شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mozafar - 2014-07-30 09:34 AM

سلام
یه سوالی از دوستان و اساتید داشتم
اسلحه من اهرم باز کردن لول وقتی لول باز میشه سمت راست نمیمونه و میاد وسط قرار میگیره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تمام نخجیرا سیستمش همینه یا مدل قدیمیاش به این صورت نبود؟؟
تشکرKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - rezajf - 2014-07-30 04:54 PM

جناب مظفر كاملا طبيعيه نخجيرها اين طور هستند ولي ديگر سلاح هاي خارجي سمت راست مي مونند و وقتي كه لول بسته ميشه سر جاي خودشون برمي گردند . البته اگر بخواهيد سلاح را (مدل هاي خارجي) دو تكه نگهداري كنيد يعني لول از سلاح جدا باشه ، و فنر اهرم تحت فشار نمونه ، بسته به مدل سلاح بايد يك پين كوچ روي پيشاني جنگي يا يك تسمه باريك رو روي كفه كپ پيدا كنيد و با فشار دادن اون اهرم سر جاي خودش برمي گرده.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mozafar - 2014-07-31 05:37 PM

سلام
ممنونم از راهنمایتون جنابrezajf
دقیقا چون میدونستم بقیه سلاح ها به اون صورتی که شما توضیح دادین هستن واسم سوال شده بود
بازم تشکرKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kapej - 2014-08-13 08:12 PM

باسلام ازاساتید ودوستان یه سوال داشتم ؟من دارم تفنگ سهمیه ای میگیرم میخواستم بدونم نخجیر مدل سفارشی s,p,tفرقش با مدل معمولی چیه کدومش خوبه من بگیرم ایا میدن این مدلهارو الان ممنون میشم راهنمایم کنید مدلهای سفارشی بهتره یا شاهین اکار برای شکار مرغابی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2014-08-13 11:41 PM

(2014-08-13 08:12 PM)kapej نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام ازاساتید ودوستان یه سوال داشتم ؟من دارم تفنگ سهمیه ای میگیرم میخواستم بدونم نخجیر مدل سفارشی s,p,tفرقش با مدل معمولی چیه کدومش خوبه من بگیرم ایا میدن این مدلهارو الان ممنون میشم راهنمایم کنید مدلهای سفارشی بهتره یا شاهین اکار برای شکار مرغابی
با سلام :
آقای کاپج ورودتون رو خوشامد میگم . اگر این تاپیک رو از ابتدا مطالعه بفرمایید با این تفنگ آشنا می شوید خصوصا اینکه عکسهای اون مدلهای مورد نظر شما هم هست . ببینید و تصمیم بگیرید . تفنگ یک چیز سلیقه ای هست بسته به اینکه شما دولول بغل یا سوار دوست داشته باشید و از همه مهمتر اینکه چقدر میخواهید هزینه کنید !!!!! ولی بطور کلی شاهین رو بیشتر توصیه میکنم اگر چه نخجیر هم کلا به این بدی که گفته میشه نیست . باید با چشم باز خرید کرد ، با عقل و منطق استفاده کرد نه در مورد تفنگ بلکه در تمام شئون زندگی .
موفق باشید

(2014-07-25 09:29 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نخجیر دیدم که متاسفانه تمام سوراخها گشاد کرده بود و مجبور شده بودن که سوراخ رو گشادتر کرده و بوش بزنند
با سلام :
جناب سامانی عزیز ، اینکه مصرف کننده چه بلایی سر تفنگ آورده را هم در نظر بگیرید !!!! چند بار این تفنگ ننه مرده را باز و بسته کرده اند ؟ آنهم نه با ابزار مناسب بلکه با میخ و چکش روی پین ها ضربه میزنند و............
شما با لودر کوماتسو هم اینگونه رفتار کنید ، گارانتیش تمام نشده ، اوراق میشود !!!!خخخخخخ
ببینید من خودم بار ها گفته ام در مورد این تفنگ منتقد سختگیری هستم و کم وکاستی هایش را قبول دارم ولی خداییش اینکه اینطور جا افتاده که تفنگهای درب و داغان 40 سال پیش ترکیه را حلوا حلوا میکنند ( آقا خوراکه چهارپاره زدنه !!!!!) ولی این تفنگ اینقدر توسری خور شده ، حالم را بد میکند . چرا ما محصولات رنگ وارنگ ترکیه را یکی از دیگری برتر میدانیم و بر فرق سر جای میدهیم مبادا بر آن خط بیفتد ولی تفنگ ایرانی اینقدر خاک بر سر است ؟ آیا کسانی که تئوری های فضایی میدهند مثل جدایی لول از خزانه ، ازشان پرسیده شده : از زمان تولید این محصول چند روش برای اتصال لوله به عینکی بکار برده شده ؟ من همیشه میگویم اگر میخواهیم از وسیله ای بهترین بازده را بگیریم ، باید روش استفاده صحیح از آن را بدانیم . همین ای-تی 44 که در این سایت اینهمه کاربر دارد در چند سایت دیگر بعنوان مزخرفترین پی-سی-پی مطرح شده !! چرا ؟؟ چون در این سایت توسط چند نفر از عزیزان سلاح بررسی شدو محدودیت ها و قابلیتهای آن عنوان شد و دیگر کسی این تفنگ را با وایرخ مقایسه نمیکند . در مورد نخجیر هم همینطور است و متاسفانه همیشه با تولیداتی همچون سنت اتین یا بایکال و..... مقایسه میشود . اگر از وسایلی که داریم ، انتظار متناسب داشته باشیم ، از همینها هم لذت خواهیم برد تا زمانی که انشالله هر کسی هرچه میخواهد بخرد بنده هم یک وینچستر sx3 بخرم !!!!!!خخخخخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - kapej - 2014-08-14 12:25 PM

ببخشید من هرچی میگردم عکس نخجیر سفارشی رو پیدا نمیکنم بعدشم قیمت سهمیه ایش یک تومن بیشتره فقط بخاطر ظاهرش یعنی قنداقش فرق داره وماشش ونحوه تیراندازی لولش ؟به نظر شما من همون مدل معمولی رو بگیرم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mirlohi - 2014-08-15 12:40 PM

هیچ فرقی به هیچ عنوان نمیکنه.نخجیر نخجیره و بد و خوب نداره.عکس نخجیر سفارشی رو فکر کنم تو یکی از 5 صفحه قبلی گذاشتمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarmi - 2014-08-15 02:12 PM

(2014-08-14 12:25 PM)kapej نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من هرچی میگردم عکس نخجیر سفارشی رو پیدا نمیکنم بعدشم قیمت سهمیه ایش یک تومن بیشتره فقط بخاطر ظاهرش یعنی قنداقش فرق داره وماشش ونحوه تیراندازی لولش ؟به نظر شما من همون مدل معمولی رو بگیرم

سلام دوست عزیز تو تاپیک مشاوره تفنگ ساچمه زنی هم خدمتتون عرض کردم تفنگ ایرانی ( هخامنش ) رو با قیمت حواله 3/800/000 و آزاد 7/000/000 میدن اما یه نکته رو بهتره بدونی که اسلحه فروشها به مرکز سلاح تهران میرن و با توجه به بودجه خود و سفارشی که مردم میکنند خرید میکنند به عنوان مثال در یک شهر نخجیر 1 خیلی خوب فروش داره و چند سفارش آکار هم داره خوب اسلحه فروش هیچوقت نمیاد 100 قبضه 5 تیر صیاد بیاره که رو دستش باد کنه Khansariha (226) شما بهتره با اسلحه فروش های شهرتون صحبت کنید که اسلحه ای که میخواین براتون فراهم کنند Khansariha (48)
(2014-08-15 12:40 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچ فرقی به هیچ عنوان نمیکنه.نخجیر نخجیره و بد و خوب نداره.عکس نخجیر سفارشی رو فکر کنم تو یکی از 5 صفحه قبلی گذاشتمKhansariha (8)

سلام میرلوحی جون شما این نوع اسلحه سفارشی ( هخامنش ) ایرانی رو دیدید که میگین فرقی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فرصت برام بشه چند عکس ازش میگیرم میزارم تو این تاپیک ......... Khansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mirlohi - 2014-08-16 06:03 PM

جنس لولش که تغییری نکرده.خوشگل ترین تفنگ دنیا که باشه اصل کاری جنس لول و کیفیت اسله حرف اول رو میزنه.Khansariha (8) طرح های هخامنش رو تو سایت نخجیر همه مدل شو دیدم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2014-08-16 08:32 PM

با سلام :
برای دوستان عزیزی که هنوز به کیفیت لوله نخجیر مشکوکند ، مطالعه تاپیک نخجیر یک رو خصوصا مطلبی که دوست عزیزم علی آقای گل ( صدرا ی عزیز ) گذاشته اند توصیه میکنم . ای کاش در طراحی و تولید هم به اندازه کیفیت لوله دلسوزی شده بود .