شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Kalashnikov - 2014-05-09 07:58 PM

با سلام.

آقا يك سوال مهم ! ؟

همانطوري كه گفتم سوزن چپ اسلحه من بار اول نميزنه و بار دوم كه دوباره مسلح كردي ميزنه !

يكي از دوستان گفت چون اسلحه نو هست اينجوري هست و چند تا بزني درست ميشه !

نظر شما اساتيد گرامي چيست ؟

با تشكر.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - raz - 2014-05-13 03:47 AM

سلام
من یک ماه پیش جواز وتفنگ رو تحویل گرفتم امروزم رفتم فروشگاه پنجاه تا فشنگ بهم دادن و گفتن برو دفترچه تو ازمحیط زیست بگیر بیا پنجاه تا تیر دیگه هم بهت میدیم وفروشنده گفت بیست در صد هم گرون شده

ضمنا من ساکن تهران هستم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarmi - 2014-05-13 02:18 PM

(2014-05-09 07:58 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.

آقا يك سوال مهم ! ؟

همانطوري كه گفتم سوزن چپ اسلحه من بار اول نميزنه و بار دوم كه دوباره مسلح كردي ميزنه !

يكي از دوستان گفت چون اسلحه نو هست اينجوري هست و چند تا بزني درست ميشه !

نظر شما اساتيد گرامي چيست ؟

با تشكر.

سلام به شما.. علت ضعیف بودن فنر سوزن سمت چپ اسلحه شماست !!!!! اسلحه بنده هم سوزن سمت راستش مثل شما بود دادم فنرش رو عوض کنن چاشنی های زرد رنگ رو خوب شلیک میکرد اما چاشنی های سفید رنگ رو یک در میان شلیک میکرد چون کمی سفت هستند

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mirlohi - 2014-05-13 07:43 PM

خداییش این نخجیرا سوزن های قوی ای داره.یه بنده خدا جمعه اومده بود باشگاه تراپ.هرچی تیر مینداخت و پوکه هارو بیرون میکشید چاشنی ها کامل سوراخ شده بودن.(سوزن ها از چاشنی ها رد میشدند)البته ناگفته نماند گاهی اوقات سوزن تو چاشنی گیر میکرد!!!!!!!!!!!!!!!! و لول باز نمیشد.(با دولول نخجیر و فشنگ چاشنی نقره ای)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarmi - 2014-05-13 09:20 PM

(2014-05-13 07:43 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداییش این نخجیرا سوزن های قوی ای داره.یه بنده خدا جمعه اومده بود باشگاه تراپ.هرچی تیر مینداخت و پوکه هارو بیرون میکشید چاشنی ها کامل سوراخ شده بودن.(سوزن ها از چاشنی ها رد میشدند)البته ناگفته نماند گاهی اوقات سوزن تو چاشنی گیر میکرد!!!!!!!!!!!!!!!! و لول باز نمیشد.(با دولول نخجیر و فشنگ چاشنی نقره ای)Khansariha (8)

سلام جناب میرلوحی سوزن اسلحه ای که میگید استاندارد نیست چون گیر کردن سوزن اسلحه در چاشنی سبب شکسته شدن سوزن میشه !!!!!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mirlohi - 2014-05-15 07:34 PM

کاملا صحیح.پس از شلیک تفنگ رو سه تکه میکرد و پوکه هارو در میاوردKhansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Kalashnikov - 2014-05-24 10:08 PM

با سلام.

آقا امروز رفته بودم اسلحه فروشي براي سهميه فشنگ 93 اسلحه فروش ميگفت سهميه برج 7 است يكي ديگه ميگفت برج 4 !

الان سهميه تو شهرستان كي پخش ميشه ؟

با تشكر.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Amiraliv - 2014-05-24 11:27 PM

بهترين راه اينه كه از اداره اسلحه و مهمات بپرسين ، اونا كامل در جريانن

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - raz - 2014-05-28 01:58 AM

سلام
من جواز وتفنگ رو فروردین امسال گرفتم دوهفته پیش هم رفتم سهمیه فشنگ سال نود دو رو بهم دادن

ولی سهمیه امسال رو مغازه دار گفت احتمالا دو سه ماه دیگه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alborzshop - 2014-06-01 07:15 AM

سلام
من ديروز رفتم مبلغ اسلحه اي كه امسال ثبت نام كرده بودم را واريز كردم.
قيمتها براي سه ماهه اول امسال اعلام شده بود و اكثر اونا از 50 تا 200 تومن گرونتر شدن .
فقط دولول ساده كه من مي خوام بگيرم كمي ارزونتر از قبل شده كه علتشو نفهميدم!!!!!
من مبلغ 18413880 واريز كردم.
حالا كي بهم تحويل بدن را خدا ميدونه. Khansariha (226)