شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarchikoohestan - 2014-02-09 08:25 AM

سلام و صبح بخیر خدمت همه دوستان
در مورد سوزن اسلحه نخجیر البته نخجیر خودم کوتاه و بلند بودن کاملا مشهوده به نظرم حدود 1 الی 2 میلیمتر اختلاف دارند ولی تا حالا نشده که فشنگی رو شلیک نکنه.
به نظر دوستان سر سوزن باید چقدر از محل خودش بیرون باشه ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2014-02-09 09:25 AM

نخجير2 منم همينطوره ولى تا حالا نشده فشنگى عمل نكنه فكر كنم نود درصدشون اينطوريه
راستى جمعه پترن كرفتم تو 40 متر لول چپ عالى زد فقط كمى سرزد كه طبيعيه ولى لول راست چپ ميزنه و كمى پايين كه پايين زدنش به خاطر نيم چوك بودن طبيعيه فشنگ 34گرمى استرلينگ دايره هم 70سانت بود حالا چپ زدنشو چكاركنم
يه چيز ديگه تو شب و تاريكى درست نميتونم باهاش تيراندازى كنم شانس زدن شكارم 30درصده حالا به نظرتون مشكل از منه يا تفنگ

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarchikoohestan - 2014-02-09 09:31 AM

سلام دوست عزیز
اسلحه منم کلا بالا میزد که یه جوریی درستش کردم و بهتر شده
در مورد چپ زدن لوله چپ بیشتر از راستی چپ میزنه که دیگه مجبورم با قلق گیری اونو رفع کنم.
و در مورد پترن به نظرم خوبه هر دولول تقریبا جوابگو هست.
کلا فکر کنم نخجیر های 2 بالا و چپ میزنه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - royal - 2014-02-09 09:58 AM

محمد جان در کل مگسک نخجیر 2 خیلی بد هستش و حتی تو روز هم من باهاش مشکل داشتم به نظرم اگه شب نما بود خیلی بهتر میشد

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2014-02-09 10:06 AM

هادى جان والا شب نماش كردم ولى ديشب توى شكار از هر 4 تير يكيش به هدف ميخورد بقيه هم كه زخمى ميشدن نميدونم فكركنم توى شب سر ميكنه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - unknown - 2014-02-09 10:22 AM

مگسک نخجیر همون تیکه فلز برنجی رنگ سه میلیمتری هست؟ من اول فکر کردم شاید افتاده یا بعدا بهش اضافه بشه. آخح اون هم کوتاه هست و هم ظرافتی نداره. راهی هست برای درست کردنش؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarchikoohestan - 2014-02-09 12:01 PM

اینم عکس نخجیر من که یه جورایی خودم درستش کردم
یه جور ریب واسش ساختم و مگسک رو توش پیچ کردم
[تصویر: DSC05456.jpg]
[تصویر: DSC05461.jpg]
[تصویر: DSC05462.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - izci - 2014-02-09 04:43 PM

با سلام خدمت دوستان ايا كسي ميدونه قنداق نخجير ٢ تو تهران از كجا مىشه بيدا كرد ؟ از أكثر فروشكاه هاي مجاز أسلحه وقنداق سازها سؤال كردم ولي نتيجه أي نداشت . خيلي ضرورية با تشكر٠

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - rezajf - 2014-02-09 05:18 PM

(2014-02-09 04:43 PM)izci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان ايا كسي ميدونه قنداق نخجير ٢ تو تهران از كجا مىشه بيدا كرد ؟ از أكثر فروشكاه هاي مجاز أسلحه وقنداق سازها سؤال كردم ولي نتيجه أي نداشت . خيلي ضرورية با تشكر٠

خيابان پيروزي جنگ افزار سازي

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - izci - 2014-02-09 06:39 PM

ممنون از لطف تون دوست عزيز از صبح هرجي تماس كرفتم (با جنك افزارسازي) كسي جواب نداد دم غروب از يكي از شهرستانها از طريق يك أسلحه ساز مجاز بيدا شد .موفق باشيد