر ایرادی هم داشت همونطور که دوستان گفتند اقای قاسمی در مشهد فروشگاه شاهین شکار گزینه خوبی برای رفع عیب هستندKhansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - amn - 2022-05-11 06:18 PM

اقا سهیل ؛ توی تفنگای ایرانی جز تک لول نخجیر قدیم و شاهین دیگه هیچ کدوم تسمه رو لول ندارن و این خیلی بده ؛ چشم ادم سریع روی مگسک قفل نمیکنه و نشانه گیری رو کمی سخت کرده.
اما اگه یه تسمه روش وصل بشه خیلی خوب میشه و هم خیلی هم زیبا میشه.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - amn - 2022-05-11 07:57 PM

نصب ریل روی تفنگ صیاد دو.
کار اقای قاسمی مشهد

تقدیم به نگاه دوستان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hamer - 2022-05-12 09:47 AM

نصب تسمه روی لول مزایا و معایبی دارد ، مزایا اینکه قراول روی بهتر و تفنگ هم زیباتر میشود ، اما چون اتصال تسمه به لول معمولا با قلع انجام میشود اگر با دقت و کیفیت لازم انجام نگردد اتصالها جدا میشن ضمنا برای شاتگانهایی که بیشتر برای اسلاگ و چهارپاره استفاده میشن تسمه لحاظ نمیشود مثل بنلی ام 4 و سایر شاتگانهایی که توسط ارتشها و پلیس استفاده میگردد ، تسمه برای تفنگهای ورزشی و شکاری که بیشتر از ساچمه استفاده میکنند مناسب است . سلامت و شاد باشید