شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2016-05-15 12:43 AM

با سلام :
دوست عزیز مبارکه معلومه تیون درستی انجام دادید که راضی هستید . تسمه هم که نصب کردید که هم به زیبایی تفنگ اضافه میکنه هم به نشانه روی بهتر . میشه بفرمایید ارتفاع تسمه رو چقدر گرفتید از لبه لول ؟
با عرض پوزش از گذاشتن عکس های ش... خودداری کنید (بدلیل جو گیری فعلی دوستان محیط زیستی ) ولی عکس از تفنگتان حتما بگذارید .
موفق باشید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mobarez - 2016-10-18 08:02 PM

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه ی دوستان. من عاشق تفنگ 5تیر هستم و قصد خریدش رو هم دارم ولی چون فقط برای 4 پاره زدن پشت سر هم میخوام.میخواستم بپرسم چه مارکی باید بخرم؟؟
ترجیحا تفنگ های ترک به دلیل بودجه ی کم
لطفا قیمتش روهم بهم بگید منمون میشمKhansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mohammadalipoor - 2016-10-27 03:18 AM

سلام ب همه دوستان قیمت شاتگان های ایرانی الان میشه بگین چنده

دیگه زمستونو فصل ش... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2016-12-02 09:45 PM

سلام. سر قنداق صیاد میشه گیر اورد. حالا دسته دوم یا نو؟همسایه ما داره و شکسته. ممنون.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2016-12-05 12:44 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
یه خاطره (خطرناک) از اسلحه صیاد دو
حدود 5سال پیش که تازه اسلحه صیاد رو گرفته بودم ومثلا خیلی روش حساس بودم. (اینم بگم خیلی وقت پیش یه بنده خدایی رو دیده بودم که واسه نگهداری اسلحه واسه مدت خیلی زیاد که بی استفاده میموند سر لول اسلحه رو با پلاستیک گلوله شده اببندی میکرد که رطوبت به داخل لول نرسه این ترفند خطر ناک تو ذهنم مونده بود)منم اومدم با پلاستیک سلفون یه استوانه چن سانتی درهم پیچیده شده درست کردم واز سر لول صیاد زدم داخل. این گذشت. بعد یه مدت واسه هدف زنی با دوستان رفتیم بیرون وقتی اولین شلیک رو داشتم. بعد شلیک رفتم واسه دیدن هدف که پترن سلاح رو ببینم توی مسیر که به هدف نزدیک میشدم دیدم پلاستیک سلفون تیکه تیکه توی بیشتر مسیر افتاده بود. یه لحظه یادم اومد که. واااای. یادم رفته بود سلفون رو از تو لول در بیارم. خدارو شکر هیچ صدمه ای به سلاح نزده بود. به خیر گذشت. البته اینم بگم که پلاستیک زیاد سفت وفشرده نبود. والا فاتحه سلاح خونده بود امیدوارم. این خاطره تو ذهن دوستان بمونه. که تکرار نشه. همیشه از خالی بودن لول مطمعن بشید قبل شلیک. Khansariha (8)ببخشید پر حرفی کردم. یاحق

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2016-12-05 07:43 PM

تفنگ رو ولش کن
خداروشکر که خودتون سالمید
ممنونم بابت بازگویی این خاطره واین عبرت ودرس

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rrrreza - 2016-12-05 08:40 PM

سلام

الا قیمت چنده؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2016-12-05 11:04 PM

سلام. تفنگ در هر صورت باید بازدید بشه. حالا اگه دست دیگری باشه یا مدتی خوابیده باشه دیگه واجبتره. در هر صورت خدارو شکر برا سلامت شما در اول و سلامت تفنگ در مرحله دوم.
استاد اسمان یادشون رفت ؛؛دم بچهای انجمن گرمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2016-12-06 12:42 AM

با سلام :
ممنوم از بازگویی این خاطره و دادن درسی مهم به بنده و امثال بنده که یکم حواسمون پرته یا همه چی رو سر سری میگیریم .
اینم یک دلیل بسیار محکم و قاطع مبنی بر استحکام لوله تفنگهای ایرانی . افسانه هایی مبنی بر اینکه سری اول ها لولشون اتریشیه - ماله من خداست ...- چون روش یک تیکه زه چسبیده پس دیگه حرف نداره و ..... رو از این گوش بگیرید و از اون یکی در کنید و متریال همه تفنگهای ایرانی یکسانه (البته اون موقع که تولید میشد ) هم لوله شون که خدا رو شکر مقاومه و هم کپ و بقیه اش که غیر مقاوم . نخجیر یک - دو - آرش - صیاد هم نداره همه سر و ته یه کرباس !!!! خخخخخخخخخخخ
موفق باشید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2016-12-06 12:50 AM

سلام دوباره Khansariha (8)
جناب کوهنورد وهمه دوستان لطف دارین. شماها استادین ولی باس درس شه واسه منو امثال منه تازه کار. بیشتر ین شلیکهای ناخاسته که موجب جرح یا فوت شده از تفنگایی بوده که طرف فکر میکرده خالیه. درمورد سلاحهای داخلی حال بگذریم از قیافه و پرداخت کاری واقعا لول خوبی دارن.