شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2015-07-18 09:08 PM

دوست گرامی اگه ازدست بنده ناراحت نشی // شما هرجا رسیدی پست گذاشتید برای خرید سلاح واینکه چه انتخابی رو با چه قیمتی داشته باشید لطفا فقط به اینجا مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واگر یه اسلحه مشخص میخواید به اینجا مراجعه بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2015-07-18 10:29 PM

شما دنبال چی هستین. !!؟؟؟دست کش یا اتومات یا تکلول یا ایرانی یا روسی یا دولول و و
اینجوری خرید اسلحه معمولا بعدش دردسره و همش باید حسرت تفنگ دوستانتون بخورید یا اگر یه تیر خطا رفت باعث دل چرکی از تفگ شدن. به کومش علاقه دارین یا کدوم بهتر میبینی بعدا دور بر همون تحقیق کن. بازم خود دانید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - omidmirzayi - 2015-07-19 09:52 AM

به نظر حضرات عالی چه عیبی داره که از چند اسلحه مورد علاقه تحقیق بشه.چرا بهتون برمیخوره.باید هم از نظر کیفیت و هم کاربرد و متناسب با پولی که داری و... اسلحه های مختلف رو در نظر گرفت تا بهترین تصمیم رو بشه گرفت.حالا من نمیدونم چرا بعضی دوستان دنبال اینن که کی کجا چقد پست گذاشته.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2015-07-19 01:57 PM

نه پدر جان به کسی بر نمیخوره اخه تک روس کجا و دست کش کجا. بنده اگر بخوام اسلحه بخرم اول نگاه میکنم ببینم برا چه کاری میخوام یا چه منطقه ای یا علاقه به تک زدن دارم یا چن تیرها یا دنبال کلاسیک و دولول هستم که هر کدومش خودش دنیاییه ؛ بعد میرم در همون مورد علاقه خودم تحقیق میکنم تا بعدا چشمم دنبال تفنگ دیگه نره. خرید تک لول با توصیه یا در حد پول بعدش وقتی یه دولول میبینی در همون اندازه افسوس داره اخرش. اگرم برا بالا بردن معلوماته که افرین. منه هیچم ولی اگر دوست و استادمون با نام اسمان چیزی گفتن حتما برای جلو گیری از پیشرفت حضرت عالی نیست در حد راهنمایی گفتن والا شما پست بزارید تا دلتون میخواد و تحقیق کنید تا دلتون میخواد. بازم ببخشید که باعث دلخوریت شدم. یاعلی.
ان شاالله در تحقیقات حودتونم موفق باشین. یا علی

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2015-07-20 12:03 AM

کاربخش جان این نظر لطف شمارو میرسونه که به بنده میفرمایید استاد /اما من کوچکترین عضو انجمنم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - esmaeelkia - 2015-08-29 03:39 PM

دوستان سوالی دارم ،آیا امکان تعویض لول صیاد با یک لوله با کیفیت خارجی هست مثل برتا یا برند های معروف دیگه?البته جدا از بحث قانونی یا غیر قانونی بودنش میخام بدونم عملی هست یا خیر.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirlohi - 2015-08-29 07:00 PM

سلام.بله عملی هست ولی مشکله اسلحه ساز زیر بار همچین کاری بره.این کار غیر قانونیه چون لول شماره سریال میخواد. درضمن این چه کاریه به جای تعویض لول یه پنج تیر مثلا برتا خود برتا رو کامل بخرش نیازی نیست لولش رو با صیاد عوض کنی.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2015-08-29 07:13 PM

اگر لول بی کاری داشته باشین و حوصله هم باشه نشد نداره ولی لول خود صیادم بد نیست. شایدم در حد کنجکاوی باشه. Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - arashkian - 2015-08-30 09:04 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.البته همانطور كه جناب ميرلوحي فرمودن-فقط با اخذ مجوز از اسلحه و مهمات=هرگونه تغيير و تعويض يا دستكاري در قطعات اصلي و سيستم و مكانيزم سلاح*طبق قانون فقط با اخذ مجوز از مرجع مربوطه مجاز و در غير اينصورت جرم محسوب ميشه.البته براي گرفتن مجوز تعويض لول حتما بايد توجيه منطقي و قانع كننده داشته باشيد تا مجوز براتون صادر كنن(مخصوصا اگه لول سلاح=موجود و سالم هم باشه).از نظر شدني بودن هم*توي ايران همه چيز شدني است(جاگذاري و فيكسش ميكنن)-البته گمان هم نميكنم كه لول برتا و -- به صياد نخوره اما اگه مشكلي هم باشه(هرچي كه باشه)*بدست ايراني حل ميشه.در كل بنظر من*شاگرد دوستان-به همون صياد خودتون(اگه لولش سالم و كم كاركرد است) قناعت كنيد بهتر و بصرفه تر و كم دردسرتره.اما اگه حوصله و وقت و پول كافي رو داريد.البته لول برتا هم بايد پيدا كنيد=اگه توي ايران نبود*ميتونيد مجوز بگيريد و از خارج سفارش بدين*كه گمانم بهترين راه حل براي رسيدن به لول سالم و با كيفيت باشه.فقط قبلش حتما براي وارد كردن لول مجوز بگيريد.شدنش*ميشه.ياحق و حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sajadm - 2015-08-30 04:35 PM

تنها مشکل لول صیاد فول بودنشه برای کسانی که میخوان تک بزنن والا لول با دوام و محکمی داره