شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarchikoohestan - 2013-11-02 09:28 AM

سلام به همگی دوستان
اسلحه نخجیر بنده از هموم اوایلی که خریدم بالا و یکم راست می زد که با مشورتی که از دوستان گرفتم یا باید قنداق تغییر حالت می دادیم و یا نشامه مگسک سر جلو را بالا می آوردیم و بعد از جستجوی فروان تو نستم یه قطعه ای را پیدا کنم که آهنربا هست و در منطقه میانه دو لوله به صورت یک ریب قراردهم و برای نشانه سر جلو هم از چسب دو قلو استفاده کردم و الان خیلی بهتر از اولش میزنه.
حالا یه راهنمایی برای بهتر شدن اینکار می خوام که ظریف تر بشه.روستان راهنمایی بفرمایند.اینهم چنتا عکس و اگه که کیفیت نداره ببخشید.
[تصویر: 01112013464.jpg]
[تصویر: 01112013465.jpg]
[تصویر: 01112013467.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-11-02 09:57 AM

خوب شده اگه ميخواى ميتونى فقط 5سانت از اهنربارو بزارى سر لول كه زياد دراز نباشه مگسك برنجى خود لول هم پيچيه ميتونى با دمباريك بازش كنى و روى آهنربا بچسبونيش كه ديگه مگسكت از چسب دوقلو نباشه چون تو تاريكى پيدا كردنش سخته

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - hooman63 - 2013-11-02 10:03 AM

(2013-11-02 09:28 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان
اسلحه نخجیر بنده از هموم اوایلی که خریدم بالا و یکم راست می زد که با مشورتی که از دوستان گرفتم یا باید قنداق تغییر حالت می دادیم و یا نشامه مگسک سر جلو را بالا می آوردیم و بعد از جستجوی فروان تو نستم یه قطعه ای را پیدا کنم که آهنربا هست و در منطقه میانه دو لوله به صورت یک ریب قراردهم و برای نشانه سر جلو هم از چسب دو قلو استفاده کردم و الان خیلی بهتر از اولش میزنه.
حالا یه راهنمایی برای بهتر شدن اینکار می خوام که ظریف تر بشه.روستان راهنمایی بفرمایند.اینهم چنتا عکس و اگه که کیفیت نداره ببخشید.

به این عکسا نگاه کن شاید کمکت کنه این اسلحه خودمه و اون ریب هم از فولاد رومانی که دادم cnc تراش زده و یکی از دوستان با نقطه جوش به اسلحه نصب کرده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - shekarchikoohestan - 2013-11-02 11:51 AM

(2013-11-02 10:03 AM)hooman63 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-02 09:28 AM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان

به این عکسا نگاه کن شاید کمکت کنه این اسلحه خودمه و اون ریب هم از فولاد رومانی که دادم cnc تراش زده و یکی از دوستان با نقطه جوش به اسلحه نصب کرده

با تشکر از راهنمایی شما عزیزان
این ریب که روی اسلحه نصب شده چقدر بر وزن تفنگ اثر گذاشته؟اون رو سنگین تر نکرده ؟
و اینکه بخوام این آهنربا رو کوتاه تر کنم در شلیک های هوازنی دو قسمت توی دید آدم هست ولی الان برای شکار های هوازنی خیلی بهتر می بینم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - bettles - 2013-11-02 03:46 PM

با سلام خدمت دوستان عزیز.................. کسی میدونه قیمت آزاد نخجیر 2 الان چنده؟.... (الحمدلله تو کشور ما قیمت اجناس روزانه فرق میکنن....لول)...... و چقدر طول میکشه تا تحویلش بدن؟........ با سپاس

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Amiraliv - 2013-11-02 03:55 PM

نخجير ٢ آزاد بين ٣/٥٠٠ تا ٣/٨٠٠ ...
براي تحويلش هم شما اول بايد فاكتور خريد رو ببرين اسلحه و مهمات و مراحل اداري لازم رو انجام بدين ، بعد از اتمام كليه مراحل بين ١-٣ ماه طول مي كشه تا صلاحيتتون نامش بياد ( جواز موقت ) اون موقع ميتونين از اسلحه فروش تفنگتون رو تحويل بگيرين

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - azimia - 2013-11-02 06:28 PM

(2013-11-02 01:52 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-30 08:21 AM)baracuda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده محمد هستم اهرم در جاى خودش لق ميزنه يخورده زيادى مياد به چپ چون لقه چپ و راست ميشه
با سلام :
دوست عزیز اقا محمد ببخشید یکم جواب دیر شد .متاسفانه بدون باز کردن کامل (جدا کردن کپ از قنداق ) نمیتوانید لقی را بگیرید و با توجه به اینکه کارتان فنی است (اگر اشتباه نکرده باشم ) با دیدن قسمت مربوطه متوجه اشکال ان خواهید شد فقط توصیه دارم از دستکاری فنر های چخماق به منظور قوی تر کردن ضربه ان بشدت خود داری کنید ، چون فنر ان خیلی خشک بوده و یکی از عزیزان در هنگام دراوردن فنر باعث شکسته شدن ان گردیده حالا دیگر دستکاری بماند !!!! اخ اون اقا شوتره کجاست که هی الکی تعریف میکرد فکر میکرد ما دور از جون همه (خودم را میگویم ) پشت گوشمان مخملی است !!!
درحاشیه :
ورود دوست جدیدمان را خوشامد گفته و یک سوال از ایشان دارم ، جناب عزیمیا یا عظیمیه ، شما اگر در مغازه ثبت نام نکردید پس کجا ثبت نام کردید ؟ چه کسی از شما ثبت نام کرد ؟ وقتی شما از او عکس یا مشخصاتی خواستید او چه گفت ؟ دوست ندارم شما را نگران کنم ولی پیگیر مساله باشید که صحبت یک میلیون تومن پول در میان است که به هیچ عنوان ارزش 4تا گل بته ، این مبلغ نیست زیرا به احتمال 99 درصد تفنگ شما همان نخجیر 2 است اگر هم شاهین بغل هم وجود خارجی داشت باز هم قیمتش برابر شاهین بود . موفق باشید ، ما را هم در جریان بگذارید .

باسلام خدمت استاد محترم من کارمند فرمانداریم پول اداره مستقیم به حساب اداره مهمات میریزه من برچ 4 ریختم گفتن احتمالا اخر این برچ میاد زنگ هم زدم اونا گفتن اسم تفنگ شاهینه وارداتیه داخل منتاچ میشه شاید روهم بودنش تا بغل بودنشو من اشتباه کردم ولی 2650 به حساب صنایع شهید .... اسمش یادم نمیاد ولی زیر مچموعه صنایع دفاع باید باشه ریختم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - azimia - 2013-11-02 08:59 PM

راستش نگران شدم زنگ زدم به رابط مهمات ازش سئوال کردم گفت این محصول تازه داریم میدیم به بازار از خانواده روس هستش ازش کاتالوگ نداشت ولی گفت محصول خوبیه از این به بعد بازار تنوع بیشتری از این محصول را خواهد دید سه ورژن هم داره فکر کنم گرفتمش باید یه تاپیک چدید ازش بزنم نظرتون جیه؟؟؟؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - حسین - 2013-11-02 09:33 PM

(2013-11-02 08:59 PM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش نگران شدم زنگ زدم به رابط مهمات ازش سئوال کردم گفت این محصول تازه داریم میدیم به بازار از خانواده روس هستش ازش کاتالوگ نداشت ولی گفت محصول خوبیه از این به بعد بازار تنوع بیشتری از این محصول را خواهد دید سه ورژن هم داره فکر کنم گرفتمش باید یه تاپیک چدید ازش بزنم نظرتون جیه؟؟؟؟؟؟

سلام اگر از خانواده روس باشه ممکنه 2 لول بغل روس باشه!
قیمت پارسال 2 تومن بود ولی توزیع نشد! (قیمتی که تو لیست قرار داده بودن!)
اگر بایکال گرفته باشی که برو به همه شیرینی بده!
در هر صورت هرچی هستش مبارکه!Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - rezajf - 2013-11-02 10:31 PM

مژده اي دل كه مسيحا نفسي مي آيد
كه ز انفاس خوشش بوي كسي مي آيد
اميدوارم كه يخ بازار سلاح هاي سهميه اي آب شده باشه و محصولات جديدي به بازار بيايند