شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-03-28 10:08 AM

در جواب این دوستم mhrSB که گفتن میشه ظرفیت خشاب رو بیشتر کرد یا نه.باید بگم که منم قبلا قصدش رو داشتم به فکرم رسیده بود حتی تا یه مراحلی هم پیش رفته بودم.فقط بستگی به خشاب داره که بهش وصل کنی حالا یا خشاب 10 تیر یا 2 یا هرچی.میشه این کار رو کرد.فقط یکم خلاقیت میخوادKhansariha (8)
دوست عزیز esmaeelkia جان اگه با تمام این کارا بازم تفنگت بالا میزنه امکان داره که لول تفنگت در چند سانت اخر به سمت بالا خم باشه .البته زیاد نیست که به چشم بیاد.همون انحنای کم ساچمه ها رو به سمت بالای هدف هدایت میکنه.لوله رو صاف نگه دار از طرف خزانه یعنی همون طرفی که فشنگ میره توی لوله نگاه کن ببین لبه انتهایی لوله رو کامل میبینی اگه یکم رو میبینی یکم رو نمیبینی لول تفنگت کجه.اگه لول صاف باشه باید کل انتهای لول رو ببینی.اگه کج بود غصه نخور ببر یه اسلحه سازی مجاز خیلی راحت با پرس صاف میکنه ردیف میشه.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-03-28 11:14 PM

در ضمن اقای esmaeelkia قنداق تفنگت رو هم اگه امکانش رو داری بده نازک کنن.یکم هم کوتاه کن البته اگه واست بلنده خیلی توی تیر اندازی و هدف گیری و جفت کردن دقیق و سریع روی شکار تاثیر داره. قبضه یا همون انحنای قنداق و دستکش پنجتیر بسیار بد حالته خیلی کلفته اصلا توی دست جفت و جور نمیشه.برای همین دست رو خسته میکنه.نازک کنی بسیار خوشدست میشه.من این کار رو کردم خیلی راضیم.دوست عزیز این فقط یه پیشنهاد دوستانه هست.بازم هر جور خودت راحتی.Khansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gun - 2012-03-29 05:35 PM

در جواب دوست عزیز که روی سلاحش تسمه قرار داده و هنوز سلاحش بالا می زنه عرض می کنم که با برداشتن تهی قنداق همون ضربه گیر این عیب بر طرف می شهKhansariha (214)
من چند سالیه که در رابطه با سلاح و تعمیرات اون کار کردم که درخواست ایجاد تعمیر گاه سلاح شکاری را داشتم که به لطف تعدادی از دوستان نشد سرتون را درد نیارم من چندی قبل با دادن سلاح خودم اقدام به گرفتن سلاح صیاد 2 کردم که تا به حال 5 عیب اساسی ازش گرفتم :که چند تا عیب کوچیک دیگه داره که با برطرف کردن اون یه سلاح خیلی خوب از اب در می یاد

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2012-04-02 12:20 PM

گرجی جان دمت گرم واقعا خسته نباشی که گل کاشتی . از 19 به بعد در خدمت دوستان خواهم بود فعلا نت دم دستم نیست

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - hosseinm - 2012-04-02 01:36 PM

آقا فرهود چه پنج تیری؟ پران ؟ دستکش؟ ایرانی؟ خارجی؟

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-04-02 03:03 PM

اقا فرهود شما میتونی از 2 میلیون و خورده ای در نظر داشته باشی تا 20 میلیون

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-04-02 07:04 PM

(2012-04-02 01:23 PM)فرهود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت یه 5تیر خوب چنده

دوست عزیز این نوع سوال شما کاملا اشتباه هستش شما باید ملاک با چیزی بگید تا ما بتونیم جوای بدیم اینجوری که سوال نمیپرسن Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-04-04 09:42 PM

نمایشگاه شکار تهران صیاد 2سفارشی[تصویر: 13335629092.jpg] بالا و پایین شاتگانی که مخصوص نیروهای ویزه اون وسطی هم که شکاریه[تصویر: 13335629091.jpg]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - bahmanbadr - 2012-04-05 03:18 PM

با عرض سلام وتشکر فراوان از جناب گرجی به خاطر مطالب آموزنده ایشان وهمچنین آموزش مراحل باز کردن اسلحه صیاد 2 ،از ایشون خواهشمندم اگر تجربه ای در زمینه شلیک چهار پاره با اسلحه صیاد دو دارند بیان کنند وآیا این کار رو ایمن می دونند یا نه ؟ممنونم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-04-05 03:46 PM

(2012-04-05 03:18 PM)bahmanbadr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام وتشکر فراوان از جناب گرجی به خاطر مطالب آموزنده ایشان وهمچنین آموزش مراحل باز کردن اسلحه صیاد 2 ،از ایشون خواهشمندم اگر تجربه ای در زمینه شلیک چهار پاره با اسلحه صیاد دو دارند بیان کنند وآیا این کار رو ایمن می دونند یا نه ؟ممنونم

سلام.ممنون از لطفت.وظیفه بود داداش.خوشحال میشم اگه کاری ازم بر بیاد واسه دوستان گلم توی سایت انجام بدم.و اما چارپاره.اره با چارپاره زیاد کار کردم البته نه هر چارپاره ی اشغال که توی بازار هست.چون واقعا مضر هستند یکی مربع یکی لوزیه یکی تخم مرغی.من همیشه چارپاره دست پر خودم یا چارپاره فابریک استفاده میکنم خیلی هم ازش راضیم.بسیار خوب و دقیق شلیک میکنه.ایمنییش هم خوبه دلیل نداره ایمن نباشه مگر اینکه فشنگ باروتش بسیار زیاد باشه یا اینکه توی لول سلاح اشغال مخصوصا گل رفته باشه که باعث ترکیدن لول شه.من حتی باهاش تک گلوله یا اسلاگ هم شلیک میکنم بارها هم شکار زدم.عکس یه گراز هم توی بخش تصاویر شکار و تیر اندازی هست که با تک گلوله زدم البته اونم دست پر خودم هست یکم از بازاریا کوچکتره برای اینکه به چوک سلاح اسیب نزنه و اون رو باز نکنه.پنجتیر صیاد به خاطر مکانیزمی که داره حساستر از بقیه سلاح ها هستش.کلا باید باهاش مدارا کنی در خصوص چارپاره یا تک گلوله.ولی ساچمه تا دلت میخواد بزن.اگه فشنگ دست پر رو خوب درست کنی که جایی از فشنگ قر نداشته باشه خیلی راحت و روون شلیک میکنه و الگوی پخش بسیار مناسبی هم داره.اگه هم فشنگی که استفاده میکنی یه بار قبلا شلیک شده حتما باید با دستگاه دوباره به سایز اولیه برگردونی یا به اصطلاح ما تنگ کن بزنی.اگه این کار رو نکنی حتما گیر میکنه و به مرور باعث خوردگی ناخن فشنگ کش میشه.شرمنده دیگه از جارپاره رسیدم به اینجا.توضیح دادم که کامل مطلب رو بگیری.کلا تفنگ خوب و ایمنی هستش حتی واسه شلیک گلوله و چارپاره.البته یه عده از دوستان ناراضین.ولی شکر خدا من که راضیم همه جوره.اگه هر نوع سوالی در مورد صیاد داری در خدمت هستم داش.(سید محمد)Khansariha (8)