شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - haamidreza - 2020-04-05 01:42 PM

(2020-03-30 01:29 PM)MJAFARZADEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متشکرم فشنگ فابریک چشم. هنوز جواز دائمش نیومده برگه موقت دارم
میخاستم دولول اکار بخرم اینو گرفتم میگن جنس لوله اش از ترکها بهتره
9500 زیاد نیست برا صیاد 2

سلام جناب جعفر زاده
انشالله جوازتون هم میاد و به خوشی ازش استفاده میکنی
شما اسلحه رو از کی خریدین ؟
احتمالا اقای ابرون فروشگاه اراگالی ؟؟
دوستان بالا تر توضیحات کامل رو راجب اسلحه دادن
ولی به نظر من بیشترش برمیگرده به انتظار خودتون از اسلحه
یکم استعداد داشته باشید و علاقه همه ی ایرادات رو رفع خواهید کرد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2020-11-18 12:27 AM

(2020-11-17 04:04 PM)armanino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب. دوستان بنده قصد خرید یک اسلحه پنج‌تیر رو دارم و مهمترین ویژگی برای شخص بنده گیر نکردن پوکه و توانایی شلیک بدون وقف پشت سر هم هست. دستکش و یا نیمه اتومات بودن فرقی برام نداره و مهم بدون ایراد شلیک کردن هست. لطفا در انتخاب نوع تفنگ راهنمایی‌ام کنید. ساکن مشهد هستم.

باسلام
دوست عزیز اگه از نظر هزینه مشکلی نداری وپران میخوای بایکال پران روس عالیه و حسابی خرکار.اگه دستکش دوسداری وینچستر ؛رمینگتون یا موسبرگ امریکا رو بگیر .اگه میخوای هم با کیفیت باشه هم با ظرافت بنلی وبرتا ایتالیا و البته برونینگ بلژیک که دیگ معروفترین هستن .
اگه قیمت مناسبتر میخوای بجز چنتا از برندهای ترک بقیه ترکا با هم فرقی ندارن.موفق باشی.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - armanino - 2020-11-20 11:58 PM

(2020-11-18 12:27 AM)koh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2020-11-17 04:04 PM)armanino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب. دوستان بنده قصد خرید یک اسلحه پنج‌تیر رو دارم و مهمترین ویژگی برای شخص بنده گیر نکردن پوکه و توانایی شلیک بدون وقف پشت سر هم هست. دستکش و یا نیمه اتومات بودن فرقی برام نداره و مهم بدون ایراد شلیک کردن هست. لطفا در انتخاب نوع تفنگ راهنمایی‌ام کنید. ساکن مشهد هستم.

باسلام
دوست عزیز اگه از نظر هزینه مشکلی نداری وپران میخوای بایکال پران روس عالیه و حسابی خرکار.اگه دستکش دوسداری وینچستر ؛رمینگتون یا موسبرگ امریکا رو بگیر .اگه میخوای هم با کیفیت باشه هم با ظرافت بنلی وبرتا ایتالیا و البته برونینگ بلژیک که دیگ معروفترین هستن .
اگه قیمت مناسبتر میخوای بجز چنتا از برندهای ترک بقیه ترکا با هم فرقی ندارن.موفق باشی.

خیلی لطف کردید بابت این اطلاعات، میشه لطف کنید بفرمایید کدوم یگی از اینها رو میتونم گیر بیارم و حول و حوش قیمتش حدودی چقدر هست؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2020-11-21 02:24 PM

سلام
والا قیمت رو که نمیدونم .بهتره یه سر به اسلحه فروشای شهرتون بزنین ببینین چه سلاحهایی موجود دارن وقیمت چقدره. روسی ؛اروپایی یا امریکایی هرکدوم موجود بود قیمت بگیر تا دوستان راهنمایی کنن .موفق باشی
یه نکته اینه که اگه سلاح رو از شخص بتونی بخری ارزونتر درمیاد یه جستجو بکن.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - siligerd - 2020-11-29 05:14 PM

با سلام
اعضا محترم کسی آیا از قیمت اسلحه صیاد2 سالم و با 100تا شلیک خبر داره ؟
میخوام بفروشم 2لول بخرم !

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - amirhossineeeee - 2020-12-29 04:25 PM

سلام دوستان
آیا میشه در مواقع اضطراری چهارپاره یا اسلاگ با این سلاح شلیک کرد؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - arashkian - 2020-12-30 06:42 PM

(2020-12-29 04:25 PM)amirhossineeeee نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
آیا میشه در مواقع اضطراری چهارپاره یا اسلاگ با این سلاح شلیک کرد؟

Khansariha (8)Khansariha (256)درود بر شما و همه دوستان . والا اگر چارپاره رو بجای 9تایی ( 3 ردیف 3تایی ) بصورت 8تایی ( 4ردیف 2تایی ) و در داخل ود بذارید و نیز بجای اسلاگ 12 از اسلاگ 16 در داخل ود 12 استفاده کنید = میشه با سلاحهای با چوک تنگتر از چوک سیلندر هم اسلاگ و چارپاره شلیک کرد . اما نه اسلاگ و چارپاره کارخانه ای بلکه بصورتی که بالا عرض کردم و دستپُر . ضمن اینکه فقط موارد ضروری و محدود . چون یک اصل در مورد چوک وجود دارد که هرچی چوک تنگتر = فشار وارد به سلاح بیشتر . و نیز هرچی ساچمه ها درشتتر باشه نیز این افزایش فشار در چوکهای تنگ و مخصوصا فول محسوس تر خواهد بود . این اصل بایکال و نخجیر و صیاد و وینچستر و چوک متحرک و ثابت هم نداره . اصل کلی و همگانی است . حالا چه برسه به چارپاره 9تایی و اسلاگ اما در شلیک چارپاره بصورت 8تایی ( 4ردیف 2تایی چارپاره داخل ود ) و نیز شلیک اسلاگ 16 در ود 12 این مشکل بالارفتن فشار حل میشه و شلیک مطمئنی خواهید داشت . حق نگهدار اساتید انجمن . Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - ععععععع - 2021-05-16 01:44 PM

سلام دوستان
کسی از قیمت صیاد ۲ اطلاع داره ؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Mohammadsardar - 2021-08-16 09:44 AM

سلام دوستان ببخشید جاش اینجا نیس ولی چرا تاپیک پنج تیر یوز اینقد کم فعالیته اگه چیزی درموردش میدونه بیاد بگه تا همه استفاده کنیم خیلی ممنون از اساتید و بزرگواران این انKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Mohammadsardar - 2022-01-02 08:20 AM

سلام به عزیزان و بزرگواران. یه سوال داشتم و دارم که همیشه ذهن من رو درگیر کرده .دوستانی مانند کاربر koh و دیگر عزیزانی که با این سلاح دورانی داشته اند میتونید درباره گیر کردنش بعد این سالها توضیحی بدین آیا گیر کرده و چه کارهایی برای رفع گیر انجام دادین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (226)به قول استاد asman عزیز که افتخار هم صحبتی با ایشون رو نداشتم : دمتون گرم