شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - RezaEbrahim - 2014-09-15 10:29 AM

سلام آقاي ميرزا يوسف
با تشكر از راهنمايي شما و همچني متشكرم از راهنمايي آقاي كوهنورد عزيز.
آقاي ميرزا يوسف شماره موبايلمو تو پيغام خصوصي براتون ارسال كردم ، خواهش ميكنم اگر امكان داشت با من تماس بگيريد ، در مورد صياد 2 هم سئوال دارم هم راهنمايي لازم دارم كه از حوصله اين صفحه خارجه.
با تشكر
Khansariha (399)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2014-09-15 01:36 PM

سلام یه صیاد ویژه دسته دوم ولی سالم البته من تیر نزدم قیمت داده 4600000 ایا مناسبه یا خیر؟
فردا باید معامله بشه محبت کنید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mik - 2014-09-15 02:19 PM

با سلام
قیمت خوبی هست من بهمن رفتم پیش جناب پاینده یک دونه ویژه داشتن می دادن 5تومن اشتباه نکنم همون باید باشه ؟ نه ؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - karbakhsh - 2014-09-15 08:45 PM

نمیدونم ولی شاید پایینترم بیاد. درکل عادلی فر و پاینده نسبت به دیگران بهترن مخصوصاجناب ایرانی ولی بازم مغازه دارن. چند روز پیش یه 270 فروخت با قیمت خیلی خوبی که از مغازه دار بعید بود.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2014-09-15 10:35 PM

سلام دوستان.امیدوارم حالتون خوب باشه.اول از اینکه بگم اگه واقعا اهل شکار هستین حتما دولول بگیرین من چند سال از این صیاد استفاده کردم و الانم گذاشتم پیش یکی از دوستان واسه فروش ک اگه خدا خواست امسال با دولول برم شکار.ولی اگه فقط میخاین یه تفنگ داشته باشین پنجتیر خوبه مخصوصا شکار پرنده عالیه ولی مصرف فشنگش بسیار بالاست و معمولا چون حشاب پر از فشنگه شکارچی دقت کمتری میکنه چون میدونه ک فشنگ زیاده واگر خطا زد بازم میتونه تیر بندازه و جبران کنه شایدم دیگه فرصت جبران نباشه.بگذریم.و اما صیاد ویزه و معمولی و کامو در اصل قضیه هیچ فرقی ندارن مهم لول تفنگ هستش ک در همه مدلها یه اندازه و یه الیاز هستش و هیچ فرقی نداره.فقط رو ظاهر هست ک تفاوت دارن و بخاطر همون تفاوت باید کلی پول اضافه بدین ک بنظرم ارزش نداره.بنظر من همون مدل معمولی رو بگیرین ک حداقل پول اضافه.واسه نقش و نگار زشت مدلهای دیگش ندین.چون واقعا اون نقشها و منبت کاریهاش بی ارزشه.Khansariha (8)Khansariha (8)اسلحه فروش شهر ما یدونه صیاد داره دسته دوم ولی نوی نو به جرات میتونم بگم 10 تا تیرم ننداخته صاحب سلاح هم یه زن هستش.سلاح نوی نو با قیمت زیر 4 تومن و مدل ویزه.اگر کسی واقعا میخاد صیاد بخره بنظرم اگه میتونه بیاد شمال اینو بخره ارزش داره نسبت به قیمتهایی ک میدنKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2014-09-16 11:55 AM

با سلام :
سید جان چه عجب سری به این تاپیک زدی !!!!
یادش بخیر قبلنا عکسی میگذاشتی ، باز و بستی ، کل کلی .....خخخخخخخ
خداییش من هرجا عکستو میبینم ، کاربریتو میبینم یاد 5 تیر میوفتم ، اونوقت میخوای لوگوی به این مهمی رو عوض کنی ؟؟؟خخخخخخ
راستی چرا به فکر تعویض افتادی ؟ گذشته از علاقه ، این تفنگ ، اسلحه خوبی از آب درآمده در مورد شکار هم باید بگم من هیچوقت در عمرم نشده یک لول ساچمه بگذارم یه لول چارپاره !!!!خخخخخخخخخخ اگر در شکار پرنده ساچمه با شماره های متفاوت در هر لول گذاشته میشه ، در 5 تیر ها هم چینش ساچمه های متفاوت در خشاب رعایت میشه البته شما خودت واردی برادر ولی بصورت یکی ریز و یکی درشت( برای تیر پس تیر ) یا دو تا ریز ، سه تا درشت برای پرنده های آبزی و کنار آبزی توصیه میشه . حالا از این تفنگ میخوای بری سراغ چی ؟
موفق باشید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - lamri - 2014-09-16 01:04 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام تصاویر مربوط به صیاد سفارشی سال 93 است

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2014-09-17 08:29 AM

پس اگر بخوان با کیفیت کار کنن می تونن. خیلی زیباست....

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - lamri - 2014-09-17 08:40 AM

البته قیمتش هم بالاتر از بقیه مدلهاست4718000 دولتی.در ضمن ماشه طلایی رو خودم ابکاری کردم .فابریکش مشکی است.محافظ ماشه هم مات بود براقش کردم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - eman - 2014-10-21 07:21 PM

سلام.
سلام ویژهه خدمت جناب میرزا یوسف.
من یه صیاد ویژه صفر امروز خریدم.
فروشنده تضمین داد گیر نمیکنه و گفت گیرشو کارخونه رفع کرده.
فردا اولین تیر اندازی میکنم.
میخواستم مثل تفنگ شما خوشگلش کنم. ممنون میشم شماره دوستتون آقا مسعود رو تو خصوصی بدین. شمارمو براتون گزاشتم اونجا.
با تشکر