شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sajadm - 2016-01-21 01:49 PM

سلام اسلحه شما گیر نمیکنه و یا برت نمیزمنه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2016-01-21 02:00 PM

با سلام/من الان حدود چهار ساله که این سلاحو دارم تا حالا حتی یه بارم نشده که فشنگ توش گیرکنه البته فشنگ کارخونه ای مهام وعقاب فقط باش زدم حدود٣٥٠ تا تا حالا ندیدم پوکه گیر کنه پرت هم نمیزنه هرکی هم باش شلیک کرده حتی ادمایی که اولین بارشون بود تیر میزدن دقیق میزدKhansariha (214)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sajadm - 2016-01-21 02:52 PM

خدارو شکر جون خیلیا ناراضین.خودمم خواستم بخرم فروشنده بشیمانم کرد و البته خودم هم از از نارضایتی دارندگانش شنیده بودم
البته این قضیه دو سال بیش بود

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2016-01-22 01:54 AM

سلام به دوستان/ اقا سجاد صیاد لول وکوپ عالی داره (همه سلاحهای ایرانی لولشون که فاکتور اصلی اسلحه هست عالی هستن) اگه عشق پنجتیر دستکش باشی میتونی باش کنار بیایی اگه اسلحه دستکش خوب بخوای بین ١٥ تا ٣٠ میلیونه ,صیاد به اندازه قیمتش میارزه ولی میتونه عشقتو ارضا کنه ماکه دستمون به اروپایی وامریکاییاش نمیرسه ودلمون به همین خوشه Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - raz - 2016-01-22 03:37 AM

سلام دوستان

قابل توجه دوستداران صیاد دو اصلی (پنج تیر امرکایی موزبرگ 500)

برای آقای محرابی (اسحله فروش خیابان فردوسی تهران )تو این هفته براش یه موزبرگ 500 میارن که برای خریدار قیمت فروش اون رو 9 تومن گذاشته

که در قیاس با قیمت صیاد دو خیلی مناسب است

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sajadm - 2016-01-22 12:52 PM

حتما یه لول داره و والا که 9 تومن برای یه تفنگ ماز برگ امریکایی که دو لول هم داشته باشه مفته اونم برای یه اسلحه ای که همه جوره جوابشو پس داده و حتی برای پلیس آمریکا هم استفاده میشه
حتما یه مشکلی هست که این قیمتو میگن البته باید منتظر بود که ببنیم که قضیه چیه.جناب راز لطفا بعد از آگاهی از شرایط اسلحه در صورت امکان ماروهم در جریان بگذارین
این اسلحه 25 من قیمت داشتم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - naeem - 2016-01-22 05:50 PM

با سلام

دوستان محترم قیمت این مازبرگ ها درست است، منم به قیمت 11 م دیدم که توسط یکی از مغازه های اسلحه فروشی به فروش رفت....که خود ایشان کمتر از این قیمت ها خریده بودند، این سلاح ها متعلق به یگان دولتی بوده که بوسیه خود یگان مربوطه وارد گردیده بود ولی (به جه علتی نمیدانم) بعد از تعویض لول با لول نخجیر بصورت مناقصه ای واگذار شده اند......حال نمیدانم سلاح این دوست محترم اقای razاز همین سلاح ها میباشد یا نه.....اگر بشه عکسو ببینیم بهتر میشه قضاوت کرد.

ولی کلا در سلاح های نیمه اتوماتیک مهم قسمت های متحرک و مکانیک سلاح هستش که مشکل ساز هستش ،که متعلق به مارک معروف مازبرگه وگرنه لوله نخجیر دست کمی از لوله سلاح های خارجی ندارد، یعنی بنظر من اگه قطعاتش تمیز باشه چرا که نه، ارزششو داره.....
موفق باشید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sajadm - 2016-01-22 06:26 PM

سلام مازبرگ یه سلاح نمیه اتوماتیک نیس و سلاح نیمه اتوماتیک سلاحی هست که خودش فشنگ گذاری کنه یا به عبارتی بعد از شلیک خودش اتومات فشنگ گذار کنه .درسته لول نخجیر خوبه اما برتری مازبرگ این هست که دولول داره یکی بلند و چک خور و یکی چک ثابت سیلندر و کوتاه که برای شلیک شات سنگین اسلاگ یا چارپاره هست به همون دلیله که قیمت رو اینقد پایین میگن

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - raz - 2016-01-22 11:30 PM

با سلام

عرضم رو دوباره خدمت دوستان تکرار میکنم

برای آقای محرابی (اسحله فروش خیابان فردوسی تهران )تو این هفته قراره براش یه موزبرگ 500 بیارن که برای خریدار قیمت فروش اون رو 9 تومن گذاشته ....... بااین توضیحی که خدمتون عرض کردم بدیهی که بنده هنوز اسلحه رو ندیده باشم این رو هم اضافه کنم که اسلحه قطعا با لول ایرانی ارایه میشه چون لول کوتاه امریکایی مورد تایید نیست

و اسلحه هم بنا به گفته آقای محرابی باید بسیار تمیز باشه
ضمنا بنده هم با نظر دوستمون اقای نعیم موافقم که اصطلاک در صیاد دو محدود به قسم آلات متحرکه اونه نه لول

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - naeem - 2016-01-22 11:54 PM

با سلام واحترام،

تصدیق مینمایم که اشتباها در پست قبلی بجای کلمه پران ، کلمه نیمه اتوماتیک نوشته ام که اشتباه است، منظورم این است که در سلاح های پران قسمت اعظم اشکالات و گیر کردن ها از قطعات متحرکه و مکانیک ان است که اگر سالم باشند با اغماض لوله نخجیر مورد قبول است چون قرار است ایشان هزینه خیلی پایینتری پرداخت کنند و گرنه موسبرگ فابریک خوب است البته پول ان هم خوب است....
تمام دوستان متوجه این نکته شده اند و اگر از سر بزرگواری تذکر نداده اند فقط بخاطر این است که تایپیک منحرف نشود و گرنه هم این مفهوم واضح است و هم همه اعضا محترم تفاوت نیمه اتوماتیک با انواع دیگر را میدانند و توضیح واضحات نداده اند که از همه متشکرم.

این نکته را نیز متذکر شوم که هیچ فروشگاه سلاح مجازی ، سلاح شکاری با لول اضافه کوتاه نمیفروشد و این کار مجاز نیست و اگر کسی سلاح با لول یدک (یا بیگ گیم یا با هر اسمی) بفروشد مجاز نیست ..مگر اینکه خود شخص مجوز سلاح را گرفته باشد و لوله دوم را پیش خود نگه داشته باشد که انهم مجاز نیست مگر اینکه قانون عوض شده باشد.
با احترام و تشکر مجدد