شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekari - 2014-05-06 10:43 PM

(2014-05-06 09:25 PM)mozafar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
منم امروز بصورت اتفاقی و البته میشه گفت با خوش شانسی در حد المپیک یه نخجیر 2 دولتی خریدمKhansariha (48)
قیمت 1810،به گفته فروشنده سهمیه 93
فرقی با نخجیر های سال قبل نداشت اما من احساس کردم یکم سبک تر بود
البته شاید من اینجوری حس کردم نشد عکس بگیرم
ایشالا جواز موقت امد عکس میزارم برای سرورانKhansariha (256)
موفق و پیروز باشیدKhansariha (8)

سلام دوست عزیز.مبارک باشه ایشالا باهاش شکارهای خوبی بزنی.راستی تفنگ رو از کدوم اسلحه فروشی و کدوم شهر خریدید؟ سهمیه 93 اومد؟اکار دولتی هم داشت؟ ممنون میشم اگه بگی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - raz - 2014-05-07 03:26 AM

سلام
منم یه دولول نخجیر سهمیه ای یه ماه پیش تحویل گرفتم البته به لطف یکی از دوستان
همون شب اول که یه نگاه بهش کردم یاد سه سال پیش افتادم که ماشین نو ساخت داخل تحویل گرفته بودم و دوسه روز داشتم بهش ور می رفتم.. ماشه خلاصی داشت و وقتی که تفنگ رو مسلح میکردی نه تنها به ضامن نمی رفت بلکه ضامنش هم لقی داشت و با یه مختصر فشاری شلیک میکرد . اهرم قفل لول ها سفت بود و لول هارو قفل نمی کرد قنداقش زمخت بود وخوب تو دست جا نمی شد سوزن هاش بلند وکوتاه بودند فشنگ کش هم خیلی سفت بود و....وسر آ خر دریغ از یه نقش و نگار روی این تفنگ

هفته پیش رفتم چند تا ساچمه باهاش انداختم البته بعد از اینکه خلاصی ماشه روگرفتمو وسوزن رو اندازه کردمو وفشنگ کش درست کردم و اهرم لول هم مرحمت میکردن وتقریبا لول هارو قفل می فرمودن... آهان.. اینم بگم که یه بنده خدای هنرمندی روی گپ وسر لول و حافظ ماشه قلم زنی کرد و خلاصه یه ظاهر آبرومند وقشنگ برای این جناب نخجیر دو دست وپا کرد
بلد نیستم وگرنه از کنده کاری ها عکس براتون می ذاشتم کلی قیافه تفنگ عوض شده

ضمنا به بنده جواز موقت ندادن جواز دایمی دادند

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - alborzshop - 2014-05-07 09:19 AM

باسلام
من هم يه نخجير2 ثبت نام كردم ولي فروشنده گفت كه بايد صبر كني تا قيمت 93 اعلام بشه.!!!
ولي ميبينم كه دوستان گرفتن و مباركشون باشه. Khansariha (8)
با اين اوصاف گمون كنم منو سر كار گذاشته .... ! Khansariha (367)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ln 1 - 2014-05-07 09:40 AM

احتماالا بله البرز جان. در مورد نخجیر برخلاف عرف موجود در ایران کیفیت ساخت مدلهای جدید بهتر شده . قرار تحویل سلاح حدود تیر ماه هست قیمت هم ظاهرا فرقی با سال قبل نداره . با 1800 تا 2 تومن قابل خریداری هست.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mozafar - 2014-05-07 01:22 PM

سلام دوستان
دوست عزیزم آقای شکاری مرسی لطف داری.
از شهر بابل اسلحه فروشی آقای ذاکری،نه فقط نخجیر 1 و 2 آورده بود که به گفته خودش هموشونو فروخته بود
اینم مال یکی از دوستان بود که بنا به دلایلی به بنده رسید
خودش میگفت سهمیه 93 ولی شاید سهمیه 92 که الان توزیع شده
جالب صیاد هم نداشت!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - unknown - 2014-05-08 01:48 PM

امروز بعد از حدود 2-3 ماه جواز دائمی سلاح اومد. می گفتند قبلا طولانی تر بوده و بعضی ها نزدیک 2 سال هست منتظر جواز هستند. یکی از اسبحه فروشی های قزوین سهمیه مهمات آورده بود وقتی برای خرید رفتم گفت چون جوازت جدید هست اسمت تو لیست سهمیه نیست و تعلق نمی گیره. کسی از درست یا غلط بودن این حرف اطلاع داره راهی هست که بشه اسم تو لیست وارد بشه؟ فشنگ آزاد ایرونی رو دونه اس 3 هزار می کفت که از قیمت های اعلام شده تو سایت بیشتره. اینطرفا کسی ارزونتر سراغ داره؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Amiraliv - 2014-05-08 04:05 PM

داداشم تا جايي كه من اطلاع دارن اينطور نيست ، من جواز دائمم كه اومد نيم ساعت بعدش رفتم سهميه فشنگمو گرفتم ...
البته توي شهريور ماه بود ...

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - unknown - 2014-05-08 04:10 PM

شاید به خاطر اینه که اول ساله و شاید سهمیه مال 92 بوده. نمی دونم. باز از اسلحه و مهمات پیگیری می کنم.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - rezajf - 2014-05-08 09:04 PM

دوست عزيز تاريخ صدور جواز شما مال سال 93 است و اطلاعات شما در فايل 92 نيست و فشنگ هايي كه شما ديديد براي سهميه 92 داره توزيع ميشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Kalashnikov - 2014-05-09 04:11 PM

با سلام خدمت همه دوستان عزيز .

آقا امروز تونستم برم براي تست نخجير !

فقط مي تونم بگم برام خيلي هيجان انگيز بود و اين تفنگ در نوع خودش عالي هست .

شايد حدود 28 تير پشت سر هم و با زمان بسيار كم بين شليك ها زدم و كوچكترين مشكلي براي تفنگ پيش نيامد.

فقط سوزن چپ ضعيف بود كه بايد بدم درستش كنند و تمام.

هفته ديگر انشاا.... اگر رفتم يك پترن با ساچمه هاي 2 تا 6 روي كاغذ سيبل 50 سانتيمتر در 50 سانتيمتر ميگيرم و عكس ميگيرم و ميزارم اينجا.

شاد و پيروز باشيد.