شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bahmanbadr - 2012-04-05 04:28 PM

از پاسختون ممنونم حقیقت من دوسالی هست که این تفنگ رو دارم وهمیشه از فشنگهای سهمیه ای استفاده کردم وهیچوقت جرات نداشتم با هاش چهار پاره شلیک کنم انشالله تو اولین فرصت تست می کنم ضمنا" آقا سید لگد چهار پاره در مقایسه با فشنگهای نمره 3 یا چهار بیشتره یا فرقی نداره ؟ ودلیل اینکه بعضی مواقع با فشنگ های سهمیه ای ، تفنگ گیر می کنه چیه ؟ وچه جور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟ ممنونم.Khansariha (8)

/

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-04-05 06:28 PM

(2012-04-05 04:28 PM)bahmanbadr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از پاسختون ممنونم حقیقت من دوسالی هست که این تفنگ رو دارم وهمیشه از فشنگهای سهمیه ای استفاده کردم وهیچوقت جرات نداشتم با هاش چهار پاره شلیک کنم انشالله تو اولین فرصت تست می کنم ضمنا" آقا سید لگد چهار پاره در مقایسه با فشنگهای نمره 3 یا چهار بیشتره یا فرقی نداره ؟ ودلیل اینکه بعضی مواقع با فشنگ های سهمیه ای ، تفنگ گیر می کنه چیه ؟ وچه جور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟ ممنونم.Khansariha (8)

داداش خیلی خوشحال میشیم اگه عکس سلاحت رو اپ کنی.عرضم به حضورت که نترس چارپاره بزن هیچی نمیشه لگدش یکم بیشتره.وفشنگ سهمیه که بیشترش ایرانه تک و توک اون برنجی تهش غیر استاندار هستش که بعد از شلیک به علت باد کردن بیش از حد برنجی فشنگ توی جان لوله گیر میکنه.اگه این اتفاق افتاد و فشنگ چسبید که با کشیدن در نمیاد سعی نکن به زور و با تکرار دفعات این کار رو انجام بدی چون باعث خوردگی نوک ناخن فشنگ کش میشه.و اگر هم عمل اکشن یا دستکش کردن سلاح سریع نباشه به احتمال زیاد فشنگ گیر میکنه.این مشکلی نیست که عیب از قطعه ای خاص باشه.شما باید سریعتر دستکش کنی.در بعضی موارد هم اگر سلاح به یه طرف چپ و راست مایل باشه این اتفاق می افته که اگر اونجا هم سریع دستکش کنی گیر نمیکنه
کل مطلب اینکه قلق داره.باید قلقش رو بگیری داداش من
Khansariha (8)

/

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bahmanbadr - 2012-04-05 07:39 PM

از لطفتون ممنونم
در اولین فرصت پس از برگشت به شهرستان عکس رو آپ می کنم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2012-04-09 12:08 AM

با سلام خدمت همه عزیزان .گرجی جان واقعا گل کاشتی کار پر زحمتی بود دستت درد نکنه من که حسابی حال کردم کلی هم چیز یاد گرفتم کلا مدلهای مختلف دستکش از مکانیزم های خاصی پیروی میکنند که دانستن همه انها شیرین است از روز شنبه اگر بگم 10 بار این عکسها رو دیدم ومطالبت رو خوندم دروغ نگفتم .واقعا خسته نباشی دلاور حالا یه سوال سیستم چفت گلنگدن به لوله چطور است ؟ ایا همان برامدگی روی گلنگدن در حفره مستطیل شکل روی لوله جا میافتد ؟ اگر اینطور است گلنگدن در هنگام جلو وعقب رفتن اجبارا باید به سمت بالا وپایین هم حرکت کند .ضمن اینکه اگر فقط از یک ناحیه به لوله چفت شودفشار قابل ملاحظه ای به نقطه مقابل ان وارد میشود که میتواندعلاوه بر خطر اشکالاتی را هم رقم بزند اگر جواب بدهید خیلی ممنون میشوم . در ضمن سید جان شما موقع سرکله زدن با اسلحه هم شلوار استتار میپوشی ؟؟ خخخخخخخخخخخ

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-04-09 03:59 AM

(2012-04-09 12:08 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه عزیزان .گرجی جان واقعا گل کاشتی کار پر زحمتی بود دستت درد نکنه من که حسابی حال کردم کلی هم چیز یاد گرفتم کلا مدلهای مختلف دستکش از مکانیزم های خاصی پیروی میکنند که دانستن همه انها شیرین است از روز شنبه اگر بگم 10 بار این عکسها رو دیدم ومطالبت رو خوندم دروغ نگفتم .واقعا خسته نباشی دلاور حالا یه سوال سیستم چفت گلنگدن به لوله چطور است ؟ ایا همان برامدگی روی گلنگدن در حفره مستطیل شکل روی لوله جا میافتد ؟ اگر اینطور است گلنگدن در هنگام جلو وعقب رفتن اجبارا باید به سمت بالا وپایین هم حرکت کند .ضمن اینکه اگر فقط از یک ناحیه به لوله چفت شودفشار قابل ملاحظه ای به نقطه مقابل ان وارد میشود که میتواندعلاوه بر خطر اشکالاتی را هم رقم بزند اگر جواب بدهید خیلی ممنون میشوم . در ضمن سید جان شما موقع سرکله زدن با اسلحه هم شلوار استتار میپوشی ؟؟ خخخخخخخخخخخ

سلام ممنون از لطفتون وظیفه بود کوهنورد جان.راستش رو بخوای متوجه سوالت نشدم میشه لطف کنی عکس رو کپی کنی دورش یه خطی بکشی یا مشخص کنی منظورت چیه. دقیق منظورت رو بفههم.بعد کامل در خدمتت هستم داداش با هر نوع سوالی.سعی هم میکنم جوابت رو با عکسو توضیح بدم.در مورد شلوار هم که گفتی کلی خندیدم خخخخخ جالب بود.ماشاالله ریز بین هستیا.بودم جنگل تفنگ هم همرام بود اومدم خونه دیدم خیلی کثیفه یک مدته میشد تمیزش نکرده بودم پیش خودم گفتم بهترین فرصته که به قولم وفا کنم واسه همین هم با اون لباس جنگل شروع کردم به تمیز کردنش عکس هم گرفتم.خلاصه ما در خدمتیم داش یا علیKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - snipshooter - 2012-04-11 08:19 PM

دوستان عزیز به علت یه اشتباه در لینک کلیپ ها پست حذف ومجددا ارسال شد
انیمیشن نحوه عملکرد پنج تیر دستکش : حجم 510 کیلو بایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انیمیشن نحوه عملکرد پنج تیر پران : حجم 620 کیلو بایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع : سایت آموزش آنلاین ایمنی شکار Official Hunter Safety Education Courses Online

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-04-16 08:58 PM

سلام دوستانوتفنگ وسطی که تفنگ منه.دوطرفش هم دوتا نخجیر 2 با قنداق دستکاری شده هست[تصویر: 13345953624.jpg]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2012-04-21 08:33 PM

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز در رابطه با صیاد 2 تمامی عیبهای اون را بر طرف کردم و به هیچ عنوان دیگه گیر نمی کنه در کل 10 عیب داره می خواستم طریقه رفع عیوب را بگم که باید یه سری نقشه cadتهیه کنم که انشا الاه تا چند روز اینده اپ می کنم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-04-21 09:52 PM

(2012-04-21 08:33 PM)gun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز در رابطه با صیاد 2 تمامی عیبهای اون را بر طرف کردم و به هیچ عنوان دیگه گیر نمی کنه در کل 10 عیب داره می خواستم طریقه رفع عیوب را بگم که باید یه سری نقشه cadتهیه کنم که انشا الاه تا چند روز اینده اپ می کنم

با سلام و عرض احترام به شما دوست عزیز.صیاد دو10 تا عیب داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.نمیدون ولله داداش احتمالا تفنگ شما ایراد داشته.منم دارم ولی به نظر من تنها عیب فقط قنداقش بود که دستکاری کردم تفنگ خوبی شده.خیلی دلم میخواد زودتر این مطالب رو اماده کنی .خیلی مشتاقم که ببینم.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2012-04-29 04:17 AM

با عرض سلام
از دوستان کسی می تونه بگه چطور می تونم عکس را اپلود کنم