شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - djdream - 2013-09-15 08:47 AM

كسي قيمت آزاد نخجير 2 را تو تهران داره ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Amiraliv - 2013-09-15 12:27 PM

بين ٣/٥٠٠ تا ٣/٨٠٠

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sohiel - 2013-09-18 08:58 AM

[img]C:\Documents and Settings\s_najari\Desktop\111\عکس\1.jpg[/img]
لطفا نحوه ارسال عکس را توضیح دهید

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sohiel - 2013-09-18 10:06 AM

[attachment=799]با سلام عکسهای از برادر تنی نخجیر 2 روبوست 222 و214

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - ALIANA-54-T06 - 2013-09-18 11:06 AM

(2013-09-18 08:58 AM)sohiel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا نحوه ارسال عکس را توضیح دهید
برای نحوه قراردادن عکس در بالای صفحات یک میانبر ورود به تاپیک آپلودسنتر با توضیحات گذاشته شده
این تاپیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - hellboy - 2013-09-18 11:39 AM

ممنون سهیل جان زیبا بود ای کاش این کپی داخلی هم مثل اصلش حرفی واسه گفتن داشت یکی از دوستان من روبوست داره و چندین سال پیش مجوز براش گرفته با چندین سال کار کرد خیلی بهتر از نخجیره حد اقل نیم کیلو سبکتره بچه قنداق خیلی خوش دسته قراول عالی داره و الگوی پخش بسیار عالی
بعد از هزاران شلیک درون لوله مثل اینست و ................Khansariha (8)Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - sohiel - 2013-09-21 11:52 AM

با سلام
دوستان گرامی برای رفع لقی بغل نخجیر 2 چکار باید کرد

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-10-12 10:43 AM

سلام دوستان به تازگي با نخجيرم به مشكل خوردم اينجورى نبوده نميدونم چشه لول راست چپ ميزنه لول چپي بالا و پخش ميزنه تقريبأ ميشه گفت الگوى درستي نداره تو اين دو هفته اينطورى شده قبلأ باهاش چنين مشكلى نداشتم يا اگه بوده متوجه نشدم به نظرتون چكار كنم بدم لولشو عوض كنن

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - 300WSM - 2013-10-12 11:08 AM

اگه از تیراندازی خودت مطمئنی ببر تعمیرکار موازی و تراز بودن لوله ها رو چک بکنه.احتمالا ایراد در نصب لوله هاست نه خود لوله!قبل از اون با چند تا فشنگ خارجی هم امتحانش کن.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - gorjimahalle - 2013-10-12 12:32 PM

سلام.من توی دوتا از دولولهای دیگه نخجیر هم این حالت و دیده بودم با این تفاوت که لول چپ راست و لول راست چپ میزد.همونطوری که دوستان هم گفتن مشکل از نحوه جوش و نصب لوله ها در کنار هم هستش و قبلا هم به احتمال زیاد همین مشکل رو داشته و شما متوجه نشدی دوست عزیز.من یه بار دیگه هم این مشکل دولول بغل هم نخجیر رو گفته بودم ولی یادم نیست کجا بود.شما باید بری پیش استاد کار جوش بین دوتا لوله رو باز میکنه و به صورت صحیح در کنار هم محکم میکنه و بعد شما میری تیر میندازی و اگر راضی بودی همونجا دوباره جوش میزنه وفیتش میکنه.اونای که من دیدم اینکارو کردن و مشکلشون کاملا حل شده.