شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sorooshsaharfekr - 2014-01-24 07:34 PM

میرزا یوسف جان اون روز چندتا فشنگ رو امتحان کردم دیدم فشنگ عقاب گیرنمیکنه نمیدونم چرا ولی این فشنگ گیرنمیکنه.مهام استرلینگ شاهین گیر میکر وقتی 3 یا 4تا پشت سر هم شلیک میکردی.البته شایدم فقط این گیرنمیکنه

Re: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2014-01-24 10:08 PM

چند علت داده یا پمپ اکشن رو درست انجام نمیدین. یا سلاح نیاز به یکم دستکاری داره. ولی چیز مهمی نیست بعد از انجام تغییرات مثل مازبرگ نرم و روان میشه. حتی میشه باهاش انواع فشنگهای خارجی رو زد ولی بهتره مگنوم باهاش شلیک نکنید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - esmaeelkia - 2014-02-01 01:43 PM

سلام به عزیزان به نظر دوستان صیاد قابلیت نصب چوک داره؟تفنگ من تو فاصله های کمی دور خوب نمیزنه میخام جمعتر بزنه.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezajf - 2014-02-01 02:57 PM

عزيز دل برادر شايد سلاح شما پرو نيست و بالا و پايين مي زنه شما ابتدا پترن بگيريد و تا جايي كه من مي دانم لول ضياد 2 فول چوك هست و چوك بالاتر ميشه اكسترا چوك كه براي غاز و از اين جور حرفها استفاده ميشه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - vafa - 2014-02-03 11:01 PM

سلام دوستان عضوجدیدم.اسلحه منم صیاد2 هست ولی نمیدونم چرا پایین میزنه چندبارباانواع فشنگ پترنگیری کردم ولی هربارپایین چپ میزنه لطفا راهنمایم کنید

Re: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2014-02-07 08:19 PM

سلام لطفا نوع فشنگ فاصله تا هدف و عکس از زمان نسانه روی رو پست کنید. احتمالا شما در گرفتن اسلحه اشکال دارین.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - taiman - 2014-02-22 10:23 PM

سلام به دوستان عزیز، بالاخره من هم به جمع صیاد داران پیوستم. Khansariha (219) Khansariha (48)
امروز یه صیاد 2 ویژه سهمیه دولتی ثبت نام کردم به قیمت 3150 تومان که هفته دیگه بارشون میاد مثل اینکه. قراره شماره سلاح رو اون موقع بهم بگن. و گفتن که تا مجوز بیاد و تفنگ و تحویل بدن 3 ماهی طول میکشه. کسی خبر داره که دقیقا چقدر طول می کشه تا مجوزم بیاد و اینکه قیمتش درسته؟ منظورم اینه که قیمت دولتی امسال 3150 بوده؟ به نسبت سالهای پیش خیلی افزایش قیمت داشته ...! Khansariha (290)

Re: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2014-02-22 10:37 PM

مبارک دوست عزیز. سلاح بسیار خوبیه. ایشاله برات بچکه. :-)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - taiman - 2014-02-24 12:38 AM

(2014-02-22 10:37 PM)mirzayousef نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک دوست عزیز. سلاح بسیار خوبیه. ایشاله برات بچکه. :-)

ممنون mirzayousef جان. لحظه شماری می کنم اسلحه رو تحویل بگیرم. 3 ماه خیلیه نمی تونم صبر کنم Khansariha (399)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - RezaEbrahim - 2014-09-11 09:02 AM

[تصویر: 14104134291.jpg]
تفنگ های من , تکلول ترک و صیاد 2
اینجا کسی اسلحه ساز خوب سراغ داره ؟
قبلا از کمک شما متشکرم