شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezamesi - 2015-01-18 07:50 PM

نمیدونم که باهاش بشه چارپاره یا اسلاگ زد یا نه ولی من تا الان باهاش نزدم

راستش من تا الان ایرادی ازش ندیدم و تو فواصل دور بارها تونستم باهاش کبک بزنم ولی شما اگه خواستی 5 تیر صیاد بخری اول ببر تستش کن بعد اگه راضی بودی بخر

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2015-01-18 09:36 PM

سلام دوستان عزیز و صیاد بدستان و شکارچیان گرامی.اقا کی گفته نمیشه اسلاگ و چارپاره زد؟من به اندازه موهای سرم زدم اخ هم نگفته.این حرفها کدومه.ولی سلاحهای پنجتیر مخصوص ساچمه طراحی شدن و برای شکار پرندگان میشه ازشون استفاده کرد ولی نه اینکه نشه در مواقعی باهاش چارپاره و اسلاگ زد.و اگر بزنی طوریش میشه.نه برادر از این خبرها نیست.من 6 تا اسلاگ هم توی خشابش گذاشتم و پشت هم زدم طوریش نشد. سه سال و نیم هم داشتمش .ولی در کل به نظر من که هم صیاد داشتم و هم الان دولول دارم هیچ سلاحی دولول نمیشه و خلاص.پنجتیرها به خاطر مکانیزمشون و الات متحرکی که دارن به مروز زمان امکان داره بعد از چندسال یه سری قطعاتشون مستهلک بشن و یکم اذیت کن بشن و یه صحبت دوستانه هم با شما عزیزان اینکه لطف کنید تشکر و احوال پرسی رو با خصوصی یا با تشکر کردن زیر پست انجام بدین.ممنونم یا حق.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezamesi - 2015-01-18 09:46 PM

سلام خدمت شما Khansariha (8)
بنده نگفتم که اصلا نمیشه باهاش اسلاگ یا چارپاره زد فقط گفتم که داخل دفترچه ای که همراه سلاح بوده نوشته بود اسلاگ و چهارپاره نندازین
شما که میفرمایین بارها باهاش اسلاگ زدین و مشکلی هم پیش نیومده پس دوستانی که میخوان اسلاگ بزنن دیگه مشکلی نیست

یا علی

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - siligerd - 2015-01-21 07:09 AM

سلام
آقا من دیروز پشت صندوق بانک ملی صیاد 2 رو قیمت کردم
5/000/000
روم نشد بگم من یه آکبند دارم بیا بهت بدم 4/500/000
چرا انقد قیمتا پرته ؟!

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - lamri - 2015-01-21 11:36 AM

صیاد 2 با 3 مدل ارایه میشه معمولی - ویژه و سفارشی که قیمت دولتی هر کدام 1 الی 1.5 تفاوت داره باید دید کدوم مدل بوده که 5 قیمت داده

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2015-01-21 08:20 PM

سلام دوستان.داداش هر مدلی باشه ینی 5 میلیون ن ن ن ن ن ن ؟اقا من بارها و بارها گفتم صیاد ها در اصل هیچ تفاوتی در لول سیستم چکاننده و قطعات داخلی ندارن.دقیقا هیچ تفاوتی.مهم لول تفنگ هستش که در هر سه مدل یکیه و از یه الیاز.منتها این تفاوت قیمت بیخود ک دارن به خاطر نقش روی کپ سلاح و یا منبت قنداق و یا ماشه طلایی هستش که واقعا نقشهای بسیار زشتی هستش و ادم شرمنده میشه.انگار دادن به زهرا 5 ساله از شیراز روش نقش زده.و از منبت کاری روی قنداق ک دیگه نگم واقعا تاسف باره و دقیقا عین گلهایی ک روی دسته مبلهای چوبی قدیمی داشته کپی برداری شده و حتما هم باید بدی دوباره قنداق ساز یه دستی بهش بکشه و قنداق رو نازک کنه و این ینی حدود 700 تومن اضافه برای منبت قنداق پر.دوستان خواهشا با چشم باز خرید کنین و گول حرفهای فروشنده هارو نخورین یا حق.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - siligerd - 2015-01-21 08:27 PM

سلام
فشنگای ترک برا صیاد چطورن ؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sajadm - 2015-01-21 09:07 PM

بدبخت شدم که نخریدم خودم کردم...Khansariha (367)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - shekarmi - 2015-01-21 09:16 PM

Khansariha (290)Khansariha (172)
(2015-01-21 09:07 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدبخت شدم که نخریدم خودم کردم...Khansariha (367)

خدا نکنه بد بخت بشی جوان.....حالا یه چیزی گفتن .....بورس اوراق بهادار که نیست آنلاین قیمت تغییر کنه ..اصلا قیمت تفنگ نرمال نیست هر کی هر چقدر دلش بخواد میخره و میفروشه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - siligerd - 2015-01-22 03:24 PM

عزیزان کسی میدونه آیا فشنگ ترک خوبه یا نه ؟
برا صیاد