شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - pedramz - 2012-01-08 06:21 PM

(2012-01-08 05:45 PM)ehsannikoo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-08 04:04 PM)pedramz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-08 02:39 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز منظور شما ترک اون هست که فککنم 800 تا 900 هزار تومان باشهKhansariha (214)

دوست عزیز این قیمت مربوط به کدوم منطقه میشه؟
سلام دوست من.جسارتا منم میتونم بپرسم که این قیمت برای کجاست؟چون من 5 تیر دستکش سهمیه رو 1700 ثبت نام کردم و آزاد 5 تیرم میدن 3200 تک لول نخجیر 1 1700 .قیمت در قم.البته با عرض پوزش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Azin Mehr - 2012-01-08 09:47 PM

سلام خسته نباشیدKhansariha (48)
من تا حالا با پنج تیر کار نکردم امروز رفتم تفنگ بخرم یه تفنگ پنج تیر دستکش صیاد 2 داشت میگفت 1670 تومان
موقعی که خواستم صلاح رو مصلح کنم بچه قنداقش خیلی لق میزد این برا همه پنج تیراست یا فقط صیاد اینطوریه؟؟؟؟؟؟
راستی من شنیدم اگه دولول بگیری و بفروشیش دیگه نمیشه دولول گرفت این حقیقت داره؟؟؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-08 09:52 PM

دوست عزیز من خودم 5 تیر زیاد دست گرفتم ولی هیچ کدوم اون مشکلی که شما گفتید رو نداشتن

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-08 10:02 PM

(2012-01-08 09:47 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تا حالا با پنج تیر کار نکردم امروز رفتم تفنگ بخرم یه تفنگ پنج تیر دستکش صیاد 2 داشت میگفت 1670 تومان
موقعی که خواستم صلاح رو مصلح کنم بچه قنداقش خیلی لق میزد این برا همه پنج تیراست یا فقط صیاد اینطوریه؟؟؟؟؟؟
راستی من شنیدم اگه دولول بگیری و بفروشیش دیگه نمیشه دولول گرفت این حقیقت داره؟؟؟

سلام ،
خوش امدی علیرضا جانKhansariha (8)

پنج تیر دستکش صیاد دو مشکلات کوچیکی داره ولی اصولا اسلحه ی بدی نیست!شما تاپیک را از ابتدا بخون سوالی بود در خدمتمKhansariha (8)

دوست عزیز شما اگر سلاح دولتی بخری حالا هر مدلی باشه تا سه سال حق خرید و فروش هیچگونه سلاحی به نام خودتان را نداریدKhansariha (214)

موفق باشید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Azin Mehr - 2012-01-09 12:56 PM

(2012-01-08 10:02 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-08 09:47 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ،

پنج تیر دستکش صیاد دو مشکلات کوچیکی داره ولی اصولا اسلحه ی بدی نیست!شما تاپیک را از ابتدا بخون سوالی بود در خدمتمKhansariha (8)

دوست عزیز شما اگر سلاح دولتی بخری حالا هر مدلی باشه تا سه سال حق خرید و فروش هیچگونه سلاحی به نام خودتان را نداریدKhansariha (214)

موفق باشید

ممنونم
ولی من هنوز جوابم رو نگرفتم
من از اول تا آخر تاپیک رو قبل از پست دادنم خوندم ولی جواب این دوتا سوالم رو نگرفتم
من نگفتم اصلحه بدیه اتفاقآ اگه خوب کار کنه و اذیت نکنه یعنی تیر توش گیر نکنه
با این قیمت اصلحه خیلی عالیه

من دیروز رفتم اصلحه فروشی برایه خرید تک لول نخجیر
ولی گفته حالا حالاها نمیارن منم دیدم فقط پنج لول داره گفتم همینو میگیرم ولی وقتی خواستم امتحانش کنم دیدم بچه قنداق (همونی که باید برایه مصلح کردن تفنگ بکشن)
خیلی لق میزنه انگار پیچاشو شل بستن (با جلو و عقب کشیدن لق نمیزنه بلکه از بغلاش لق میزنه ) حالا هرکی با این تفنگ کار کرده یه لطف کنه بگه برا همه اینجوریه یا این مدلشه؟؟؟؟؟؟؟

من اینو میدونم که ( اگر سلاح دولتی بخری حالا هر مدلی باشه تا سه سال حق خرید و فروش هیچگونه سلاحی به نام خودتان را ندارید:) ولی اگه دو لول بگیری دوباره میشه بعد سه سال باز دولول گرفت؟؟؟؟؟؟

ببخشید زیاد حرف زدمKhansariha (192)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - cordoba - 2012-01-09 01:58 PM

(2012-01-09 12:56 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-08 10:02 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ،

موفق باشید

ممنونم
من از اول تا آخر تاپیک رو قبل از پست دادنم خوندم ولی جواب این دوتا سوالم رو نگرفتم

ولی گفته حالا حالاها نمیارن منم دیدم فقط پنج لول داره گفتم همینو میگیرم ولی وقتی خواستم امتحانش کنم دیدم بچه قنداق (همونی که باید برایه مصلح کردن تفنگ بکشن)
خیلی لق میزنه انگار پیچاشو شل بستن (با جلو و عقب کشیدن لق نمیزنه بلکه از بغلاش لق میزنه ) حالا هرکی با این تفنگ کار کرده یه لطف کنه بگه برا همه اینجوریه یا این مدلشه؟؟؟؟؟؟؟

من اینو میدونم که ( اگر سلاح دولتی بخری حالا هر مدلی باشه تا سه سال حق خرید و فروش هیچگونه سلاحی به نام خودتان را ندارید:) ولی اگه دو لول بگیری دوباره میشه بعد سه سال باز دولول گرفت؟؟؟؟؟؟

شما چه دولتی چه به صورت آزاد هر مدل(تک لول،دولول،انواع پنج تیر) سلاحی رو بخری تا 3 سال حق فروشش رو نداری!

بعد از 3 سال که فروختیش تا 3 سال حق خرید هیچ مدل(تک لول،دولول،انواع پنج تیر) سلاحی رو چه آزاد چه دولتی ندارید!

البته این قانون برای هر کلاس از سلاح ها جداگانست، یعنی شما میتونید همزمان ساچمه زن وگلوله زن داشته باشید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Azin Mehr - 2012-01-09 11:39 PM

این نشون میده اینجا کسی با پنج تیر صیاد کار نکرده Khansariha (43) یا من اشتباه میکنم؟؟؟؟؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - cordoba - 2012-01-09 11:50 PM

(2012-01-09 11:39 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این نشون میده اینجا کسی با پنج تیر صیاد کار نکرده Khansariha (43) یا من اشتباه میکنم؟؟؟؟؟

دوستان که بهتون جواب دادن!!

شما یه سری به تصاویر شکار و تیر اندازی بزنی می بینید دوستانی هستند که با صیاد شکار زدن و خیلی هم راضی هستند!

یا همین تاپیک رو از اول بخونید به تمام سوالاتتون جواب داده شده!Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - ehsannikoo - 2012-01-10 12:40 AM

با سلام خدمت دوست عزیزم آقای alizakeri .
منم مثل شما تازه وارد هستم یک ماه نمیشه که عضو این انجمن شدم و مثل شما نه با 5 تیر کار کرده بودم نه اصلا اطلاعاتی راجع به اون داشتم ولی با توجه به همین اطلاعاتی که دوستان لطف کردن و به من دادن و امتحان اسلحه با عث شد که من این اسلحه رو خریداری کنم که بعد از امتحان پی بردم که اطلاعات(با توجه به پستهای قبلی) دوستان تا 90 درصد صحیح بود و من از دوستان ممنونم.
و اما شما اصلحه صیاد دولتی آن یک میلون و هفتصدو چهار هزارو خورده ای به صورت دولتی ارضه میشه و اسلحه فروش حق نداره حتی یک ریال اضافه از شما بگیره چون فاکتور با یک برگه خرید رو باید به اسلحه و محمات ببرید و اونجا قیمت رو میبینند و حتی اگر فروشنده یک ریال از شما کمتر هم گرفته باشه فاکتور رو از شما قبول نمیکنند(من چهار شنبه هفته گذشته ثبت نام کردم).اونوقت چه طور به شما قیمت آزاد رو زیر قیمت سهمیه داده؟!!!!!! خوب معلومه که این اسلحه ایرادای بزرگ داره(البته ایرادشم درست بشو نیست چون اگر درست میشد اسلحه فروش درست میکرد و سه میلون میفروخت)هر کسی با دیدنش کلا این سلاح از چشمش میوفته(تازه دیدنش حالا تیر اندازی که هیچی) حالا هر کسیم بگه خوبه شما قبول نمیکنید.متاسفانه این مساله بیشتر در شهرستانها به علت کمبود و نبودن تنوع در اسلحه به وجود میاد.
شما اگر براتون امکان داره جایی برید که (صیاد 5 تیر ویژه ساخت 89 یا 90) داشته باشه.
این اسلحه یه سری ایرادات خورده کاری داره که هیچ کدوم به زنش و شلیک ربطی نداره که با توجه به اجناس ایرانی که شانسی هست شاید اسلحه شما همینارم نداشته باشه به هرحال مهمون جیبت هستی اگر میتونی پول 15 تا صیادو بدی سنتاتین یا برتا بگیری یا کرووپ بگیری که هر بارم ببریش واسه سرویس پول 1 صیادو خرجش کنی که فکر صیادم نکن صیاد به دردت نمیخوره و اگر مثل من پولشو نداری و عشق شکاری صیاد بهترینه (تو نوع خودش دیوونس)
به هرحال اگر حرفام باب میلت نبود و اشتباه بود به بزرگی خودت ببخش.
از دوستان و اساتید نهایت پوزش رو دارم و با عرض معذرت از دخالتم در این موضوع.
اگر حرف اشتباهی زدم خوشحال میشم و ممنون اگر به من گوشزد کنید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-10 01:28 AM

(2012-01-09 12:56 PM)alizakeri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ،

موفق باشید

ممنونم

سلام خدمت علیرضا خانKhansariha (8)

داداش قاطی کردن که نداره!!!!وقتی پست میزاری که نباید دو دقیقه بعدش جواب بهت بدن !
شما ببین اگه جواب خودتو نگرفتی میتونی پیام خصوصی هم بدیKhansariha (8)

اولا پنج لول نه و پنج تیر!!دوما پمپ اکشن سلاح صیاد دو باید کمی حالت هرزه گردی داشته باشه یعنی به اصطلاح خودمون نرم باشه!!اگه اسلحه نو است که هیچی ولی بر اثر شلیک مدام پیچ اتصال دهنده ی داخل اون شل شده که شما میتونی ببری بدی به یه تعمیرکاز تا درستش کنه واست!اصلا میتونی مشکی پلاستیکی بندازی روش تا هم زیباتر بشه و هم راحت تر باشی!
ولی اصولا نباید لق بزنهKhansariha (214)

در ثانی قانون سلاح ربطی به دولول و مولول نداره و در مورد همه ی سلاح ها صدق میکنه!شما اگه اسلحه دولتی خریدی حق فروش اونا تا سه سال نداری و بعدش هم میتونی اونو بفروشی و یکی دیگه دولتی بخری!!!دوستان از این قانون اطلاع ندارند ولی بعد سه سال شما میتونی دوباره سهمیه دولتی بخری!!سایت اسلحه مهمات برای شما تا سه سال ازاد نیست ولی بعدش میتونی دوباره هر چی دوست داشتی بخری!بنده نخجیر یک دولتی داشتم(خریده بودم سال87 به سیصد و پنجاه هزار تومن) و بعد سه سال اونو فروختم یک و دویست و بلافاصله بعدش اسلحه ی دولتی دیگری خریدم!!
در ضمن جوش هم نزن Khansariha (8)