شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - AKKR - 2014-11-13 05:05 AM

سلام ازاد هست

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2014-11-13 01:01 PM

سلام من که توفروردین ماه چهارمیلیون خریدم اگه امکان داره شماره تلفن فروشگاه وب ایمیلم بفرست ممنون
moji.777.r51@gmail.com

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - MAZ - 2014-11-18 10:45 AM

(2014-11-18 07:33 AM)mمهدي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان سوالي دشتم خدمتتون ايراداصلي نخجير1و2ازديدكاه شما جيه؟اين ايرادميتونه شامل قسمت هاي جوبي وفلزي باشه؟اصلا براشماكدومش اتفاق افتاده؟

با سلام
آقا مهدی بنظر من ایرادات نخجیر2 یکی قنداق بد فرم و خوش دست نبودن اونه و بچه قنداق که هم بد فرم هم درجای خودش حرکت میکنه ایراد دیگه سیستم نشانه روی یا نداشتن تسمه هست که اکثرا باعث بالا زدن اون میشه خلاصی ماشه ها هم نسبتا زیاده اما موردی که خودم ندیدم اما شنیدم جدا شدن لوله تفنگ از خزانه هست
امیدوارم روزی به داشتن این تفنگ افتخار کنیم نه از روی اجبار و گرونی سلاح نخجیر بخریمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mمهدي - 2014-11-18 11:33 AM

(2014-11-18 10:45 AM)MAZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-18 07:33 AM)mمهدي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان سوالي دشتم خدمتتون ايراداصلي نخجير1و2ازديدكاه شما جيه؟اين ايرادميتونه شامل قسمت هاي جوبي وفلزي باشه؟اصلا براشماكدومش اتفاق افتاده؟

با سلام
آقا مهدی بنظر من ایرادات نخجیر2 یکی قنداق بد فرم و خوش دست نبودن اونه و بچه قنداق که هم بد فرم هم درجای خودش حرکت میکنه ایراد دیگه سیستم نشانه روی یا نداشتن تسمه هست که اکثرا باعث بالا زدن اون میشه خلاصی ماشه ها هم نسبتا زیاده اما موردی که خودم ندیدم اما شنیدم جدا شدن لوله تفنگ از خزانه هست
امیدوارم روزی به داشتن این تفنگ افتخار کنیم نه از روی اجبار و گرونی سلاح نخجیر بخریمKhansariha (8)
ممنون سعي ميكنم حتماانتقال بدم نظراتتونوبه كارخونه ساخت.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2014-11-18 12:48 PM

با سلام :
آقا مهدی اجازه میدید بنده هم وارد این بحث بشم ؟ من یکی از اینها دارم و حسابی بررسی اش کردم اگر این حرفها قابل انتقال به کارخونه و مدیران هست حتی حاضرم حضوری خدمت برسم .
اینکه ازتون اجازه میخوام بخاطر اینه که در همین تاپیک یکی از عزیزان که ادعای همکاری شما را داشت در مقابل بعضی از صحبتها کنترلش رو از دست داد و متاسفانه شروع کرد به ناسزا گفتن و .......
دوست ندارم اون قصه ها تکرار بشه .
اگر بنده بخوام بررسی رو شروع کنم ، از ابتدای لوله شروع میشه تا انتهای قنداق وخیلی مفصله . اگر هم صلاح میدونید همه رو در قالب یک مقاله براتون بفرستم . فکر میکنم این ارتباط بین مصرف کننده و تولید کننده رو از یک جایی شروع کنیم خیلی بهتر باشه.
اون آقا که میگفت سازنده نخجیرم ، میگفت اگر کسی بتونه ایراد فنی بگیره یه اکار جایزه داره . من آکار نمیخوام ، فقط برام یه 5 تیر سفارشی بزنن یادگاری داشته باشم . من فکر میکنم اگر کسی واقعا بخواد کار کنه از این 5 تیر های ترکیه ای خیلی بهترش رو میشه اینجا تولید کرد Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarchikoohestan - 2014-11-18 01:22 PM

سلام دوستان
آقا من هم یه نخجیر دو دارم که به قول دوستمون در مورد تمام قطعات و ایرادات موجود در این اسلحه میشه بحث های مفصلی کرد که اگر سازندگان و تولید کنندگان به این انتقادات توجه داشته باشن و نظرات و پیشنهادات در ساخت و تولید در نظر گرفته بشه مطمئنا یکی از بهترین اسلحه ها خواهد بود.

کوهنورد جان بسم اله

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - karbakhsh - 2014-11-18 01:42 PM

کوهنور جان خیلی جالبه که طرف گفته اگر ایراد فنی بگیرید. . . .
ایشون یا ایراد فنی نمیدونن چیه یا کلا در مورد یه اسلحه دیگه حرف میزدن وگر نه ناشیترین ادمها از نخجیر ایراد میگیرن و بجا و جالبه که هر کدوم از تفنگها یه حرفی میزنه. ولی همونطور که دوستان و شما گفتین به گفتهای مصرف کننده اهمیت داده بشه الان نباید در مورد اسلحه های ترکی کلی حرف زده بشه و مردم دنبالش باشن ولله حیفه کار بشه و هزینه هم بشه و محصول با ناچاری خرید بشه. البته همین الانم خوبه و دارن استفاده میکنن ولی چرا درجه یک نباشه.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mمهدي - 2014-11-18 03:17 PM

صحبت دوستان روشنيدم بنده جندين ساله كه اونجاكارميكنم حتي يك بارم ازفروشكاهش ديدن نكردم كه شايدجندمتربيشترباهام فاصله نداره حتي باوركنيدقيمت هيج كدوم ازاسله هاشوندارم دوست هم ندارم داشته باشم بااينكه علاقه ي زيادي به شكاروتيراندازي دارم منم مثل همه شماهاعاشق اسلحم.باوركنيدانقدرايرادات زياده كه اصلا ذوقم كورشده البته نبايدافراط كرد وهمه محصولات روبه يك جشم ديد مثلامن خودم برنو روترجيح ميدم باتمام ايراداتش البته اكه به دست خودم ياكسايي كه قبولشون دارم ساخته بشه. من باجندتاازمسعولين هم صحبت كردم واكرانتقاداتم بجاوعملي بوده اصلاحش كردن. اون كسي هم كه خواسته اكارجايزه بده عاشق بوده يه مسعله ديكه ماودوستان هم بيكارننشستيم ايرادهاروباجفت جشمامون ميبينيم فقط يكي ازعلت هاش اينه كه ابزاردقيق وكافي موجود نيست وهزارتاكاغذبازي و....ازكجاش بكم. هدف منم اينه مصرف كننده نميخواد كه يه سلاح درحد امريكايي واروبايي داشته باشه خودش قبول كرده كه فاصله تااونجابسياره حداقل ميشه اون جيزايي كه ازاردهنده شده براش هنكام استفاده رفع بشه. ازدوست خوبمونم كاربركوهنورد بابت صبوريشون تشكرميكنم واماده شنيدن انتقاداتشون هستم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - karbakhsh - 2014-11-18 07:19 PM

دم شما گرم و بازم گلی به گوشه جمالت که روراستی. قبول کردن حرف حساب خودش نصف راه که طرف رفته.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - barbud - 2014-11-18 10:39 PM

سلام هرکسی که نخجیر2داشته باشه شایداویل متوجه معایب اون نشه ولی بعدازگذشت مدتی دراین خصوص استادمیشه وتمامی مشکلات اسلحه دستش میادحالاکه اقامهدی فرمودن وبخاطرتفاهم نامه محیط زیست باوزارت دفاع خط تولیدتعطیل شده ودیگه نخجیرتولیدنمیشه دیگه میخوان عیب چی روبرطرف کنن