شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2016-12-27 06:22 PM

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام به همه گی اقای کوهنورد دوست من این از عکس تپانجه بادی که بهتون قولش را داده بودم و عکس بعدی مربوط به صیاده که روی لولش ریب نصب کردم
نمیدونم به نظرم زیبا تر شده Khansariha (399)یا اینکه توهم زدمKhansariha (226)
اگه عمری بود فردا یه گروپ از لوله سیلندر شده صیاد تویه مسافت 36 مترییا همون 40یارد فرنگیها با ساچمه 5 و 7 میزارم فقط خدا کنه شرکت اضافه کاری نزاره
(2016-12-25 04:12 AM)raz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-19 09:42 PM)gun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اقای کوهنورد ای صدمات از دو جا ایجاد میشه یکی عقب نظام اتش لبه گیری نشده که شما باشد با صفه سنباده و با حوصله ته نظام را گرد کنید اگه شما به تصاویر دقت کنید لبه گیریهای انجام شده را میبینید و بع شما اگه با کلیس پشت به پشت ناخن ها را اندازه بگیرید متو جه میشید چند دهم از اندازه داخل کپ بزرگتر هست که باید این چند دهم را سایش بدید در ضمن عقب ناخن ها را هم کم گرد کنید که تویه پمپ کردن صدمه نزنه اما به مرور کمی خط میندازه اما با این کاره که گفتم حرکت پمپ رو به جلو جهت مسلح شدن هم نرم تر میشه
دوست خوب من این صدمات به دوعلت به وجود میاد یکی پشت نظام اتش لبه گیری نشده وباید شما با استفاده از صفه ساب و با حوصله لبه را گرد کنید که در عکسها اگه توجه کنید میبینید همان عکس که خودتون علامت گذاشتید معلومه دوم ناخنها رو نظام اتش رااگه با کلیس اندازه بگیرید متوجه میشید چند دهم از اندازه داخل کپ بزرگتره که باید انهاراهم با صفحه ساب اندازه کنید و لبه پشت ناخن هارا هم گرد کنید این کار موجب برگشت راحتر نظام میشه اما در هر صورت کمی سایش ایجاد میشه نه به این اندازه در ضمن سلاح را هر موقع میخواهید استفاره کنید حتما روغنکاری کنید و بعد از هر سفر تمیزکاری از یادتون نره

باسلام

لطف می کنید یه عکس از ته نظام آتش که گرد کرده اید بذارید

ممنون
دوست خوب اگه شما به عکس هی قبلی توجه کنی متوجه گرد بودن ته نظام اتش میشید جایی که سوزن وارد مشه بالای ان قسمت

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mortezazadeh - 2016-12-27 08:22 PM

جناب كوهنورد ،ممنون از راهنمايىتون،ولى ساده اش كه شكيلتره بايد ويژه مى بود،نه اين بته وسيمرغ دارش،كه اسمش ويژه هست!

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2016-12-27 11:53 PM

با سلام :
آقا کامران دستتون درد نکنه خیلی هم زیبا شده Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من قبلا هم دیده بودم روی صیاد ریب نصب کرده بودند که هم شکیل شده شده بود هم در نشانه روی بهتر عمل میکرد .شما ارتفاع ریب رو در دهانه لوله چقدر گرفتید ؟ من به یک عددی رسیدم ، شما هم بفرمایید به چه عددی رسیدید ؟ دارم ارتفاع ریب روی نخجیر دو لول رو هم بررسی میکنم ببینم بهترینش چیه ........
موفق باشید
(2016-12-27 08:22 PM)mortezazadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب كوهنورد ،ممنون از راهنمايىتون،ولى ساده اش كه شكيلتره بايد ويژه مى بود،نه اين بته وسيمرغ دارش،كه اسمش ويژه هست!

دقیقا با شما موافقم !!! از گل و بته و نقوش بی ربط روی تفنگ بیزارم .......... شما تا بحال روی رمینگتون دیدید عکس شبدر و هرکول و مجسمه آزادی بیاندازند ؟؟؟ آخر نقش تخت جمشید و سیمرغ و ...... روی تفنگ چه معنی دارد ؟؟؟ ولی وقتی ساده اش پیدا نشه چکار باید کرد ؟؟ Khansariha (226)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2016-12-28 12:34 AM

استاد خودم جناب کوهنورد؛؛ تولید وطن چیش رو حسابه که نقش زدنش باشه. دلمون میخوان خوش کنن. Khansariha (214)Khansariha (214)اصل کار درست نمیکننKhansariha (256)Khansariha (290) یه چیز جالب. اون قسمت لول نگهدار سر قنداق که رزو شکسته بود بردیم برا تعمیرکار تفنگ که قیمتی داد واویلاKhansariha (367)Khansariha (367)گفت 350 تومان میگیرم و لوله عوض میکنمKhansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214) دادم براش یه چهار سانتی تراشیدن و رزوه کردن با 35تومان انشاالله جوش میدم و بعد سنگکاری عکس میزارم. یاحق

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2016-12-28 04:05 PM

دوست عزیز در تفنگ صیاد 2 با نظر به خط افق از رو کپ ارتفاع ریب در دهانه 6میلیمتر میباشد اما با تست شلیک میشه فهمید که این ارتفاع درسته یا نه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2016-12-29 12:45 AM

صیاد لول بزنی داره و خیال ادم راحته. دقت کنید گفتم لول ولی بقیه مخلفاتش مورد درست میکنن و شانسم همچون بقیه تولیدات وطنی شانس درونش دخیلهKhansariha (256)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Raka - 2016-12-29 07:07 PM

دوستان صیاد2 سلاح خوبیه لول فول چوک وگپ آلومینیومی 7000با مقاومت بالا اگه یه مختصر دستکاریو نصب تسمه صورت بگیره سلاح خوبی از آب در میاد

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - barbud - 2016-12-29 09:38 PM

سلام خوب یابد دیگه بایدبازن بابا ساخت،بادلار4100تومنی تفنگای ترک هم دارن از دسترس خارج میشه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mohammadfaragi - 2017-01-25 09:32 PM

دوستان قیمت پنج تیر صیاد اکبند چند است و کیفیتش چطور است

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2017-01-28 01:09 AM

با بارش نعمت خداوند چند باری زدیم بیرون که حال داد حسابی. بعد تعمیر رزوه نگهدار سر قنداق صیاد از صاحب تفنگ اجازه صادر شد جهت استفاده مجدد. حیف این لول که متعلقات خوبی پشتش نیست. اگه تو تولید قطعات ریز همت بود عالی میشد:kKhansariha (256)Khansariha (214)Khansariha (256) خداییش عالی میزنه و تمام مشخصات یه تفنگ فول چوک بطور عالی داره این تفنگ فقط پوکه نمیکشه گاهی که اذیت میکرد.ساچمه 4و 5 زدم رو زمین که حرف نداره و جم میزنه و هوازنی هم اگه فرصت چنتا پر بدی ساچمه به اندازه باز میشه.