شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-10-09 09:10 PM

دوست عزيز در كل عمل اكشن در تفنگ هاي دستكش بايد سريع انجام شود به احتمال زياد منظور سيد سريع عمل كردن هست چون قدرت انچناني لازم نداره Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-10-10 12:39 AM

سلام.بله همونطور که دوست عزیزم اقا هادی فرمودن منظورم سرعت در عمل اکشن هست نه قدرت.عمل اکشن در سلاح بسیار مهم هست اگه باسرعت کم انجام بشه صد در صد دوتا فشنگ به هم گیر میکنن منظورم همونی که از لوله بیرون میاد و اونی که تازه میخواد بره توی لوله به هیچ وجه با قدرت باهاش برخورد نکن که امکان خراب شدنش خیلی هست.فقط همین دیگه قلق های خاصی نداره کم کم دستت میاد که داستانش چیه.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bycal - 2012-10-14 12:37 PM

دوستان سلام و عرض ادب
قیمت یه دستکش نو و تمیز در حد اک چقدره؟؟Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - hellboy - 2012-10-14 01:07 PM

سلام
بایکال عزیز من همدان یکی دیدم کاملا اک میگفت 2800 کبا اک فرقی نمیکرد

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - dieselpower - 2012-10-14 03:44 PM

(2012-10-14 12:37 PM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام و عرض ادب
قیمت یه دستکش نو و تمیز در حد اک چقدره؟؟Khansariha (8)

سلام بیژن جون
اصفهان هم هست اتفاقا این که اسلحه خودمو ازش خریدم 3 تا داشت یکیش اک بود میداد 3 اونای دیگه کمتر بود
یه چیز جالب یه بابایی یدونه از این اسلحه ها که توی طرح جواز کرده بود اورده بود مارک کرال نیمه اتوماتیک چوک خور و خیلی تمیز میگفت 2200 اما تا 3 سال نمیتونست بفروشه خیلی اکازیون بود ولی حیف خیلی هم لنگ پول بود

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kavehatm - 2012-10-18 12:26 AM

دوستانی که صیاد دارند برای حملش از چه کاوری استفاده می کنند ؟
کاوری هست که به اندازه اسلحه باز شده باشه ؟ می خوام جوری باشه که لول و اسلحه باز شده رو توش بزارم تا کوچکتر بشه و لول به چوب قنداق آسیب نرسونه .

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-10-18 09:30 AM

سلام بله دوست عزیز همراه خود سلاح کاور هم هست که اگه ندادن بهت فروشنده دودره کرده که مشخصات سلاح تنش نوشته شده و یه بند هم همراه سلاح هست.کیفهایی توی بازار هست که به اندازه باز کرده سلاح هست و داخلش یه جا واسه لول تعبیه شده که لول و قنداق رو جدا از هم نگه میداره که اسیب نبیننشرش هم یه سرپوش داره که وقتی لول رو داخلش گذاشتی میبندیش..حول و حوش 17 18 تومن.دقیقا عین همین کیفهای تفنگ بادی ها هست ولی یکم کوچکتر و پهن تره.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kamin - 2012-12-02 05:00 PM

با عرض سلام خدمت تمامی اساتید ودوستان
بالاخره امروز موفق شدمطالب که اساتید در مورد صیاد2گزاشتن رو بخونم والبته لازمه از اساتیدی مثل سید(گرجی محله)،آقا بیژن گل،ودیگر دوستان تشکر کنم که واقعا تاپک را پربار کردن
دوستان،من هم صیاد 2ویژه دارم والبته از داشتنش بسیار راضی هستم.
بالا نمیزنه،وزنش نسبت به اسلحه های پنجتیری که تاحالا دیدم و دست گرفتم خوبه،واینکه مسافتهای دور را خیلی خوب میزنه یه حسنه که تو کمتر تفنگی(حتی با چوک فول)دیدم
البته من تفنگمو تیونینگ کردم که از5تیر به2تیر کاهش پیدا کرد خخخخخ
تفنگمو باز کردم و اونم تیغه ای که باعث میشه فشنگها یکی یکی از خشاب خارج بشن را(به فکر عملکرد بهتربودم)با چند ضربه شکستم.البته با اسلحه سازی تماس گرفتم و فردا میبرم بدم تا با گارانتیکه داره درستش کننKhansariha (139)Khansariha (219)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2012-12-04 01:04 AM

یعنی نمیدونم چی بگم ها !! دست گلت درد نکنه !! خسته نباشی !! تفنگساز !! تیونینگ کن !!جان موزز برونینیگ !! الیور اف وینچستر !! ودربی.................................................

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - kamin - 2012-12-07 01:58 PM

(2012-12-04 01:04 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی نمیدونم چی بگم ها !! دست گلت درد نکنه !! خسته نباشی !! تفنگساز !! تیونینگ کن !!جان موزز برونینیگ !! الیور اف وینچستر !! ودربی.................................................
خواهش میکنم کوهنورد جان،دیگه این هم کاری بود که از دستمون بر میومد
بیش از این در توانم نبود خخخخ
ضمنایکی از مزیتهای صیاد2گارانتی خیلی خوب و معتبری هست که این اسلحه داره
حتی اگه تفنگ،دست یه تیونینگ کار مثل من نیاز به تعمیر پیدا کنه گارانتی اون بدون هیچ گیری اسلحه رو درست میکنهKhansariha (219)