شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) (/showthread.php?tid=815)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - hooman63 - 2013-06-11 08:53 AM

(2013-06-10 10:36 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشی خدمت شما عزیزان
هومن جان دستت درد نکنه علی اقا خسته نباشی کارتون خوب بود کلی ایده برای بقیه بوجود میاره .
سوال اولم اینه که هومن جان ریب رو جوش دادی یا چسبوندی ؟ من رو یه تفنگ سوار کردم ترسیدم جوشش بدم با چسب کار کردم خیلی هم محکم از اب درامد کلا بخاطر تجربه ای که با فلزات دارم جوش رو برای لوله مناسب نمیدونم لحیم کاری خوبه ولی سخته رو تفنگ .بعدش خیلی هم دوست دارم گل و بوته های رو تفنگم رو پاک کنم ولی میگم که از جوشکاری رو تفنگ میترسم بخاطر اینکه میدونم چه بلایی سر فلزش میاره جوش co2که دادی اهنش سرخ شد یا با حرارت کم و نقطه ای انجام شد ؟ حکاکی های روی حفاظ ماشه و زیر تفنگ قشنگ شده ولی کاش دو طرف کپ رو عکس کله گراز یا گوزن یا .... مینداختی انوقت میشد نخجیر چاپ گراز !!!!!!!!!!!!! واسه خودش برند میشد !!!!موفق باشید و پیروز

ممنونم از توجهتون
جوش co2 به صورت نقطه ای و خال جوش میزد و آهن سرخ نمیشد
اون ریب هم چند تا پل داره که اونها جوش خورده عکسش رو در صفحه 28 گذاشتم میتونید ببینید

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-06-11 10:17 AM

هومن جان کلیه کارهایی که انجام دادی چقدر هزینه کردی و چه مقدار طول کشید تا تکمیل شد

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mahammaham - 2013-06-12 12:18 AM

هومن جان مبارك باشه
عكسهاي سلاحتون ديده نميشه! مشكله منه يا از اپلود سنترتونه؟Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - saiyadih - 2013-06-12 02:07 PM

(2013-06-11 01:02 AM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز قيمتاي شهر شما رو نميدونم ولي قيمتاي 3تا استان كرمان هرمزكان و سيستانو بلوجستان خيلي بيشتر از اينهاست_تك نخجير 3300 تا 3800دولول 4 تا 4500
بهتر بود كه اول به عنوان خريدار به مغازه مراجعه ميكرديد و از قيمت فروش واقعي مطلع ميشديد

با سلام
برادر گرامی ایجاد فضای بی اعتمادی یا ارایه دادن قیمت های دروغین هیچ نفعی برای هیچ کس نداره. من اسلحه فروش شهرستان اهر هستم. هر کسی صفر نخجیر دو لول بغل هم رو میخواد بیاد به قیمت 3.200.000 تومان بدم. نخجیر تک لول هم 2.600.000
وقتی از قیمت ها خبری نداریم واقعا چرا باید الکی ذهن مردمو مشغول کنیم.
(2013-06-11 12:45 AM)infoir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من یه نخجیر 2 دارم تحویل سال 89 که به زودی (24 تیر) سه سالش تموم میشه و گذاشتمش برای فروش
خیلی تمیزه و به جز یکی دو خط و خش روی قنداق و لوله مشکلی نداره
کلا باهاش 50-40 تا فشنگ (اونم 7.5 تراپ و چند تا 5 و 6 و 3) بیشتر شلیک نشده
تا حالا باهاش اسلاگ یا چهارپاره هم نزدم
با توجه به شرایط تفنگ (که الان گذاشتم مغازه اسلحه فروشی برای فروش) فروشنده وعده قیمت حداکثر
دو میلیون و هفتصد تا 2800 به من داد و گفت روی بیشتر حساب نکنم
بهم گفت قیمت نو حدود 3200 هست
حالا دوستان لطفا راهنمایی کنید قیمت مناسب چقدره؟ اسلحه فروش عزیز میخواد سر بنده رو گول بماله یا حقیقت رو گفته؟

ممنونم
Khansariha (8)

سلام
2.800 قیمتی هست که اسلحه فروش خودش میخره از شما. اگه به شخص ثالث میفروشین تا 3 تومنم جاداره. که باز 100 تومنشو اسلحه فروش برمیداره.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - Shatur - 2013-06-12 07:28 PM

دوست عزيز من كار ندارم شما اهر هستيد يا انتاليا درست بخون متنو من نوشتم قيمت شهر شما رو نميدونم 3تا استان كرمان هرمزكان و سيستانو بلوجستان رو كفتم در اين لحن حرف زدن در شعن شما نيست
در ضمن مكه قراره قيمت كل كشور يكي باشه؟ خواهشأ اول فكر كنيد بعد تز بديد_ قيمت خودرو دست دو اينجا خيلي ارزونه كلي شهرستاني دلال توي همين كرماي نزديك 50 درجه دم بمب بنزين نشستن دنبال كسي هستن كه ماشينشو بفروشه_حالا اكه يكي بكه برايد 90 . 11 مليون من بايد بهش انك درغكويي بزنم جون اينجا 9 تومنه؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - BROWNING X BOLT - 2013-06-12 11:22 PM

دوستان عزیز با هم مهربان باشید.زشتهKhansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mahammaham - 2013-06-14 01:33 AM

(2013-06-12 12:18 AM)mahammaham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هومن جان مبارك باشه
عكسهاي سلاحتون ديده نميشه! مشكله منه يا از اپلود سنترتونه؟Khansariha (256)

Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - baracuda - 2013-06-22 09:38 AM

دوستان کسی راه حلی یا ایده ای داره که چکار کنیم جلوی زود تق و لق شدن نخجیر رو گرفت یا اینکه کاریش کرد که دیگه تق و لق نشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - gorgan - 2013-06-23 07:02 PM

سلام
امروز تویه مغازه اسلحه فروشی یدونه از این نخجیرهای دولول طرح ویژه s رو از نزدیک دیدم باید بگم که نسبت به نخجیر های معمولی توش تعقیراتی داده شده بود و اوچیزی که بیشتر توی دید میامد کیفیت لوله و زاجکاری لوله اسلحه(فقط لوله) بود که واقعا زیبا وبا کیفیت بود در ضمن مشکل بد تو نظر آمدن تفنگ (عدم توانایی پیدا کردن سریع مگسک تفنگ در زمان شلیک) هم حل شده بود و تفنگ هم بخاطر طرح جدید قنداق خوشدست تر شده بود .طبق گفته های اسلحه فروش لوله این نخجیر های طرح S.T.P ساخت ایران نیست و از آلمان وارد میشه که با توجه به شکل لوله و جوش لوله و زاجکاری آن این امکان که وارداتی باشه جای تعمل داره اطبته اگر از دوستان در باره اطلاعات بیشتر و دقیق تری داره خواهش میکنم مارو بینسیب نزارن.
ولی چیزی که توی این تفنگ منو ازیت میکرد جنس چوب قنداق و زاجکاری قسمت قبضه و چکاننده این اسلحه بود که کاملا با لوله فرق میکرد حتی حکاکی های روی این دو قسمت یعنی روی گپ لوله و روی قبضه و سیستم چکاننده هم با هم از نظر کیفیت فرق میکنن.رنگ چوب قنداق زرد روشن هست که از نظر من زیاد برای اون لوله زیبا نیست(البته این یک نظر شخصیه) یک قنداق با رنگ تیرهتر که نقش و نگار خود چوب در اون پیدا باشه این تفنگو خیلی زیباتر میکنهKhansariha (214)
در کل از نظر زیبایی ظاهری و خوش دستی با نخجیر معمولی زمین تا آسمان فرق میکنه بطوری که میتونین به این بگین تفنگ و به نخجیر معمولی با کمی ارفاق بگین (چوب خشک کج وکوله بد ترکیب صدا دار ) Khansariha (214)
البته باید اضافه کنم که قیمت دولتی این نخجیر ویپژه طبق گفته این اسلحه فروش 3 میلیون تومن هست.
در پایان اگر دوستان اطلاعاتی در مورد پترن این سری از نخجیرها دارن با قرار دادن ان روی سایت مارو خوشحال کنن.
با تشکرKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ایران(نخجیــــر 2) - mohammad4917 - 2013-06-25 03:04 PM

اقا من تاپیک رو خوندم بعضیا اینقد بد تعریف کردن که ادم فک میکنه با ساچمه یک تیر بزنی لولش بترکه دوستانی که نخجیر2 دارن یا تجربه استفادشو دارن بگن ایا با قیمت 2800 نخجیر ارزش خرید داره یا پشیمون میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟