شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2013-10-23 04:26 PM

با سلام :
یه مثل ترکی استانبولی هست که میگه : بچه یتیم نافش رو خودش میبره !!!!!!!!
متاسفانه اینجا هم ما باید همه کار هامون رو خودمون انجام بدیم فقط اگر اجازه طراحی و ساخت خود تفنگ رو بهمون میدادن فقط میبردیم روش بنویسن نخجیر که دیگه عالی میشد !!!!! بجان خودم پوزه بنلی بخاک مالیده میشد بس که ادم با استعداد تو ایران داریم ( دیگه من خیلی گنده اش کردم شما بخونید تفنگ های ترکیه ای !!)
اقای غلامی عزیز شما یه کاری بکن یه تیکه مقوای نازک مثل در جعبه شیرینی ، یک مسطتیل دو -سه سانتی به عرض یک -یک و نیم سانت ببر لوله کن تا حالت لوله بگیره بعد بنداز روی شفت اصلی کپ که لوله روش بازی میکنه و حالت لولا رو در موقع باز و بسته کردن تفنگ داره بعد تفنگ رو ببند ببین باز لق میخوره یا سفت شده ، انوقت بیا بهت بگم چکار کنی .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - حسین - 2013-10-24 02:21 PM

سلام جناب غلامی عزیز قفل لوله شما ایراد داره این عکس از قفل لوله خودم!

[تصویر: 13826118431.jpg]

[تصویر: 13826118432.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - gholami - 2013-10-27 07:58 AM

ممنونم بابت لطف دوستان جناب كوهنورد حتما پيشنهاد شمارا انجام مي دهم ونتيجه را به اطلاع مي رسانم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-10-29 08:23 AM

سلام اهرم باز و بسته كردن تفنگ من يكمي لق ميزنه بعد از بسته شدن لول يكم سرجاش بازى ميكنه چطور ميتونم سفتش كنم باتشكر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - کوهنورد - 2013-10-30 02:06 AM

با سلام :
باراکودا جان (ببخشید اسمتان را نمیدانم ) سوال نا مفهوم بود اهرم در جای خودش لق میزند ، یا لوله بعد از بسته شدن در جای خود لق میزند ؟
ای قربونه این صنعت برم که همه جاش لق میزنه !! تازه اون بنده خدا میگفت شما ها نمیدانید این تفنگ خیلی خوبی است من روزی 40 تا رو تست میکنم هیچ ایرادی نداره !!!!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - gholami - 2013-10-30 07:59 AM

اينو خوب اومدي ( ای قربونه این صنعت برم که همه جاش لق میزنه !! )

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-10-30 08:21 AM

بنده محمد هستم اهرم در جاى خودش لق ميزنه يخورده زيادى مياد به چپ چون لقه چپ و راست ميشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - azimia - 2013-10-30 06:19 PM

با سلام خدمت اساتید محترم
اینچانب برچ 4 یک سلاح مدل شاهین p دو لول بغل ثبت نام کردم ولی متاسفانه هیج گونه اطلاعاتی از سلاح مورد نظر ندارم در صورت هر گونه اطلاع خواهشمند است اینچانب را مطلع فرمایید با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Amiraliv - 2013-10-30 06:34 PM

داداشم مطمئني اسمش شاهينه ؟
به نظر من تفنگ شما نخجير ٢ هست

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - arash1324 - 2013-10-30 06:38 PM

(2013-10-30 06:19 PM)azimia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید محترم
اینچانب برچ 4 یک سلاح مدل شاهین p دو لول بغل ثبت نام کردم ولی متاسفانه هیج گونه اطلاعاتی از سلاح مورد نظر ندارم در صورت هر گونه اطلاع خواهشمند است اینچانب را مطلع فرمایید با تشکر
سلام و دورد Khansariha (8)
دوست عزيز تاكنون شاهين بغل هم نداشتيم . بقول دوستان شاهين مدل مونتاژ تو ايران ، آكار ترك هست . كه دولول رويهم مي باشد . لطفا عنوان كنيد چقدر پول واريز كرديد . اين رو هم مدنظر داشته باش احتمال اينكه وجه اضافه به هر عنواني از شما گرفته باشند هست . بقول عام شيريني Khansariha (8)