شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Kalashnikov - 2013-12-04 09:59 PM

(2013-12-04 10:27 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز سهميه سلاح هر شهر متفاوت و در زمان خاص خودش داده ميشه ولى ببشتر در سه ماهه اول سال سهميه داده ميشه يا اينكه يه اسلحه فروش سهميه عقب افتاده داشته باشه و در زمانى ديگه بگيره

با سلام.

آقا از كرمان مي تونيد يك آمار دقيق به من بديد ؟

اگر كسي از دوستان اين كا رو راي من بكنه پيش من جايزه داره !

با تشكر.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mik - 2013-12-04 10:11 PM

با سلام
حقیقتش کرمان نمی دونم چرا این شکلیه من 3 ماه یک ضرب دنبال دولتی بودم که بعضی هاشون می گفتی دولتیKhansariha (367) تعجب می کردن انگار می خوای ژ3 ازش بخری یک گروه از دوستان هم بودن که می گفتم تماس بگیرید وقتی رسید اطلاع پیدا می کنید که فقط می گن !! و اگر دنبال دولتی هستی یا باید پارتی داشته باشی و یا خیلی سنگین بری آزاد بخری

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Kalashnikov - 2013-12-04 10:58 PM

(2013-12-04 10:11 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
حقیقتش کرمان نمی دونم چرا این شکلیه من 3 ماه یک ضرب دنبال دولتی بودم که بعضی هاشون می گفتی دولتیKhansariha (367) تعجب می کردن انگار می خوای ژ3 ازش بخری یک گروه از دوستان هم بودن که می گفتم تماس بگیرید وقتی رسید اطلاع پیدا می کنید که فقط می گن !! و اگر دنبال دولتی هستی یا باید پارتی داشته باشی و یا خیلی سنگین بری آزاد بخری

با سلام و تشكر.

100% تائيد ميشه !

بعضي ها كه مي گفتن اصلا نخجير دولتي نداره بياين آزاد بخريد !

خلاصه اگر دوستي تونست در كرمان در اين مورد كمكم كنه جايزه ويژه داره ! ( خودتون كه مي دونين چي ميگم ! جايزه ويژه ! شك نكنيد ! ).

با تشكر.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2013-12-05 12:53 AM

با سلام :
دوست عزیز شما میتونید از شهر های دیکه هم اقدام کنید ،فقط نزدیک باشه بتونید راحت برید و بیایید برای مراحل اداری .
در ضمن اون ویژه رو خوب اومدی .....................!!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-12-05 08:51 AM

كامران جان فكر كنم اگه بخواد دولتى بگيره فقط بايد از شهر خودش خريدارى و سهميه دولتى بگيره وگرنه واسه خريد آزاد از هر شهرى خريد فرق نميكنه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Nimpa - 2013-12-05 10:10 AM

من هرچقدر گشتم این عکس نخجیر 2 مبارک رو ندیدم تو این تاپیک Khansariha (172)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-12-05 10:19 AM

4تا5 صفحه برگرد عقب عكس نخجير 2 من كه بازسازى شده لينكش هست ميتونى ببينى

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarmi - 2013-12-05 12:04 PM

سلام تفنگ نخجیر2 کمی سنگین است اما با ساییدن فنداق و بخصوص بچه قنداق با سوهان و سمباده میتوان آن را به یک تفنگ خوش دست و نسبتا سبک تبدیل کرد

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mik - 2013-12-05 03:44 PM

با سلام
آیا عکسی از پترن نخجیر 2 در سایت وجود دارد یا نه؟ اگر هست لینک آن را بگذارید ممنون می شومKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - asman - 2013-12-07 03:29 PM

سلام به همگی ببخشید دوستان قطر داخلی نوک لول نخجیر2 راست چند میله /وچپ چند میل میخوام بدونم کدوم لول فوله یا نیم فوله یا سیلندر هستش /ممنونم یاحقKhansariha (8)