شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-08 12:14 PM

دوستان به نظر شما تفنگ های دستکش بهتر هستن یا پران چه از نظر قدرت و دقت و میزان خرابیKhansariha (214)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - wolfer - 2012-01-08 12:21 PM

(2012-01-08 12:14 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به نظر شما تفنگ های دستکش بهتر هستن یا پران چه از نظر قدرت و دقت و میزان خرابیKhansariha (214)
همون طور که میدونید در تفنگ های پران مقداری از گاز باروت صرف مسلح کردن مجدد سلاح میشه که خوب مسلما مقداری از قدرت سلاح رو کم میکنه البته این نکته رو توجه داشته باشید که پران و دستکش یک کارخونه رو با هم مقایسه کنید. مثلا ممکنه پنج تیر پران بلژیکی از دستکش ایرانی قوی تر باشه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mhrSB - 2012-01-08 12:21 PM

آیا 7تیر دست کش هم داریم؟چنده؟
باتشکر

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mhrSB - 2012-01-08 12:26 PM

من خودم دستکش دوست داره خیلی باحاله اما یه سوال 7تیر پران ترک بهتره یا دستکش ترک؟
باتشکر

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-08 12:27 PM

درسته دوست عزیز ولی من منظورم مقایسه برند ها نیست شما فرض کن مال یه کار خونه باشن

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-08 12:27 PM

درسته دوست عزیز ولی من منظورم مقایسه برند ها نیست شما فرض کن مال یه کار خونه باشن

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - wolfer - 2012-01-08 12:32 PM

خوب مسلما در مقایسه پنج تیر پران و دستکش در یک مدل دستکش قدرت بیشتری داره اما در مورد دقت فکر نمی کنم تفاوتی داشته باشند حالا اساتید اگه نظر دیگه ای دارند عنوان کنند

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mhrSB - 2012-01-08 12:38 PM

برای شکار پران بهتره یا دستکش؟
باتشکر

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - wolfer - 2012-01-08 12:43 PM

(2012-01-08 12:38 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتشکر

بستگی به خودتون داره . اگه سرعت عمل براتون مهمه پران و اگه قدرت بیشتر دستکش . هر کدوم مزیت های خودش رو داره امامن دستکش رو ترجیح میدم .

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mhrSB - 2012-01-08 12:45 PM

(2012-01-08 12:43 PM)wolfer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-01-08 12:38 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتشکر

بستگی به خودتون داره . اگه سرعت عمل براتون مهمه پران و اگه قدرت بیشتر دستکش . هر کدوم مزیت های خودش رو داره امامن دستکش رو ترجیح میدم .
منم دستکش را ترجیح میدم .برای سرعت عمل ادم نمیخواد بره شکار فیل که .
آیا 7تیر دستکش داریم.
باتشکر