شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - سهند - 2012-04-29 01:21 PM

دوست عزيز royal تفنگ ميراژ رو تحويل گرفتي يا نه
توي سايت فقط دو جا در مورد ميراژ نوشته ولي در كل درمورد كارايي آن چيزي نوشته نشده اگر اطلاعاتي داريد توي سايت بزاريد تا استفاده كنيم .ممنون

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-04-29 05:49 PM

دوست عزیز نه متاسفانه هنوز تحویل نگرفتم و در مورد اطلاعاتم فقط میتونم بگم کپ اون از المینیوم بود لول نسبتا خوبی داشت مدل دستکش بود و فول چوک بود قنداق و قسمت دستکش پلاستیکی هستش تفنگ سبک و خوش دستی بود من باهاش تیر اندازی کردم و هیچ مشکلی نداشت Khansariha (172)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - سهند - 2012-04-30 02:18 PM

من پنج تير پران ميراژ دارم بعد از دو يا سه شليك گير ميكنه البته يكي از دوستان كه خودش هم پنج تير داره مي گفت مال اون هم اول كار كه نو بوده گير داشته اما بعد از يه مدت كاركردن و روغن كاري گلنگدن خوب شده

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - 300WSM - 2012-04-30 05:11 PM

به این نکته هم توجه کنید که تفنگای نیمه خودکار میونه خوبی با روغنکاری زیاد ندارن.چون روغن گرد و خاک رو جذب میکنه ومشکل ساز میشه.بهتره اسلحه رو به یه تعمیرکار نشون بدین.بطور کلی گیر کردن مشکل خیلی از تفنگای نیمه خودکار هست ولی دیگه نه با سه شلیک!!!!!!Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-04-30 08:11 PM

دوست عزیز من به همین علت مدل نمیه خودکار نگرفتم و مدل دستکش رو برداشتم چون گیر نمیکرد و مکانیزم ساده تری داشت و گیر کردن تو اکثر مدل های موجود بود و من دیدم ولی احتمالا از قطعات ریز متحرک اون باشه ببر پیش یه تعمیر کار درست میشه Khansariha (172)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2012-05-05 08:01 PM

[تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1008.jpg]
از بچه ها کسی می تونه بگه قره غاز ایا حلاله یا نه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-05-05 08:11 PM

سلام دوست عزیز.با تشکر از زحمتی که برای اپ کردن عکس گذاشتید و انشاالله تیغتون همیشه برا باشه دسخوش.ولی دوست عزیز این عکس بی ارتباط به سلاح شکاری صیاد یا همون پنجتیر دستکش نخجیر هست لطف کن از اینجا پاک کن در بخش تصاویر شکار و تیر اندازی اپ کن.امیدوارم ناراحت نشده باشی داداش من.یا علیKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-05-05 08:14 PM

دوستان خواهش میکنم به موضوع تایپیک دقت کنید یه مدت کاربران تازه وارد اصلا دقت نمیکنن Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2012-05-05 08:44 PM

[تصویر: DSC00199.jpg]
با عرض شرمندگی قصد وغرضی نبود من می خواستم چند عکس مرتبط با صیاد 2 بدم ولی نمی تونستم این دوتا عکس را امتحانی اپ کردم

این هم از صیاد اصلاح شده که خودم سریش کردم با پیش دست جدید[تصویر: DSC00199.jpg]
با عرض پوزش مجدد[تصویر: DSC00303.jpg]Khansariha (8)
لطفا راهنمایی کنید دو عکس قبلی را چطور پاک کنم
Khansariha (226)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-05-05 10:20 PM

داداش من .میری پایین پستت کنار گزینه ویرایش عکس ضربدر داره اونو بزن همه پاک میشه لطف کن دوباره اپ کن.با تشکرKhansariha (8)