شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي پنج تير ( دستكش و پران ) (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) (/showthread.php?tid=816)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-01-25 06:34 PM

mohammad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - gorjimahalle - 2012-01-25 07:58 PM

اینم تفنگهای من.دیانا 45 کالیبر 4.5 و بنجتیر صیاد 2 کالیبر 12[تصویر: wbvy7cfwezy48rbrvzxo.jpg]

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-25 08:07 PM

مبراکت باشه داداشKhansariha (8)این عروسکه چیه این وسط خخخخKhansariha (8)

ایشالا خیرشو ببینی،فقط از فشنگ کارخونه ای استفاده کن و اسلحتو دست هر کسی نده،Khansariha (8)

موفق باشی

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - AIRKING - 2012-01-26 05:16 PM

مبارک باشه.
خوشحالم که از جعبه قفل دار جهت نگهداری تفنگ هات استفاده میکنی.
خیلی زیباست

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - Hunter - 2012-01-26 11:37 PM

دوستانی که پنج تیر دارن یه توصیه ی برادرانه را از من بشنوند!

اونم اینکه اگه به هر دلیلی اسلحتون گیر کرد تورو خدا اسلحه را رو به خودتون نگیرید!سعی نکنید تو لوله نگاه کنید!یا خدایی نکرده دوستتون بره اونطرف وایسا و با هم پمپ اکشن را بکشید!!!این کلیپ را حتما ببینید؟؟؟؟سلاح 5 تیر خارجی هم هست تازهKhansariha (8)

همیشه سالم باشید و تندرست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم 1.9 مگابایت،حادثه در پنج تیر دستکشKhansariha (172)

یا حقKhansariha (8)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-01-26 11:56 PM

دکتر جان دستت درد نکنه واقعا اموزنده بود این چطوری شلیک کرد خدا بهش رحم کرد توش اسلاگ بود 1!!!!Khansariha (29)

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-01-27 12:36 PM

جدا طرف شانس اورده زنده مونده
من که اولش فکر میکردم فیلم ساختگیه

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mhrSB - 2012-01-27 09:56 PM

طرف خیلی شانس اورده.
باتشکر

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - mani - 2012-02-02 12:16 AM

سلام به دوستان عزیز و گرامی
عضو جدید هستم ، امیدوارم بتوانم از اطلاعات و تجربیات مفید شما استفاده کنم
میخواهم 5 تیر برونینگ روسی بگیرم به قیمت 3800 اگر ممکن است در خصوص کیفیت و قیمت آن راهنمایی بفرمایید
در ضمن اسلحه فوق نو بوده و فاقد جواز است ولی تا تاریخ پانزدهم همین ماه جواز صادر میکنند .
ممنون

RE: سلاح شکاری صیــــــاد دو(پنج تیر دستکش) - royal - 2012-02-02 01:40 PM

دوست عزیز اینجا تایپیک صیاد 2 هست ولی باید بگم که برونینگ روسی نیست و بلژیکیه پس تقلبیه Khansariha (8)