شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - raz - 2015-12-15 12:54 AM

جناب میزایوسف

فرموده بودین چهار ساله صیاد دو دارین و1000 تیر شلیک با اون داشتین ممکنه یه نگاه به داخل گپش بکنید وبرای بنده شرح بدین چه قسمتهایی از داخل گپ آلمینییومیش رنگ سیاهش رفته وچقدر ریلها گپ وپیشونی متحرک وبازوهاش خلاصی پیدا کرده؟ چنانچه سایر دوستان هم اگردر حد 1000 تیر شلیک داشتن وهنوز اسلحه شون سرحاله لطف میکنن موارد سوال بنده از جناب میزا یوسف رو پاسخ بدن
ممنون

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bahruz - 2015-12-15 08:28 AM

اگه اشتباه نکنم تا اونجایی که اطلاع دارم لول زیر ۵۵ سانت غیر مجازه

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2015-12-15 01:17 PM

سلام.راستش منم متوجه نشدم امنیت سلاح کمه یعنی چی اگر میشه نوضیح بدید لطفا.از دوستان دیگه خواهش میکنم فقط همینجوری یچیزی ننویسن ک نه درسته نه تست شده.حرفی بگید با دلیل و منطق صرفا شنیده هارو نقل قول نکنید.مطالب جدید و درست بگید ک دوستان استفاده کنن.کوفق باشید.Khansariha (8)Khansariha (8)
در مورد مشکل دوست عزیزمون میرزا یوسف هم باید بگم ک بادگیری فنر فقط بصورت موقتی کار شمارو راه میندازه و ب مروز بعد چند وقت دوباره عین اولش میشه فنری ک با بادگیری کمی بلندتر و قوی تر بشه با کمی استفاده هم دوباره جمع میشه اون فنر دیگه بیخاصیت شده .سوزن سلاح شما سالمه؟نشکسته؟ اگر سالمه فنر چکش رو عوض کنید و نو بزارید تا خیالتون راحت باشه تا چند سال.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2015-12-17 02:37 PM

سلام /دوستان فنر چکش صیاد دو اگه ضعیف بشه فابریکش رو از کوجا میتونیم گیر بیاریم؟Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2015-12-17 11:21 PM

(2015-12-17 02:37 PM)koh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام /دوستان فنر چکش صیاد دو اگه ضعیف بشه فابریکش رو از کوجا میتونیم گیر بیاریم؟Khansariha (214)

اساتید لطفا راهنمایی کنید ممنون از جوابتون

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2015-12-19 01:33 PM

سلام دوستان.داداش اگر تفنگ گارانتی داره میتونید ببرید اسلحه سازی همون صنایع دفاع براتون درست میکنن و تحویل میدن همونجا فروش هم دارن فکر کنم تعمیرکارهای مجاز شهرتون هم دارن قطعاتش رو اگر هم نداشته باشن با صنایع دفاع و قطغه فروشهای سلاح شکاری در ارتباط هستن تهیه میکنن مشکلی نیست.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2015-12-19 01:51 PM

ممنون دوست عزیز از پاسختون/گارانتی که تموم شده تو شهرمونم گیر نمیاد فک کنم باید سفارش بدم به اسلحه فروش تا از تهران بیاره را ستی قیمتش حدودا چند میشه ؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2015-12-22 08:05 AM

در مورد مشکل دوست عزیزمون میرزا یوسف هم باید بگم ک بادگیری فنر فقط بصورت موقتی کار شمارو راه میندازه و ب مروز بعد چند وقت دوباره عین اولش میشه فنری ک با بادگیری کمی بلندتر و قوی تر بشه با کمی استفاده هم دوباره جمع میشه اون فنر دیگه بیخاصیت شده .سوزن سلاح شما سالمه؟نشکسته؟ اگر سالمه فنر چکش رو عوض کنید و نو بزارید تا خیالتون راحت باشه تا چند سال.Khansariha (8)Khansariha (8)
[/quote]

جناب گرجی حرف شما در مورد بادگیری کاملا صحیح ولی اولا به این زودی به حالت اول بر نمی گرده ثانیا در پارت بعدی اگر برگشت در نظر دارم با احتساب طول دقیق فنر چند دو لایه از اون رو کوتاه کنم و به اندازه فنر اصلی باز کنمش که اینکار یک فنر قوی و کارا ایجاد میکنه البته من فکر نکنم حالا حالا ها نیاز به اینکار هم باشه ولی اگر فنر نوی مازبرگ یا صیاد گیر بیاد 100 البته بهتره از اون استفاده بشه ولی همیشه محدودیت که ایجاد ابتکار و خلاقیت میکنه. [WINKING FACE][SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

(2015-12-15 12:54 AM)raz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب میزایوسف

فرموده بودین چهار ساله صیاد دو دارین و1000 تیر شلیک با اون داشتین ممکنه یه نگاه به داخل گپش بکنید وبرای بنده شرح بدین چه قسمتهایی از داخل گپ آلمینییومیش رنگ سیاهش رفته وچقدر ریلها گپ وپیشونی متحرک وبازوهاش خلاصی پیدا کرده؟ چنانچه سایر دوستان هم اگردر حد 1000 تیر شلیک داشتن وهنوز اسلحه شون سرحاله لطف میکنن موارد سوال بنده از جناب میزا یوسف رو پاسخ بدن
ممنون
جناب راز با سلام و عرض معذرت بابت پاسخ دیر به سوال شما به علت مشکلات کاری بنده کمی دیر سر میزنم شایدهم بی دقت پست ها رو خواندم بازهم عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید انشاله :blush:. به هر حال بعد از مطالعه فرمایش شما بنده مجدد کپ سلاح رو باز کردم ولی با توجه به سنباده و سوهانکاری جهت روان شدن اسلحه چیزی قابل احساس نیست حتی اگر بوجود امده باشد.در مورد درون لوله هم چون بنده حساسیت خاصی نسبت به نظافت سلاح بعد از هر بار استفاده دارم حس میکنم درون لوله هم مثل روز اول تحویل مثل آینه هستش.در کل فکر نکنم این اسلحه با 1000 یا 1500 تا شلیک اگر به موقع تنظیف بشه مشکل پیدا کنه .بازم دوستان اگر تجربه ای دارن لطفا ذکر کنن.با تشکر.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2015-12-28 05:08 PM

سلام دوستان/اگه بجای اون نیمچه تسمه روی لول تسمه بلند بذاریم به نظرتون بالانس اسلحه خراب نمیشه منظورم اینه که لول سنگین بشه تو تیر اندازی؟[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2016-01-14 02:00 PM

سلام به همگی/دوستان در مورد ضعیف بودن فنر چکش صیاد خودم باید اضافه کنم که شایدم مشکلم از فنر نباشه یه نکته هم اینه که تو دوسال گذشته تا به حالا حدودا ٦باری میشه که اسلحم چاشنی نزده وشلیک نکرده(که مثلا فنر ضعیفه) اما حالا که فک میکنم مببینم تقریبا تمام اون ٦بار بیشتر تواولین شلیک هربار که میرم تیراندازی بوده البته درستم یادم نی شایدم یه با رغیر از شلیک اول بوده خیلی برام عجیبه که فرق اولین شلیک هر مرحله(منظورم مثلا ماهی یه بار که میرم بیرون واسه تیراندازی) چه فرقی با بقیه شلیکها تو همون روز داره؟چاشنیها هم سفید هستن چن بارم بوده که فک کردم شاید فنر توی یه مدت استراحت کرده اینجوریه واسه همین قبل شلیک با اسلحه خالی چن بار مسلح کردم وماشه رو چکوندم ولی فایده نداشت وفهمیدم اشتباهه حدسم لطفا راهنمایی کنید بد جور گیجم کرده!