شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-09-27 08:23 PM

سلام بر تمامی دوستان امروز به سرم زدتفنگ صیاد را مولتی چک کنم واسه همین دست به کار شدم و تمام شد جای دوستان خالی با چوک 4 خط وبا ساچمه شماره 4 تو فاصله 36 متر عالی بود

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - SOHEIL-GUNSMITH - 2018-09-28 10:20 PM

(2018-01-30 01:17 AM)koh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی میتونه بگه چجوری روی کوپ صیاد دو اون طرح ونقشها رو مشکی کنم مثلا با نوعی ماژیک مشکی که بمونه ویه سوال دیگه اگه اینکارو بکنیم از نظر قانونی ایراد نداره موقع تمدید جواز یا هر وقت دیگه ؟ Khansariha (8)

[تصویر: Screenshot-۲۰۱۸-۰۱-۳۰-۰۱-۰۷-۱۷.png]ببخشی دوستان پست قبلی عکس گذاشتم باز نشد اومدم ویرایش کنم عکسو دیدم نمیشه فقط حذف کردم واینجا عکس کوپ رو گذاشتم. Khansariha (8)
با سلام البته از تاریخ سوال دوستمون خیلی گذشته ولی در پاسخ باید گفت اینطور که در عکس مشخصه کپ سلاح تامینیوم هست و المینیوم برای مشکی شدن باید انادایز بشه که برای این سلاح مناسب نیست که کل کپ باز و انادایز بشه بنابراین راه نسبتا مناسب قلم گیری هست با رنگ مشکی مثل قلم گیری خط خوودرو
Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirhashemi - 2018-09-29 09:48 AM

(2018-09-27 08:23 PM)gun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر تمامی دوستان امروز به سرم زدتفنگ صیاد را مولتی چک کنم واسه همین دست به کار شدم و تمام شد جای دوستان خالی با چوک 4 خط وبا ساچمه شماره 4 تو فاصله 36 متر عالی بود

سلام منظورتون از مولتی چک چی هست ؟مگه صیاد چوک ثابت نیست؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-09-29 11:27 AM

بله چوک ثابته اما من چوک قابل تعویض کردم عکس اش بود نمیشه
یعنی برای تک گوله وچهار پاره مشکلی ندارم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirhashemi - 2018-09-29 01:23 PM

یعنی سر لول رو تراش دادی و رزوه انداختی؟اگه میشه عکساشو بزار .عکسا رو باید اپلود کنی و بزاری.در ضمن یه تحقیق بکن این کارت خلاف مقررات نگهداری سلاح نباشه.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-09-29 03:11 PM

عکس را حتما میزارم احتمال زیاد خلاف قانونه اما من انجامش دادم چون تفنگ را واسه شکار میخوایم نه دکور خوننه
اما خدایی کلی خلاقیت به خرج دادم در ضمن اگه من جای قانون باشم تازه استقبال می کنم
اما خدایی کلی خلاقیت به خرج دادم در ضمن اگه من جای قانون باشم تازه استقبال می کنم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-09-29 07:25 PM

سلام قسمت آپلود عکس واسه آپبود ایرKhansariha (367)ور میده کسی میدونه چرا

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - nakhger - 2018-10-02 12:18 AM

دوستان سلام
دستکش صیاد 2 دقیق نمی زنه و مقداری بالا می زنه علتش چیست
(2018-09-27 08:23 PM)gun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می توان اینکار را کرد ایا ضخامت لوله کم نمی شود

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-10-02 05:39 AM

سلام کار سختیه چون با ضخامت خود لوله نمیشه باید قطعه واسطه تراشیده بشه که داخل اون چوک سوار میشه بعد چوک سر اول صیاد راباید برید و با دستگاه تراش و ساعت اندیکاتور سر لوله و قطعه را تنظیم کرد و با جوش آرگون بهم متصل کردم به شما پیشنهاد نمیکنم این کار را انجام بدید
بیشتر به درد کسایی میخوره که سر لوله تفتگشون ترکیده باشه چون تعویض لوله 2میلیون میگرن

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2018-10-02 08:38 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره سلام این هم عکس که قولشا داده بودم