شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - talebeamoli - 2015-10-01 11:27 AM

سلام دوست عزیز

تفنگ خوبیه

شاید بتونی یه تک لول اسپانیای تمییز با این پول هم بخری

ولی صیاد هم تفنگ خوبیه کپ آاومینیوم بعضی سلاح ها بخاطر کمتر شدن وزنشونه

بد به دلت راه نده بسیار جمع زن هست ولی باید باهاش مدارا کنی
تفنگهای ایرانی اگرباهاشون مدارا بشه و درست نگهداری بشه خیلی خوب کار میکنن

اگه بخوای با اروپایی مقایسه کنی بله عالی نیست

ولی در جایگاه خودش با توجه به صفر بودن و نو بودن لول به نظر من ارزش داره

بهر حال هر تفنگی خریدی مبارکت باشه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - arashkian - 2015-10-01 02:01 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.شكي نيست.تماما صحيح ميفرماييد.به اضافه اينكه سليقه شخصي هم يكي از عوامل بسيار موثر است.در اين رنج قيمت*انتخابهاي متعدد و نيز متفاوتي(بنابر سليقه) وجود داره.صياد=بهترين انتخاب براي همه نيست اما خب انتخاب بدي هم نيست(براي اهل فن).انشاالله كه دوستمون بهترين انتخاب رو داشته باشن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Gestapo - 2015-10-01 03:01 PM

یکی از دوستان صیاد خریده بود خیلی صدا داشت از دولول و تکلول نخجیر هم بیشتر میخواستم ببینم همه دستکش ها همینطورن یا فقط صیاد2؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - amirsalaramirsalar - 2015-10-01 03:09 PM

(2015-10-01 03:01 PM)Gestapo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان صیاد خریده بود خیلی صدا داشت از دولول و تکلول نخجیر هم بیشتر میخواستم ببینم همه دستکش ها همینطورن یا فقط صیاد2؟

دوست عزیز یعنی چی خیلی صدا داشت؟
یک فشنگ با میزان باروت ثابت رو درهر تفنگی شلیک کنی یه صدا داره و نوع تفنگ در بلندی صدا تاثیر نداره مگه اینکه فشنگ با شارژ بالا پر شده باشه و باروت بیشتری در اون فشنگ ریخته باشند که هم لگد بیشتری داره و هم صدای بیشتر

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Gestapo - 2015-10-01 03:13 PM

اصن تنمون رو صداش لرزوند یعنی از فشنگ بوده؟میشه بگید چه فشنگهایی خیلی صدا دارن و کدوم کم صدا؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - amirsalaramirsalar - 2015-10-01 03:39 PM

فشنگهای مگنوم و سوپر مگنوم که فقط باید با کپ 3 اینچ شلیک بشه. البته فراموش نکنید به کلمه مگنوم روی تفنگهای ترک اصلا اعتماد نکنید. بنده خودم یک سلاح دارم که قادره فشنگهای 70 گرمی رو هم شلیک کنه برتا a400اکسپلور

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - BABOLAZIZIYA - 2015-10-01 08:28 PM

(2015-10-01 11:27 AM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز

تفنگ خوبیه

شاید بتونی یه تک لول اسپانیای تمییز با این پول هم بخری

ولی صیاد هم تفنگ خوبیه کپ آاومینیوم بعضی سلاح ها بخاطر کمتر شدن وزنشونه

بد به دلت راه نده بسیار جمع زن هست ولی باید باهاش مدارا کنی
تفنگهای ایرانی اگرباهاشون مدارا بشه و درست نگهداری بشه خیلی خوب کار میکنن

اگه بخوای با اروپایی مقایسه کنی بله عالی نیست

ولی در جایگاه خودش با توجه به صفر بودن و نو بودن لول به نظر من ارزش داره

بهر حال هر تفنگی خریدی مبارکت باشه
باتشکر فراوان از تمامی بچه ها که جواب مارو دادند
من باورم اینه که اشغالترین صنعت داخلیمونو به زیباترین وقشنگترین تفنگ اجنبیا ترجیح میدم.حتی اگر در یک رنج قیمت باشن یا حتی ارزانتر هم اگه باشه نمیخرم.واین پولی رو که من میدم به جیب این ادم کشهای خدا نشناس نرسه.
ترجیح میدم صیاد 2 رو بخرم خراب بشه یکی دیگشو میخرم فقط یچندتا ایرونی زحمتاشون باد نره ونبینن که ما میریم دنبال جنس خارجی بگردیم.حداقل کمک کوچولویی کرده باشیم به صنعت داخلیمون.
من یادم نمیره ما داریم از صفر شروع میکنیم.صیاد 2 رو میخرم حتی اگه شلیک نکنه دکورش میکنم.خخخ
درود بر تمامی بچه هایی که خون دل خوردن که یه ایرونی امروز حرفی برا گفتن داشته باشه وچندتا قلم سلاح ولو کوچولو رو الان دارن صادر میکنن ولو در مقیاس بسیار کوچک.
من صیاد2 رو ترجیح میدم به تمام سلاح های خارجی داخل ایران.
امیدوارم بابت حرفام کسی ناراحت نشه واین نظر شخصی حقیر هست.واز تمامی دوستانمون که وقت گذاشتن جواب بنده رو دادند کمال تشکر را دارم. Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - BABOLAZIZIYA - 2015-10-02 03:14 PM

کسی میدونه چطوری از سال ساخت سلاح صیاد 2مطلع شد اخه شنیدم جدیدا بهتر از سری اول هستن واصلاحاتی انجام شده روش.
اقای کوهنورد من خیلی بابت گفته های شما اعتبار قایلم.وفکر کنم شما هم صیاد 2 دارین.اگه لطف کنین والبته اگه وقتشو داشته باشید بیشتر بنده رو راهنمایی بفرمایید خیلی ممنون میشم.بابت سری جدید وقدیم ونکاتی که درخرید باید بهشون توجه کتم.چون فردا به امید خدا صبح میرم مغازه که بخرمش با اجازه شما.
دوستانی که میتونند نکاتی راکه درخرید باید بدونم رو به من بگن ممنون میشم راهنماییم بفرمایند.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2015-10-02 04:14 PM

تا جایی که من شنیدم فعلا سهمیه نمیدن تا شکار ازاد بشه. برای خرید ازاد هم تاریخ سند تفنگ رو نگاهدکنید سنش معلوم میشه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2015-10-02 10:11 PM

سلام
من شنیدم که بلندی لول در صدای کم یا زیاد تفنگ تاثیر داره. مثلا در کمر شکنهای لوله کوتاه زیر 50 سانت صدا خیلی بیشتره و همون فشنگ در لول 70 صداش کمتره. البته این مورد در صیاد یا دیگر تفنگهای معمول زیاد توفیر نداره.