شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - RezaEbrahim - 2015-09-11 11:32 PM

در صفحه 45 یا 46 همین تاپیک عکسشو گذاشتم.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Gestapo - 2015-09-13 04:56 PM

دوستان با این حرفایی که زدید آخرش نفهمیدم سپاه بهتر اسلحه میسازه یا ارتش والا منکه اکارو از سپاه گرفتم عالیه دستشون درد نکنه برادران سپاه و اطلاعات و ارتش .مخلصیم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mmohammadi - 2015-09-13 07:05 PM

(2015-09-13 04:56 PM)Gestapo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با این حرفایی که زدید آخرش نفهمیدم سپاه بهتر اسلحه میسازه یا ارتش والا منکه اکارو از سپاه گرفتم عالیه دستشون درد نکنه برادران سپاه و اطلاعات و ارتش .مخلصیم

سلام دوست عزیز
خدمت شما عرض شود سلاح های شکاری را جنگ افزار سازی میسازد که زیر نظر صنایع دفاع هستش هردو یعنی هم ارتش هم سپاه قسمتی از این مجموعه هستن شما در سپاه ثبت نام کردین و جواز گرفتین ولی سلاح تولید صنایع دفاع (جنگ افزاری ) هستش
موفق باشید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2015-09-15 05:58 AM

(2015-09-11 11:06 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام
میشه لطف کنید از اسلحه های صیاد 2 خودتون تو همین تاپیک عکس بذارین؟
[تصویر: ceb696b632a45f0c1445fb59277b2bd0.jpg]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2015-09-15 06:35 AM

(2015-09-13 04:56 PM)Gestapo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه اکارتون اصل باشه ( بامشخصه هایی که بارها اهالی انجمن شرح دادن ودمشون گرم ) که وارداتیه ودیگه فرقی نمیکنه که ازارتش گرفته باشی ویا سپاه ( فقط در این دوجا ارم وسمبه شده همین ) تازه گاهی اوقات سلاح از یه ارگان دیگه صادر شده وبعد در یه ارگان دیگه جواز دوم میخوره که ارم وسمبه هم ارتش وهم سپاهو داره ودست افراد داخلی درساختش دخیل نیست اما اگه شاهین اکاره( که خودم دارم ) بازم کپ وقنداق ولول ساخت ترکه فقط در داخل کشور دوتا لول وچمبر رو به هم وصل وزاج کردن که زیاد تعریفی نداره اما تا حالا که حدود 1000 شلیکی که داشتم ازشماره 1-6 بوده و مشکلی نداشته /

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Gestapo - 2015-09-15 09:32 AM

صیادم بد نیستا الان که عکسشو از نزدیک دیدم از نظر قیافه اصن به تفنگ ایرانی نمیخوره مبارکتون باشه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - RezaEbrahim - 2015-09-15 10:39 AM

[تصویر: %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5-%DB%B0%DB%B7-%D...%DB%B0.jpg][تصویر: %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5-%DB%B0%DB%B7-%D...%DB%B1.jpg]
اینم دوتا عکس که دوست عزیز مون خواسته بودن.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Gestapo - 2015-09-15 11:36 AM

داش که نمیشه بهت گفت چون خیلی از ما بزرگتری تفنگو گذاشتی رو سفره خخخ بیایم کمکت تفنگتو بخوریم؟
امیدوارم بهتون بر نخوره شوخی بود

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - RezaEbrahim - 2015-09-15 11:57 AM

(2015-09-15 11:36 AM)Gestapo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش که نمیشه بهت گفت چون خیلی از ما بزرگتری تفنگو گذاشتی رو سفره خخخ بیایم کمکت تفنگتو بخوریم؟
امیدوارم بهتون بر نخوره شوخی بود
خواهش میکنم نه اصلا بهم برنخورد. ضمنا این تفنگ فروشی نیست خیلی کارا باهاش دارم. از اینکه بمن لطف دارید متشکرم.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Gestapo - 2015-09-15 01:43 PM

یکی از آشنایان از من پرسید که صیاد دو بهتره یا آکار منم بهش گفتم اگه تازه واردی بهتره آکار بخری از نظر خودم و بهش گفتم نظر بچه های سایتم میپرسم بهت میگم.دوستان هرطور صلاح میدونین بگین من ایشونو راهنمایی کنم و چون داداشمه میخوام جنس خوبی گیرش بیاد