شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-03-06 04:05 PM

کوهنورد عزیز میخای اینجا رو چی بحث بشه تفنگ نخجیر اشکالاتش اینقدر زیاده که فکر نکنم بشه حسنی واسش پیدا کرد خخخخخخKhansariha (48)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-03-06 08:43 PM

سلام به دوستان خوبم کوهنورد عزیز و داش royal اینجا تاپیک صیاد 2 هست لطفا این صحبتها رو در بحثهای متفرقه مطرح کنید.کلا ما ایرانیها عادت کردیم که وسیله های ساخت وطن رو اشغال و خارجیهارو خدا کنیم واسه خودمون .از جمله تفنگهای ساخت داخل.درسته اشکال دارن ولی نه انقدر که اینجوری مورد کم لطفی دوستان قرار بگیرن.انقدرها هم بد نیستن.ولله هم من هم دوستان دارن که راضین.دیگه نمیدونم ولله.اطلاعات ما ناقصه شاید شماها بهتر بدونید.مات هردوتاتون رو دوست داریم اقایون.ارادتمند.امیدوارم که ناراحت نشده باشید از حرفامKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - کوهنورد - 2012-03-11 02:11 AM

ما مخلص همه دوستان هستیم مخصوصا گرجی جان که خیلی زحمت بهش دادم و رویال عزیز که جای خودش را داره .حرف شما رو روی چشم میگذارم تا تاپیک منحرف نشه اما یه کوچولو هم بگم ؟ بیشتر دوستانی که از محصولات داخلی شاکی اند عموما جوانند وصبر کمی دارند ودوست دارند با تکنولوزی روز هماهنگ باشند که خواسته بجایی است ولی دلیل کم صبری شان بیشتر این است که روز های گذشته را بخاطر ندارند خود من اولین جوازم 8 ماه طول کشید ان هم با گذراندن چه مشقاتی ! الان دوستان منتظر ند سلاحهای تحویلی سه هفته پیش جواز شده برگردد !!! بابا جواز موقت که الان برای همه یک اصل شده قبلا از هر 20 نفر به یکی میدادند ان هم باید ثابت میکرد که کار تعمیراتی دارد !!30 سال تفنگ نو نبود همین کهنه ها دست به دست میشد تازه با چه مکافاتی . الان همه راجع به سلاح حرف میزنند مینویسندسایت دارند حتی درست میکنند ( خاکریزی ) یک روزی در همین مملکت فقط به خاطر داشتن اطلاعات راجع به سلاح بازداشت شدم بله فقط بخاطر داشتن اطلاعات !!!! ان هم نه سلاح اتمی که کلاشنیکف زپرتی !!! ان هم من یه نوجوان 16 ساله که قصدش شرکت در جشنواره خوارزمی بود نه پنهانکاری !!!بخدا بچه های این دوره اصلا باورشان نمیشود چه کمبود هایی را پشت سر گذاشتیم شاید بخاطر دیدن همان روز هاست که توقعمان کم شده ودیدن محصولات وطنی تازه بهمان حال هم میدهد !!!! گذشته از شوخی خیلی از ایراداتی که دوستان میگیرند واقعا ایراد کلی نیست و قابل رفع است فقط کمی حوصله میخواهد در نظر داشته باشید که ما از چه روز هایی به ایجا رسیدیم و سلاح شکاری در ایران تقریبا نوزاد محسوب میشود کو تا بلوغ و بالندگی .در ضمن بگویم فکر نکنید که پیر مرد هستم همان نوجوانم فقط 18 سالم شده !!!!!!!!!

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-03-11 02:19 AM

اقا کوهنورد من مخلص شما هستم فکر از اون جونای قدیمی باشین با دل جوون خخخخخKhansariha (8)

بله کاملا درست میفرمایید ولی خب دنیا داره روز به روز پیشرفت میکنه ولی ما تازه داریم به تکنولوژی 40 یا 50 سال کشور های پیشرفته در زمینه تفنگ های شکاری میرسیم و این باعص میشه ما توقع داشته باشیم که تفنگ خوب دت بگیریم و وقتی میریم شکار مطمن باشیم که یه تفنگ خوب دستمونه Khansariha (214)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-03-11 10:52 AM

بحث داغه ها.چند روز اینترنت من قطع بود داشتم واسه سایت و بروبچه ها میمردم.الان هم با دیال اپ اومدم.چاکر دوستانKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - vrashidia - 2012-03-22 05:14 PM

سلام به همه دوستان واساتید گرامی .یکی دوستانم یه 5تیر ترک گلنگدنی که روش نوشته mode italy مگنوم و واریور در دو طرفش حک شده .داده تحویل ومتاستانه عکسیم ازش نگرفتیم.اگه دوستان اطلاعی از کارخونه ی سازندش و قیمتش واینکه چطور اسلحه ایه دارن ممنون میشم

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-03-22 06:14 PM

دوست عزیز خوش اومدی ولی تا عکس و یا نوشته روی لوله یا کپ اون نباشه نمیشه نظر داد Khansariha (48)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - choliche - 2012-03-22 07:23 PM

(2012-03-22 05:14 PM)vrashidia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان واساتید گرامی .یکی دوستانم یه 5تیر ترک گلنگدنی که روش نوشته mode italy مگنوم و واریور در دو طرفش حک شده .داده تحویل ومتاستانه عکسیم ازش نگرفتیم.اگه دوستان اطلاعی از کارخونه ی سازندش و قیمتش واینکه چطور اسلحه ایه دارن ممنون میشم

دوست عزيز سلام
اين اسلحه تركي است و قبل ازعيد يه دونه جواز دارشو من قيمت كردم 2300 البته نو بو د و كپشم استيل وداراي حكاكي

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - vrashidia - 2012-03-22 07:29 PM

royal jan. royh lolash ke chezy nnvshth valy royh gp aslahe neveshte varior va magnom hamin
ممنون cholich

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - 300WSM - 2012-03-22 07:42 PM

دوست عزیزvrashidia لطفا فارسی تایپ کنید.سلاح شما به احتمال بسیار زیاد یک سلاح کارخونه ای نیست(تا جاییکه بنده اطلاع دارم).درضمن اینجا تاپیک صیاد 2 هست و میتونین ادامه بحث وسوالات رو تو در این قسمت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطرح کنین.Khansariha (8)