شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-03 10:45 AM

دوست عزیز مال من لوله اش 57 سانت هست و یه شعله پوش داره که با اون میشه 61 سانت روی بدنش نوشتهmod Italy و هم قنداق تاشو داره و هم شکاری
دوست عزیز چطوری عکسا رو واست بفرستم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-03 12:36 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی این سایت اپلودش کن و بعد لینک مستقیمشو بدهKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-03 01:32 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-03 01:39 PM

گلی به جمالت باباKhansariha (8) این که چیزیش پیدا نیست!

گفتم کامل ازش بگیر ببینم واقعادستکشه!!!؟؟؟؟

[تصویر: gtlrscrk2u3wef5pfo7d.jpg]

والا این پرونKhansariha (8)

نکنه اینه؟

عکس ها متعلق به جری جان هست

[تصویر: n7bcz4g9kc6fbspn95n.jpg]

از شما هم همینه؟!

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-03 01:45 PM

دوست عزیز اینا مال خودم هست نه کسی اینو جواز میکنن یا نه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-03 01:48 PM

این جواز میشهKhansariha (8)خیالت تخت!

اسلحه ی خوبیهKhansariha (8)ایشالا خیرشو ببینیKhansariha (8)

یا علی

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-03 01:52 PM

ممنون دوست عزیز پس اینو جواز میکنن خیالم راحت باشه اونجا نگیرن سکته میکنم من اینو میگفتم از دیروز دارم میگم شما قبول نمیکنید ولی اندازه لوله اش 61 نه 71 راستی قیمت اون پران چنده با جواز و بدون جواز

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-03 01:57 PM

رویال جان مشکل همین جاست،شما از اونجایی که فشنگ را میزاری اندازه بگیر!؟

یعنی دقیقا از جان لولت!از اونجا بگیری 70 سانت میشهKhansariha (8)

در ضمن شما چقد خریدی؟

قیمت اون پران میراژ از 1 تا 2 متغیره!بنداز بندازه فعلاKhansariha (214)

جواز دارش هم هنوز نشده که قیمت داشته باشه!اصولا فقط اسلحه های سهمیه ای قیمته ثابتی دارند،اینا بعد طرح قیمتاش یه مقدار از این بی جوازش بیشتر میشهKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-03 02:04 PM

پس از جان لوله باید حساب کنم من 850 خریدم اما الن تقریبا 100 تومان گرون شدن ولی فک کنم جواز بشن تا 6 یا 7 تومن برن در ضمن این قیافش مثل شکاریه یا ضد شورش اخه من قنداقشو عوض کردم وگرنه قنداق تا شو بود

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-03 02:07 PM

دوست عزیز نکته ی اول اینکه اصلا فکر سرمایه گذاری نکنKhansariha (8)اون قیمت 7و 6 ماله قبل این طرح بود،الان اینقده از این اسلحه ها زیاد شده که بعد طرح کلی قیمتا میشکنه و هر کی هر چی دلش خواسته تو این شش ماه خریدهKhansariha (8)خوب خریدی،قیمتش همینه.
در ضمن این اسلحه شکاریه،اسلحه های جنگی بیشتر از پلاستیک فشرده برای سبکی ساخته میشن!این پمپ اکشنش چوبی بودKhansariha (8)بقیه سوال ها را هم توی تاپیک جواز بپرسKhansariha (8)اینجا تاپیک صیاد دو هستKhansariha (8)
موفق باشیKhansariha (8)