شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2013-12-19 06:45 AM

(2013-12-19 01:18 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز تفنگ زیبا شده فقط میشه هزینه این تغییرات رو بفرمایید ؟؟؟

والا رویال جان. این آقا مسعود گل ما چون خیلی لطف دارن از من فقط هزینه فولاد ریب و رنگ و کیلر رو اونم بزور بنده گرفتن. ولی چشم قیمت این تیون رو براتون میپرسم اینجا ذکر می کنم.

Re: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2013-12-19 07:33 PM

اینم یکسری عکس نزدیک از سلاح. البته من فکر میکنم هنوز یکم باید سلاح دست بخوره تا کامل جلا پیدا کنه. نظر شما چیه؟
[تصویر: 4uga7uta.jpg]
[تصویر: a8y3u2us.jpg]
[تصویر: a7a4y4uj.jpg]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Amiraliv - 2013-12-19 09:49 PM

مباركت باشه داداش ، خيلي خوب شده ...
دست آقا مسعود ( البته متاسفانه نميشناسمشون ) درد نكنه واقعا هنرمندن ...
انشالله ماشش به خوشي بچكه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - ksadi - 2013-12-31 07:40 PM

(2011-11-27 12:30 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين تفنگ بصورت فول چك ساخته شده وخزانه آن 70 ميلي متري مي باشد
براي زدن تك گلوله مناسب نيست و نبايد از تيرهاي مگنوم و بلند استفاده كرد (تير 70 ميلي متري مناسب است)
ترجيحاً از تير استاندارد بايد استفاده شود و از تيرهايي كه پايه برنجي پوكه تغيير شكل داده نبايد استفاده كرد
درمدلهاي قبلي امكان افتادن تير دوم از رير تفنگ هنگام مصلح كردن بوده كه رفع شده و قطعات آلمينيومي آن از نوع 7000 بوده كه سختي و استحكام خوبي دارد

منبع محیط بان
[تصویر: vcjwhyyvsunm7on1ivnb.jpg]

مسلح درسته نه مصلح

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - nasergafari - 2014-01-17 01:19 PM

سلام دوستان
دوستان شکارچی قیمت این صیاد 2الان چنده هم دولتی هم ازاد؟دست دوم تمیز چه قیمتی داره؟بدجور رفتم تو نخش
با تشکرKhansariha (8)Khansariha (8)
مخلصیمKhansariha (8)
یا علیKhansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kamkamkam - 2014-01-19 03:42 AM

سلام دوستان بنده تو این سایت تازه وارد هستم کمک می خواستم .... یه ساچمه زنی مارک بنلی مدل وینچی ( Benelli Vinci ) به من پیشنهاد شده آکبند با جواز از نوع پران به همراه دو تا خزانه یکی سه فشنگ و یکی هم هشت فشنگی .... میشه دوستان نظر فنی کامل بدن که چجور سلاحیه ؟ خوبه ؟ ارزش خریدن داره ؟ راستی ۵ تا چوک از یه ستاره تا پنج ستاره هم داره .... لطفا قابلیت های این سلاح رو هم بگین ممنون میشم .... طرف می گه بهترین سلاح حال حاضر در ایران هست که جواز داره .... آیا موافقید ؟

Re: RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2014-01-22 07:12 AM

(2014-01-17 01:19 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
دوستان شکارچی قیمت این صیاد 2الان چنده هم دولتی هم ازاد؟دست دوم تمیز چه قیمتی داره؟بدجور رفتم
سلام دوست عزیز
صیاد قیمتهای مختلفی داره جدیدا کامو هم زدن حدود 4.600 میلیون دولتی ولی ویژه اون رو من 6 ماه پیش گرفتم دولتی حدود 3.200 تموم شد آزادش هم از 5 تومن تا 8 تومن هست به نسبت تمیزی و مدلش. البته کامو هنوز آزاد نیومده ولی باشه رو 10 تومن هستش.اسلحه بسیار خوبیه اگه سری جدید بگیرید که بهتر هم شده و شما دیگه نیاز به هزینه برای رفع گیر فشنگ ندارید کما اینکه با 300 تومن این مشکل و روان سازی رو انجام میدن و واقعا احساس شلیک با مازبرگ رو می کنید.یکی از بهترین جاذبه های این تفنگ کپی شدنش از روی مازبرگ 500 هست که میشه تمام قطعات اون رو روی صیاد بدون تغییرات جایگزین کرد مخصوصا انواع لوله که برای مازبرگ تولید شده و قیمت پایینی هم داره.

(2014-01-19 03:42 AM)kamkamkam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بنده تو این سایت تازه وارد هستم کمک می خواستم .... یه ساچمه زنی مارک بنلی مدل وینچی ( Benelli Vinci ) به من پیشنهاد شده آکبند با جواز از نوع پران به همراه دو تا خزانه ا موافقید ؟
سلام دوست عزیز اگه بهترین تو ایران نباشه جزوه بهترینها هست به شرط سلامت و سال ساخت جدید. قیمت چند داده؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - sorooshsaharfekr - 2014-01-22 11:55 AM

mirzayousef جان عزیز برای رفع گیر من چند صفحه ی قبل و خوندم کسی اشاره ای نکرده بود میشه بگید باید دقیقا چکار کنم؟؟؟؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - infoir - 2014-01-22 05:56 PM

دوستان بنده یه صیاد2 مدل 2 سال پیش(تحویل دولتی 2سال پیش) نو به قیمت 3 تومن از دوستم خریدم. از لحاظ قیمت فکر کنم خیلی خوب خریده باشم چون از 2 سال پیش تا بحال تفنگ حدود 10 تا تیر باهاش انداخته شده.
میمونه مسئله لقی بچه قنداق که یکم دلم رو زده! راهی هست بشه شخصا یه کاریش بکنم؟ البته از اول تحویل به دوستم همچین حالتی رو داشت.
و کلا این اشکال ظاهرا بین همه صیاد2 ها شایعه چون یکی دو اسلحه کارکرده به قیمت 3500 تا 3700 در اسلحه فروشی دیدم که همین مشکل رو داشتند. البته شاید اسمش رو مشکل بشه گذاشت!
مسئله دوم تنظیم قنداق برای قد و هیکل خودم هست. آیا استاندارد خاصی براش وجود داره؟ چون احساس میکنم یه کم قنداقش بلنده و دست چپم خوب روی بچه قنداق قرار نمیگیره! البته بنده یه اسلحه ترک دستکش دیگه هم دارم که برخلاف صیاد خیلی راحتم با اندازه قنداق و طرز قرارگیری بچه قنداقش!

Re: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mirzayousef - 2014-01-22 06:17 PM

جهت اطلاع لقی بچه قنداق به اندازه نرمال نه خیلی زیاد طبیعی است اگه شما مازبرگ 500 رو هم که فابریک این صیاد هست دست بگیرید متوجه لقی بچه قنداق میشید. این جزو ساختار پمپ اکشن این نوع تفنگ هسن اگه خیلی سفت کنید موقع اکشن به سختی عقب میاد.و شما دوست عزیز هم به من پی ام بدید معرفیتون کنم به دوستمون تا مشکلات اسلحه تون رو حل کنن.