شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - ghalandari - 2017-09-15 12:14 AM

باسلام واحترام خدمت اساتیدحاضر در تاپیک
بنده تازه به جمع دارندگان صیاد پیوستم چند سوال دارم و ممنونم میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید.
1-در صورت پر و مسلح بودن ،چطور باید فشنگ های داخل خشاب و جان لوله را خالی کرد بدون چکاندن ماشه
2- آیا ترفندی هست برای خلاص کردن سوزن بدون چکاندن ماشه؟؟؟ با تشکر[/size]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2017-09-15 02:57 PM

سلام
مبارکه دوست عزیز
واس خالی کردن فشنگها ؛ یه دکمه بغل یا پشت محافظ ماشه هست. اگه زمان اماده به شلیک بودن سلاح اون دکمه رو بگیری و دستکش رو عقب جلو کنی فشنگ بدون شلیک خارج میشه ومیتونی تکرار کنی تا همه فشنگا خارج شه فقط لول سلاح رو به منطقه بیخطر بگیر وسوال دومت خلاص کردن ماشه بدون چکاندن رو نمیدونم اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن.دوست عزیز قیمت رو میشه بگی چند گرفتی؟ Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - ghalandari - 2017-09-15 03:36 PM

سلام و ادب
ممنونم از لطف شما. سه و نیم خریدم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2017-09-21 07:48 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا قبل از شکار وقرار گرفتن درمواقع حساس از کارایی سلاحتون اطمینان حاصل فرماییدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2017-09-25 12:57 AM

سلام. طبق معمول استادمون ساده ولی دقیق فرمودن. بسیار نکته ظریفی بود. دمتون گرم.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2017-09-25 08:49 PM

استاد کاربخش (پدر بایکال انجمن ) به این حقیر لطف دارند
من شاگردی بیش نیستم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2018-01-30 01:17 AM

سلام دوستان
کسی میتونه بگه چجوری روی کوپ صیاد دو اون طرح ونقشها رو مشکی کنم مثلا با نوعی ماژیک مشکی که بمونه ویه سوال دیگه اگه اینکارو بکنیم از نظر قانونی ایراد نداره موقع تمدید جواز یا هر وقت دیگه ؟ Khansariha (8)

[تصویر: Screenshot-۲۰۱۸-۰۱-۳۰-۰۱-۰۷-۱۷.png]ببخشی دوستان پست قبلی عکس گذاشتم باز نشد اومدم ویرایش کنم عکسو دیدم نمیشه فقط حذف کردم واینجا عکس کوپ رو گذاشتم. Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sajadm - 2018-01-30 01:15 PM

با چی سیاش کنی نمبدونم ولی میدونم ایرادی نداره چون گاها دوستان سلاحهاشونو میدن قلمکاری میکنن
البته ی ماژیک هس ک ما بهش میگفتیم ماژیک بتن ی ساچمه هم توش هس ک قبل مصرف باید حسابی تکونش میدادی و دیرهم پاک میشد اما نمیدونم بکارت میاد یا ن

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - aliebrahim - 2018-03-16 12:35 AM

سلام
کسی از قیمت نو سلاح اطلاعی داره؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2018-03-16 03:56 PM

حدود 5تومن
(2018-01-30 01:17 AM)koh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی میتونه بگه چجوری روی کوپ صیاد دو اون طرح ونقشها رو مشکی کنم مثلا با نوعی ماژیک مشکی که بمونه ویه سوال دیگه اگه اینکارو بکنیم از نظر قانونی ایراد نداره موقع تمدید جواز یا هر وقت دیگه ؟ Khansariha (8)

[تصویر: Screenshot-۲۰۱۸-۰۱-۳۰-۰۱-۰۷-۱۷.png]ببخشی دوستان پست قبلی عکس گذاشتم باز نشد اومدم ویرایش کنم عکسو دیدم نمیشه فقط حذف کردم واینجا عکس کوپ رو گذاشتم. Khansariha (8)

نه اشکالی نداره