شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - takavar - 2012-07-27 01:44 AM

سلام دوستان عزیز
خواهشا اگر کسی قیمت این اسلحه را می دانه اعلام کنه ... تشکر می کنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - dieselpower - 2012-07-27 01:50 AM

سهمیه 1.5 آزاد 3

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mohajr - 2012-07-27 01:46 PM

1.650 قیمت دقیق سهمیه ای

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bycal - 2012-08-01 01:54 PM

روش صحيح خارج كردن فشنگ در اسلحه 5 تير روسي
Baikal mp153
حجم حدود 1M
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-08-01 02:34 PM

بایکال جان شما اکثر پست هاتو تو جاهای نامناسب میزاری الان این چه ربطی به صیاد 2 داره!!!!!!!!!Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bycal - 2012-08-01 02:48 PM

به نظر شما نزديك ترين جا به 5تير كجاست ؟؟؟........................شما به جاي استفاده از كلمه 5تير دستكش مياي از صياد2 استفاده ميكني در حالي كه اگه از اون معرفي استفاده بفرماييد متوجه ميشويد اين دو تا تقريبا تو يه خانواده ان بعد از اون غير مرتبط كه نيست برادر من شما بفرماييد مثلا اينو كجا ميشه كذاشت؟؟
هدف اطلاع رساني هست رويال جان زياد به ابرو نبايد ور بريم شايد چشممون كور بشه.................خخخخخ

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-08-01 08:25 PM

بایکال جان شما در کل اکثر پست هاتون در جای نامناسب هستش تو قسمت کلیپ شکار عکس بایکال گذاشتید این کلیپ رو در اون قسمت قرار میدادید خیلی بهتر بود در پست گذاشتن دقت کنید تا منم به قول خودتون گیر ندم تازه وارد هم نیستی که بگم با جو اشنا نیست

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mhunter - 2012-08-08 07:28 PM

سلام ببخشید من تازه واردم میخواستم بدونم کسی تفنگ سنت اتین دستکش سراغ داره یا نه لطفا قیمتشو هم بگید

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - wolfsky - 2012-08-21 09:51 PM

با عرض سلام خدمت همه دوستان
بنده هم تقریبا تازه وارد هستم و تو این مدت کم هرچه گشتم جواب مشکلم رو پیدا نکردم.
مشکل از این قراره که تفنگ صیاد بنده در اکثر تیراندازیها پوکه درون لوله گیر میکنه ومجبور میشم کلی زمان بزارم تا پوکه بیرون بیاد و حسابی این موضوع اعصابمو خرد کرده،اللخصوص که در ابتدا دادم به تعمیرگاه مجاز تا مشکلات احتمالی مثل این رفع بشه.
البته همه موارد حل شدن بجز این مورد که دیگه دلم نمیخوام نقره داغ بشم ومایلم اگر راهی داره خودم مسئله رو حل کنم.
حالا هم خواهش میکنم اگر دوستان راه علاج این مشکل رو دارن بنده رو راهنمائی کنن.
پیشاپیش از همه تشکر میکنم.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-08-21 10:07 PM

سلام داداش از چه فشنگهایی استفاده میکنی؟کدوم گیر میکنه