شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - infoir - 2013-11-18 06:32 PM

باسلام
دوستان بنده یک هشت تیر ترک دارم با طول لوله 47 سانت که میخوام لول صیاد 2 رو روش بندازم برای افزایش طول لوله و دورزنی بهتر. به نظر اساتید امکان پذیر هست؟ با تراشکاری و این حرفا؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2013-11-18 11:01 PM

با سلام :
دوست عزیز اگر اسلحه شما مجاز باشد فقط توسط صنایع جنگ افزار سازی میتوانید تعویض لوله انجام دهید وگرنه از کجا میخواهید لوله صیاد پیدا کنید ؟ اگر هم مجاز نیست لطفا در این سایت مطرح نکنید چون باعث درد سر برای خودتان و سایت خواهد شد . اگر هم از سلاح های طرح عفو عمومی باشد نگران نباشید خودشان لوله را تعویض میکنند و پولش را از شما میگیرند ( البته مراحلی دارد که بنده خلاصه انرا گفتم ) موفق باشید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2013-11-19 12:34 AM

کامران خان مثلا من که 5 تیر دارم میتونم برم و تقاضا کنم که لول تفنگ رو با صیاد عوض کنم ؟؟؟؟ هزینه اش چقد میشه ؟؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezajf - 2013-11-19 12:54 AM

تفنگ هاي غير مجاز كه در سال 90 تحويل شدند ، در صورت داشتن لول كوتاه تر از 50 سانت ، تحويل جنگ افزار سازي مي شوند و براي كمر شكن ها لول نخجير 1 و احيانا 2 و براي 5 تير ها لول صياد تعويض مي شود.
البته احتمالا تغييراتي نيز جهت خوراندن لول به سلاح انجام ميشود و باز هم احتمالا اين كار براي سلاح هاي هاي مجاز هم امكان پذير است
قيمت آن هم زير 1 ميليون تومان مي شود ،‌يكي از كاربران لول نخجير 2 را با قيمتي (فكر مي كنم زياد مطمئن نيستم) 800 هزار تومان تعويض كرد.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2013-11-19 01:35 AM

با سلام :
با تشکر از اقا رضای گل . لول اون نخجیر 2 حدود 400 تومن اب خورد .
هادی جان امکان پذیر که هست ولی سلاح شما نو هست و فکر نمیکنم نیازی به اینکار باشه . انشالله که جوازش هر چه زود تر بیاد .شما یه امکان خوب دیگه هم داری که ماها نداریم و اون امکان دسترسی به لوازم فابریک تفنگته . من جای شما باشم فکر لوله دوم رو هم میکنم .

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - حسین - 2013-11-19 12:28 PM

کامران جان اون 400 تومن برای قیمت قبلی بود چند روز پیش اسلحه مهمات بودم گفت قیمت ها کلی تغییر کرده
مثلا فنر نخی 2 هر عدد 42 چوق 2 تا 84 چوق!
حالا فکر کن لوله 2 لول چند میشهKhansariha (290)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - baracuda - 2013-11-19 12:32 PM

سه ماه پيش زنگ زدم جنگ افزار واسه تعويض لول دولولم گفتن فعلأ 700تا گرون نشده

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - infoir - 2013-11-19 06:08 PM

(2013-11-18 11:01 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز اگر اسلحه شما مجاز باشد فقط توسط صنایع جنگ افزار سازی میتوانید تعویض لوله انجام دهید وگرنه از کجا میخواهید لوله صیاد پیدا کنید ؟ اگر هم مجاز نیست لطفا در این سایت مطرح نکنید چون باعث درد سر برای خودتان و سایت خواهد شد . اگر هم از سلاح های طرح عفو عمومی باشد نگران نباشید خودشان لوله را تعویض میکنند و پولش را از شما میگیرند ( البته مراحلی دارد که بنده خلاصه انرا گفتم ) موفق باشید

دوست عزیز اسلحه مجازه و بنده به لول صیاد دو خیلی راحت دسترسی دارم.
فقط اگر اطلاعات دارید راهنمایی بفرمایید بنده میتونم به اسلحه سازی های شهر مراجعه کنم بدم برام اون لول صیاد دو رو بندازن؟ به نظر شما ممکنه اصلا فیت باشه و نیاز به تراشکاری هم نباشه؟ از این لحاظ که ممکنه ابتدای لول اسلحه های ایرانی مشابه اسلحه های ترک باشه؟
(2013-11-19 06:08 PM)infoir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-18 11:01 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :

دوست عزیز اسلحه مجازه و بنده به لول صیاد دو خیلی راحت دسترسی دارم.
فقط اگر اطلاعات دارید راهنمایی بفرمایید بنده میتونم به اسلحه سازی های شهر مراجعه کنم بدم برام اون لول صیاد دو رو بندازن؟ به نظر شما ممکنه اصلا فیت باشه و نیاز به تراشکاری هم نباشه؟ از این لحاظ که ممکنه ابتدای لول اسلحه های ایرانی مشابه اسلحه های ترک باشه؟

منظور این هست از اونجایی که بنده به لول صیاد 2 دسترسی دارم به جای وقت تلف کردن و فرستادن برای جنگ افزار سازی که هزینه بر هم هست به تعمیر گاههای اسلحه مراجعه کنم. حالا یا لول صیاد فیت هست که مشکلی نداره یا نیاز به انجام یک سری کارها روی لوله هست. حالا به نظر شما حتما نیاز به تراشکاری و سایر عملیات پیدا میکنه؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2013-11-20 01:32 AM

با سلام :
دوست عزیز اقای اینفو - اگر دستت به لول صیاد میرسه دست مارو هم برسون ثواب داره !!!!خخخخخخخخخ
خیلی بعید میدونم بدون دستکاری امکان پذیر باشه . دلیلش هم خیلی ساده بگم اندازه و فرم گلنگدن دو اسلحه ،ناخن فشنگکش و......... این دوتا قطعا باهم تفاوت داره ولی تعمیرکار ماهر میتونه انجامش بده . ولی از نظر قانونی لوله فقط دست جنگافزارسازی است

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - رعد - 2013-12-04 09:01 PM

با سلام قصد دارم چوك لوله صياد را متحرك كنم كدام يك از دوستان در اين زمينه تخصص دارند راهنمائي كنند با تشكرKhansariha (48)