شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Shams - 2012-06-30 10:27 PM

ازكجا مي شه فهميد سلاح هاي سهميه اي امسال چي هست

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - cordoba - 2012-06-30 10:39 PM

(2012-06-30 10:27 PM)Shams نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازكجا مي شه فهميد سلاح هاي سهميه اي امسال چي هست

لطفا در تاپیک مرتبط سوال بپرسیدKhansariha (8)

به اینجا مراجعه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - choliche - 2012-06-30 10:42 PM

دوستان عزيز لطفا رعايت كنيد اين تايپيكو به انحرافه كامل كشونديد در ضمن جناب بايكال تو ارسالهاي قبل دوست عزيزمون جناب سيد محمد بطور كامل بازو بسته كردنه صيادو با تصوير نشون داده از مديران سايت خواهش دارم كه ارسالهاي اخير اين تايپيكو حذف كنيد

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - killer - 2012-07-01 03:40 PM

دوستان من درمورد این سلاح خیلی شنیدم . بعضی ها میگن تفنگ خوبیه و لی بعضی ها میگن نه چون سنگینه از نظر کیفیت خوب نیستو غیره به نظر شما راست میگن ؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bycal - 2012-07-01 10:49 PM

با سلام
دوست عزیزی که فرموده بودین قبلا بازو بست صیاد رو کذاشتن و این تایپیک رو پیشنهاد به حذف داده بودید چند نکته رو خدمتتون عرض میکنم
1-ایا این کلیپ پیشنها دی من رو دیدین ؟ اگر میدیدید متوجه میشدید که زمین تا اسمون با اون بازو بست صیاد که بسیار زیبا هم بود متفاوت است پس دلیل این حرف رو من نفهمیدم؟
2- اگر کسی زحمت میکشه و با کلی دردسر یه کلیپ رو برای اطلاعات دوستان با این سرعت های لاک پشتی اینترنت آپ میکنه و لینک میزاره حتی اگر هم تکراری باشه ولی موضوع و شکل جدیدی از همون تکرار باشه باز هم مفیده چرا که در هر تکرار نکات بسیار ظریف یاد اوری و باعث میشه به اون توجه بیشتری بکنیم در صورتی که در مورد این کلیپ اصلا مشابهی از اون در هیچ سایتی نبوده و نیست و در این محل هم اولین بار لینک داده شده
3-دوست دیگری ایراد گرفته بودن چرا در چند جای یک موضوع رو میدین توجه اون دوست عزیز رو به این نکنه جلب میکنم بعضی مطالب رو میشه در چند گروه طیقه بندی کرد مثلا وقتی دارید در مورد یک خصوصیت 5تیر صحبت میکنید ایا نمیشه در قسمت سلاح های شکاری هم اونو اورد اگه عکس 5تیر تون رو در کنار 2 تا کبک شکار شده برای دوستان در فروم صیاد گذاشتید اگر دوست داشتید نمیتونید اونو در فسمت مناظر و عکس های شکار بگذارید؟
هدف بالا بردن و تقسیم اطلاعات هست اگر به بیراهه نرویم تکرار انچنان هم که بعضی دوستان برخورد میکنند کار ناشایستی نیست
در کنار مسایل بالا که بسیار کم است اساتید و دوستان انچنان مطالب رو مفید و جامع بیان میکنن که خداییش در هیچ کتاب و جایی مشایهش رو نمیشه دید و جا داره از تک تکشون تشکر کرد

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - choliche - 2012-07-01 11:11 PM

(2012-07-01 03:40 PM)killer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من درمورد این سلاح خیلی شنیدم . بعضی ها میگن تفنگ خوبیه و لی بعضی ها میگن نه چون سنگینه از نظر کیفیت خوب نیستو غیره به نظر شما راست میگن ؟

دوست عزيز تفنگاي ايراني شانسيه يبار يه دونه ميخري كه از اروپايي هم بهتر در مياد و يبارم بايد بعنوان چوب دست ازش استفده كني

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bycal - 2012-07-11 10:27 PM

خبری از ساخت سری جدید این سلاح میدن ایا درسته؟ 5تیر دستکش صیاد
خودم این شایعه رو در یکی از اسلحه مهماتی های شهرمون شنیدمKhansariha (219)

اما قابل توجه دوستان عزیزی که 5تیر دارن ":khansariha (48):
یه کلیپ جالب در مورد پر کردن 5تیر اونم با 6 فشنگ .......................................الته برای اساتید خیلی ساده است اما برای ما مبتدی ها به یه بار دیدنش میارزه.............اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - amogoli - 2012-07-18 10:54 PM

[color=#FF4500]سلام . از یکی شنیدم میشه سر لوله 5تیر ایرانی رو اره کرد و با تراشکاری چوک های مختلف رو بکار برد از اساتید محترم تقاضا دارم اگه اطلاعی در این مورد دارن بیان کنند .با تشکر[/color]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - majid1234 - 2012-07-18 10:59 PM

(2012-07-18 10:54 PM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[color=#FF4500]سلام . از یکی شنیدم میشه سر لوله 5تیر ایرانی رو اره کرد و با تراشکاری چوک های مختلف رو بکار برد از اساتید محترم تقاضا دارم اگه اطلاعی در این مورد دارن بیان کنند .با تشکر[/color]

هرگونه دستكاري لوله سلاح از نظر قانوني ممنوع ميباشد

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - dieselpower - 2012-07-18 11:44 PM

(2012-07-18 10:54 PM)amogoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای این کا باید 5 سانت از سر لول بریده بشه چون سر لول فول چکه,و با این کار اسلحه نابود میشه