شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - رعد - 2013-01-22 08:34 PM

با سلام آیا کسی از دوستان گرامی میتواند به صورت کامل چگونگی باز وبسته کردن تفنگ صیاد دو را توضیح دهد با تشکر Khansariha (48)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2013-01-22 08:58 PM

سلام دوست عزیز به صفحه 18 همین تاپیک یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کن اموزش بازو بستش هست.کامل.اگه هم مشکلی داشتی خودم در خدمتم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - رعد - 2013-01-22 09:45 PM

با تشکر از دوست گرامی gorjimahalle اگر مراحل باز کردن ماشه را هم توضیح دهید متشکرم Khansariha (219)
[font=Trebuchet MS] با تشکر از دوست گرامیgorjimahalle اگر مقدور است باز نمودن دستگاه چکاننده را نیز توضیح دهید Khansariha (219)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - رعد - 2013-01-26 07:41 PM

با سلام برجمیع دوستان پنج تر دار فصل شکار داره تمام میشود منجیل - امامزاده حنفیه- علی آباد- معدن سنگ شکار خوبی دارد از شما دعوت میشود تشریف بیاورید باتشکرKhansariha (48)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2013-01-28 02:26 PM

سلام دوست عزیز داداش من در حال حاضر نمیرسم که این کار رو بکنم یکم سرم شلوغ پلوغه ولی شما با رفتن به این ادرس میتونین بازو بست قسمت چکاننده رو ببینین.یا حق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - tirdad - 2013-02-11 06:52 PM

با سلام خدمت دوستان بزرگوار
می خواستم ببینم کسی از دوستان از تفاوت بین مدل های ساده، ویژه، COMO‏ و P20 صیاد2 اطلاع دقیقی داره و اصلا آیا دو مدل آخر تو بازار وجود دارن یا فقط تو لیست قیمت ها هستن؟
ممنون

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mhrSB - 2013-02-12 06:05 PM

(2013-02-11 06:52 PM)tirdad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می خواستم ببینم کسی از دوستان از تفاوت بین مدل های ساده، ویژه، COMO‏ و P20 صیاد2 اطلاع دقیقی داره و اصلا آیا دو مدل آخر تو بازار وجود دارن یا فقط تو لیست قیمت ها هستن؟
ممنون

سلام دوست عزیز
این که در بازار هستن یا خیر را در جریان نیستم و حتما باید برین ببینید موقع خرید کدوم مدل موجود هست.
مدل ویژه یک سری کار های بیشتری روش شده و مدل پی20 هم همون پرشین 20 هست.و COMOهمون طرح استتار.
یادمه در سایت همسایه یک بار یکی از بزرگان تصاویر بروشور نخجیر را گذاشته بود(منم همه را گرفتم)و بعد ها هرچقدر توی اون سایت دنبالش گشتم نبودن.و مجبور شدم همه را توی سایت خودمون اپ کنم.
[تصویر: 13553306205.jpg]
[تصویر: 13553298032.jpg]
[تصویر: 13553293873.jpg]
متاسفانه فقط مدل پی 10 و COMOو معمولی را تصویرش را دارم و مدل ویژه را ندارم،اما از بقیه سلاح های نخجیر(تک لول و دولول های ساچمه زنی)تصاویر بیشتری هست که اکثر مدل های توی ان ها است،اگه خواستید بگین هر کدوم را توی تاپیک هاش بزارم،اینا فقط برای صیاد 2 هست چون این جا تاپیک صیاد هست نمیتوانم بقیه را بزارم.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - tirdad - 2013-02-12 07:04 PM

بی نهایت ممنونم از توجهتون دوست گرامی. اینطور که از تصویر بر میاد مدل کوموفلگ بد از آب در نیومده. جای عکسش هم تو این تاپیک خالی بود. اما اختلاف قیمت 700-800 تومن با مدل معمولی جای تأمل داره.
Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - baracuda - 2013-02-26 11:15 AM

سلام بر اساتید محترم آقایون کسی صیاد ۲ سراغ داره میخوام بگیرم گیر نمیاد تا ۳ تومن هزینه میکنم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kavehatm - 2013-02-26 02:56 PM

(2013-02-11 06:52 PM)tirdad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

مهرماه امسال كه من ثبت نامي گرفتم فقط مدل ساده و ويژه بود .