شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirhashemi - 2018-10-02 09:15 AM

کار جالب و تمیزی انجام دادید .یعنی سر لول رو بریدید ،گشادش کردید ،رزوه کردید ،دوباره به لول جوش دادید ،سوهان و سمباده کاری کردید و زاج زدید؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2018-10-02 10:16 AM

سلام کارتون رو اگر امکان داره یکم کاملتر توضیح بدین. من استنباطم این بود که کلا قسمت سر لوله رو بریدین و بعد الباقی لوله رو به اندازه چُک قلاویز کردین و الباقی ماجرا. اگر بله الان طول لوله شما چقدر هست؟دوم برای گرفتن جواز مجدد احتمالا به مشکل بخورید
(2018-10-02 08:38 AM)gun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره سلام این هم عکس که قولشا داده بودم

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-10-02 06:27 PM

من داداپنج سال دیگه باید تمدید کنم تا اون موقع هم خدا بزرگه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-10-02 07:51 PM

(2018-10-02 05:39 AM)gun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کار سختیه چون با ضخامت خود لوله نمیشه باید قطعه واسطه تراشیده بشه که داخل اون چوک سوار میشه بعد چوک سر اول صیاد راباید برید و با دستگاه تراش و ساعت اندیکاتور سر لوله و قطعه را تنظیم کرد و با جوش آرگون بهم متصل کردم به شما پیشنهاد نمیکنم این کار را انجام بدید
بیشتر به درد کسایی میخوره که سر لوله تفتگشون ترکیده باشه چون تعویض لوله 2میلیون میگرن

تو این پست کامل توضیح دادم دقیق بخونید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-10-06 11:53 AM

این هم ÷ترن با چک شماره 4 و فشنگ بخچه ای 4 فاصله 36 متر هدف مرکز قاب درب

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - haamidreza - 2018-10-07 09:22 AM

(2018-10-06 11:53 AM)gun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم ÷ترن با چک شماره 4 و فشنگ بخچه ای 4 فاصله 36 متر هدف مرکز قاب درب

سلام دوست عزیز
خداقوت
خوب زده و پترنش عالیه فقط کاش یکم وقت میذاشتی روی یه کارتن ی چیزی پترن میگرفتی نه روی در
چون هرکسی به این در نگاه کنه با خودش میگه ببین اسلحه دست چه کسایی دادن که رو در تیر انداختن
اینکار باعث خراب شدن وجهه ی شکارچی ها و تفنگ به دست هاست
ولی در کل عالی زده ممنون بابت پترنتون لذت بردیم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-10-07 11:58 AM

سلام دوست عزیز مرسی از تذکر شما اما درب مال ملک خودمونه به خاطر همین پترو گرفتم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - HaraldBluetooth - 2018-10-09 03:51 PM

دوستان برای بار اول قصد خرید سلاح دارم و بودجه در حد همین نخجیر هست. بین صیاد 2 و نخجیر 2 هنوز انتخاب نکردم.
قصدم شکار نیست و فقط هدف زنیه و هر از گاهی دوست دارم اسلاگ یا 4 پاره هم بزنم.
ایا تفنگ های نخجیر کیفیت لازم رو دارن، میتونم بهشون اعتماد کنم و با خیال راحت هدف زنی کنم.
اگر بخوام دنبال یه تفنگ دستکش اروپایی یا شاید آمریکایی باشم چقدر باید بودجه بزارم.
بعد ضامن این سلاح چطوریه، دقیقا مثل ماسبرگ 500 یکی داره یا روی ماشه هم داره؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirhashemi - 2018-10-10 08:31 AM

هیچکدوم از تفنگ های ایرانی برای زدن چهارپاره و گلوله ساخته نشده اند.و اگه در زدن اینها با تفنگ مداومت داشته باشی تفنگ دچار لقی و آسیب میشه.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - HaraldBluetooth - 2018-10-10 03:30 PM

(2018-10-10 08:31 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچکدوم از تفنگ های ایرانی برای زدن چهارپاره و گلوله ساخته نشده اند.و اگه در زدن اینها با تفنگ مداومت داشته باشی تفنگ دچار لقی و آسیب میشه.

ممنون، حالا اگر بخوام هر از گاهی اسلاگ یا چارپاره باشه میشه؟
بعد کلا کیفیتش راضی کننده هست؟ پشیمونم نمیکنه؟ یه سری میگن ترک بگیری بهتره یه سریا میگن تفنگای ایرانی از ترکا خیلی بهترن.