شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kavehatm - 2012-12-07 08:38 PM

(2012-12-02 05:00 PM)kamin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت تمامی اساتید ودوستان
بالاخره امروز موفق شدمطالب که اساتید در مورد صیاد2گزاشتن رو بخونم والبته لازمه از اساتیدی مثل سید(گرجی محله)،آقا بیژن گل،ودیگر دوستان تشکر کنم که واقعا تاپک را پربار کردن
دوستان،من هم صیاد 2ویژه دارم والبته از داشتنش بسیار راضی هستم.
بالا نمیزنه،وزنش نسبت به اسلحه های پنجتیری که تاحالا دیدم و دست گرفتم خوبه،واینکه مسافتهای دور را خیلی خوب میزنه یه حسنه که تو کمتر تفنگی(حتی با چوک فول)دیدم
البته من تفنگمو تیونینگ کردم که از5تیر به2تیر کاهش پیدا کرد خخخخخ
تفنگمو باز کردم و اونم تیغه ای که باعث میشه فشنگها یکی یکی از خشاب خارج بشن را(به فکر عملکرد بهتربودم)با چند ضربه شکستم.البته با اسلحه سازی تماس گرفتم و فردا میبرم بدم تا با گارانتیکه داره درستش کننKhansariha (139)Khansariha (219)

ببخشید من متوجه نشدم ! شما اسلحه رو تیونینگ کردید و از 5 تیر ب 2 تیر کاهش پیدا کرد و اون تیغه ای که باعث میشه فشنگها یکی یکی از خشاب خارج بشن رو برای عملکرد بهتر شکستید ؟
قضیه چیه ؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kamin - 2012-12-09 02:42 PM

چیز خاصی نیست بابا!
اومدم فنی بازی دربیارم زدم تفنگو داغون کردم،البته الان دادم به جنگ افزار سازی تا با گارانتی درستش کننKhansariha (367)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kavehatm - 2012-12-15 12:31 PM

(2012-12-09 02:42 PM)kamin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیز خاصی نیست بابا!
اومدم فنی بازی دربیارم زدم تفنگو داغون کردم،البته الان دادم به جنگ افزار سازی تا با گارانتی درستش کننKhansariha (367)

ضمن اينكه پيشنهاد مي كنم كه از اين به بعد خيلي محتاطتر عمل كنيد اما فكر هم نمي كنم كه اسلحه اي اگه دستكاري و خراب شده باشه رو براي انجام كار گارانتي قبول كنند . چون در دفترچه هم نوشته كه دستكاري اسلحه باعث خروج از گارانتي هست . اگه ممكنه در نهايت نتيجه كار رو براي ما هم گزارش كنيد .

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - hosseinebadian - 2012-12-16 11:18 AM

سلاح صياد2 از روي نمونه موسبرگ 500 شركت رمينگتون آمريكا ساخته شده.

این متن من روی تبلیغات صیاد 2 دیدم ولی نمیدونم که این اطلاعات از کجا تهیه کرده چون تفنگ 5 تیر دستکش شرکت رمینگتون مدل موسبرگ 500 نداریم!!!!!

رمینگتون یه شرکت و موسبرگ شرکت رقیبش در امریکا کیفت اسلحه های ریمینگتون بالا تر و اسلحه گرون تری از موسبرگ داره
پدر من یک موسبرگ 500 کلاسیک کالیبر 20 مگنوم داشت که خیلی شبیه صیاد دو بود
ولی کیفیت لوله و کپ بنظر بالا تر بود عکسش هم تو لینک زیر هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم لینک شرکت رمینگتون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - younes - 2012-12-19 07:08 PM

سلاح موسبرگ 500قابل مقایسه با صیاد نیست شاید از نظرظاهری ازروی mos500کپی برداری شده باشد ولی ازنظرکیفیت وعملگردزمین تا اسمان فرق دارن من خودم شاهد بودم ی اسلگ با صیاد زدن لوله تفنگ باد کرد واز رده خارج شد ولی خودم حداقل 20اسلگو پشت سرهم باmos500زدم بدون کوچکترین مشکلی.خدمت دوست عزیزمونم بگم که موسبرگ دستکمی از رمینگتون نداره .تفنگی که توی سازمان ارتش وپلیس امریکاست بعنوان مثال موسبرگ590R1ارتقاء یافته moss500که توی نیروی دریای امریکا استفاده میشه درجنگ عراقم ازین اسلحه استفاده شد این اساحه باشلیک3000چهارپاره امتحان شد. درمورد خود موسبرگ 500هم این اسلحه تنوع بسیاری توی تولید از نوع قنداق تاطول لوله وکالیبرداره که اگه دوستان اطلاعاتی خواستن در خدمت هستیم.این نکته ام فراموش نکن یکی از ابزارهای تبتیغاتی این کارخانه با رقیباش این که تفنگی با کیفیت بسیار بالاتولید میکنه با قیمت بسیارپایینتر از رقباKhansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kamin - 2013-01-11 04:42 PM

[ضمن اينكه پيشنهاد مي كنم كه از اين به بعد خيلي محتاطتر عمل كنيد اما فكر هم نمي كنم كه اسلحه اي اگه دستكاري و خراب شده باشه رو براي انجام كار گارانتي قبول كنند . چون در دفترچه هم نوشته كه دستكاري اسلحه باعث خروج از گارانتي هست . اگه ممكنه در نهايت نتيجه كار رو براي ما هم گزارش كنيد .

[/quote]
با سلام خدمت دوستان
برای انجام وظیفه واعلام گزارش خدمت دوستان؛پس از 2هفته از جنگ افزار سازی با من تماس گرفتند وگتند اسلحه آماده شده
من هم مراجعه کردم و اسلحه رو تحویل گرفتم و تست کردم،فقط میتونم بگم دمشون گرم
من وقتی اسلحه رو تحویلشون دادم چندتا عیب که اسلحه نداشت را گفتم داره!اونا هم دستگاه ماشه وبچه قنداق و...
را عوض کردند
یه پترن هم گرفتیم که دوست خوبم علی آقا(آقاجون)تو تاپیک پترن گیری قرار دادن
ارادتمند هن kaminKhansariha (214)

[ضمن اينكه پيشنهاد مي كنم كه از اين به بعد خيلي محتاطتر عمل كنيد اما فكر هم نمي كنم كه اسلحه اي اگه دستكاري و خراب شده باشه رو براي انجام كار گارانتي قبول كنند . چون در دفترچه هم نوشته كه دستكاري اسلحه باعث خروج از گارانتي هست . اگه ممكنه در نهايت نتيجه كار رو براي ما هم گزارش كنيد .

[/quote]
با سلام خدمت دوستان
برای انجام وظیفه واعلام گزارش خدمت دوستان؛پس از 2هفته از جنگ افزار سازی با من تماس گرفتند وگتند اسلحه آماده شده
من هم مراجعه کردم و اسلحه رو تحویل گرفتم و تست کردم،فقط میتونم بگم دمشون گرم
من وقتی اسلحه رو تحویلشون دادم چندتا عیب که اسلحه نداشت را گفتم داره!اونا هم دستگاه ماشه وبچه قنداق و...
را عوض کردند
یه پترن هم گرفتیم که دوست خوبم علی آقا(آقاجون)تو تاپیک پترن گیری قرار دادن
ارادتمند همه دوستان kaminKhansariha (214)

[/size]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezajf - 2013-01-12 01:46 AM

(2012-12-19 07:08 PM)younes نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلاح موسبرگ 500قابل مقایسه با صیاد نیست شاید از نظرظاهری ازروی mos500کپی برداری شده باشد ولی ازنظرکیفیت وعملگردزمین تا اسمان فرق دارن من خودم شاهد بودم ی اسلگ با صیاد زدن لوله تفنگ باد کرد واز رده خارج شد ولی خودم حداقل 20اسلگو پشت سرهم باmos500زدم بدون کوچکترین مشکلی.خدمت دوست عزیزمونم بگم که موسبرگ دستکمی از رمینگتون نداره .تفنگی که توی سازمان ارتش وپلیس امریکاست بعنوان مثال موسبرگ590R1ارتقاء یافته moss500که توی نیروی دریای امریکا استفاده میشه درجنگ عراقم ازین اسلحه استفاده شد این اساحه باشلیک3000چهارپاره امتحان شد. درمورد خود موسبرگ 500هم این اسلحه تنوع بسیاری توی تولید از نوع قنداق تاطول لوله وکالیبرداره که اگه دوستان اطلاعاتی خواستن در خدمت هستیم.این نکته ام فراموش نکن یکی از ابزارهای تبتیغاتی این کارخانه با رقیباش این که تفنگی با کیفیت بسیار بالاتولید میکنه با قیمت بسیارپایینتر از رقباKhansariha (256)

آقا يونس با سلام در خصوص بالا بودن يك تفنگ اورجينال با يه تفنگ كپي شده بحثي نيست ولي آيا چوك موسبرگ با 5 تير ايران يكي بود؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - younes - 2013-01-13 03:13 PM

باسلام خدمت دوست عزیزم rezajfمن توجهی به چوک صیاد نکردم,ولی موسبرگ خود من به غیر از چوک روی لول که چوک modبود تو تاهم چوک اضافه تو جعبه اش بود یکی cly یکی دیگشم fullدقیقا اصلاحاتی که روی چوکها حک شده بود براتون تایپ کردم من تمام تیراندازیمو با همون چوک فابریکی که روی لول بود انجام میدم .اینم خدمتون عرض کنم موسبرگ 500 که من استفاده میکنم ازنوع combo مدلهای combo داری یک لوله یدک مخصوص جهت زدن اسلگ هستن؛البته همون لول اصلیم قابلیت شلیک انواع اسلگ وچهارپاره رو داره Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - rezajf - 2013-01-14 11:11 AM

آقا يونس خودت جواب رو دادي سلاح شما لول اضافه داره به اصطلاح كمبو گفته مي شه و لول اسلاگ علاوه بر سيلندر بودن از ديواره يا گوشت ضخيمي برخورداره مثل تك بايكال
حالا اون صياد دو فول چوكه و در ثاني اسلاگ هاي دست پر سرگوله فابريك و استاندارد كه ندارند و امكان داره نيم ميل كم يا زياد باشند و در خصوص سلاح هاي فول چوك بهتره قبل از پر كردن فشنگ اسلاگ ابتدا سرگوله تو اون پرو بشه به طوري كه گلوله از سر لوله مماس عبور كنه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - younes - 2013-01-14 05:11 PM

باسلام وتشكر از توضيحات مفيدتون؛من باهمون لول چوك خورم اسلگ زدم مشكلي پيش نيومده.اينم ياداوري كنم من اسلگهاي استاندارد كارخانه اي استفاده ميكنم به عنوان مثال ميتونم به اسلگ مارك برونچي ساخت ايتاليا اشاره كنم