شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - siligerd - 2015-03-03 08:58 AM

دوست عزیز از زحمتی که بابت آگاهی دادن به بنده کشیدی ممنون
فوق العاده بود

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - lamri - 2015-03-03 11:52 AM

با تشکر از rezamesi عزیز سلاح من راهنمای کامل شبیه مال شما نداشت. توی اولین صفحه نوشته قبل از مونتاژ لوله پلاستیکی را داخل خشاب بگذارید. منظور کدام لوله هست و چرا؟ داخل بسته بندی 1 تکه لوله پولیکا 10 cm بود بدون هیچ توضیحی.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sajadm - 2015-03-03 11:59 AM

(2015-03-03 11:52 AM)lamri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از rezamesi عزیز سلاح من راهنمای کامل شبیه مال شما نداشت. توی اولین صفحه نوشته قبل از مونتاژ لوله پلاستیکی را داخل خشاب بگذارید. منظور کدام لوله هست و چرا؟ داخل بسته بندی 1 تکه لوله پولیکا 10 cm بود بدون هیچ توضیحی.

سلام عکسهایی که آقا رضا زحمت کشیدنو کامل نگاه کن و نخون متوجه میشیKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
تورو خددا ببین چی نوشتم(نگاه کن و نخونKhansariha (8)
آمدم درستش کنم (خددا)..........هیچی دیگه متاسفمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezamesi - 2015-03-03 04:48 PM

(2015-03-03 11:52 AM)lamri نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام Khansariha (8)

لوله پلاستیکی که همراه سلاح هستش با توجه توضیحی که داخل دفترچه راهنمای صیاد بود هنگامی که به شکارگاه میخوای مراجعه کنی اون لوله پلاستیکی باید داخل خشاب صیاد قرار بگیره تا خشاب اون 3 فشنگ بیشتر نخوره .... دلیلی که هم برای این گفته بودن به خاطر این بود که با قرار دادن این لوله دیگه بهنگام شکار بیش از 3 شلیک در هر نوبت صورت نگیره و اهداف مورد شکار بتونن بعد از 3 شلیک فرار کنن و به جمعتشون آسیب زیادی وارد نشه Khansariha (226)

lamri عزیز ( ببخشید اسمتونو ندونستم ) خود بنده نه از این لوله استفاده کردم و نه میدونم اصلا کجا گذاشتمش

یا علی Khansariha (8)
(2015-03-03 08:58 AM)siligerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز از زحمتی که بابت آگاهی دادن به بنده کشیدی ممنون
فوق العاده بود

با سلام

خواهش میکنم دوست عزیز کاری نکردم فقط یه توضیح کوچیک که تونستم و بلد بودم خدمتتون گفتم و چندتا عکس ناقابل گذاشتم شاید دوستی مثل شما یا بقیه دوستان استفاده کنن Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - siligerd - 2015-05-13 02:36 PM

سلام
دوستان بنده جمعه سلاح رو بردم امتحان کنم
از فاصله 40 متری باید 3 سانتی متر زیر هدف (قوطی 5 کیلویی) میگرفتم تا میزد
خیلی هم جمع میزنه !!!
مشاوره ای به ذهنتون میرسه آیا !؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2015-05-13 08:11 PM

اگه امکانش باشه کوتاه کردن مگسک (تاجایکه به سلاح وظرافت سلاح اسیب نرسه) و برای حل کردن جمع زدن تفنکای فول چوکی که چوک ثابتن ( البته تاحدی) باید از فشنگای با ود بالدار(چاکدار) یا از فشنگ بدون ود استفاده کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - asman - 2015-05-19 07:40 AM

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - lisar - 2015-06-02 12:17 AM

سلام ببخشین یسوال داشتم قیمت مدل معمولی این صلاح چنده هم دولتی هم ازاد اگه بگین ممنون میشم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - koh - 2015-06-20 02:48 PM

سلام به همگی/// قیمت سهمیه بهمن 93 مدل ویژه حدود 3600000 تومن داره تا 4900000 تومن البته اگه سهمیه ای باشه ولی اینو از یه لیست قیمت 93 دراوردم اون قیمت 4900000 مربوط به مدلای بالاتر میشه البته مابین این دو قیمت مدلای دیگه هم هست قیمت ازاد هم بستگی به علایق عمومی هر منطقه ازین سلاح متفاوته Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - omidmirzayi - 2015-07-18 06:21 PM

باسلام خدمت دوستان محترم.آیا با بودجه 5 تا 6 تومن میشه یه صیاد 2 خرید.در چه حدی میشه پیدا کرد؟بنده ساکن کرمانم.با تشکر